Nastal ten veľký deň. Tesne pred odchodom na obrad sa zistí, že miestnosť ani svadobná hostina nie je zabezpečená. Pri organizácii prišlo k nedorozumeniu. László, ktorý to mal na starosti si omylom myslel, že to vybavuje František. V panike takmer zmeškajú odchod na svadbu. Milka s Gergejom musia hodnú chvíľu trúbiť v aute pod oknami a ani tak si ich nikto nevšíma. Na úrade sa zistí, že Ildikó zabudla obrúčky pre novomanželov. Ešteže Marta prišla na motorke a tak sa László a František stihnú pre ne vrátiť. Ale vrátia sa v zdraví aj späť? Navyše mešká Františkov otec, ktorý si pomýlil adresu a nakoniec skončí vo vlaku, ktorý ho nenávratne odváža mimo mesto. Ani netuší, že mal byť aj ženíchovým svedkom. Kto sa zhostí tejto úlohy takto narýchlo? Stihne sa v časovom limite vykonať obrad, keď už trpezlivosť dochádza ja samotnému oddávajúcemu? Ako dopadne vypustenie holubice, symbolu lásky? Kde nakoniec bude svadobná hostina? Bude naozaj Peter Cmorik hrať mladomanželom? A prečo nedorazil ani objednaný koč ťahaný bielymi koňmi? (TV Markíza)

Simon.Dobes

Na to, že to je svadobná epizóda, sa mohli posnažiť trošku viac. Mohli vrátiť Zuzaninu sestru Marcelku, poprípadne postavy z Uragánu. Mohlo to byť veľkolepé, veď predsa ide o svadbu detí hlavných postáv. Bolo to celé také zbrklé. ()