Komentáře uživatelů k sérii (5)

No páni, tak to by mě docela zajímalo, co přimělo rozhádanou dvojici Marcin - Kraus (no co asi) dát se po deseti letech dohromady a natočit další sérii. Vcelku se jim to vydařilo, nejvíce se změnila Marta, a možná i díky tomu dostala méně prostoru. Se zájmem jsem pokračování po letech zhlédla a opět se pobavila.(6.8.2018)

Skvelá séria ktorá zaručila návrat asi najzaujímavejšieho a najlepšieho slovenského seriálu. Niektoré časti sú síce poslabšie ale stále sú to tí starí dobrí susedia ktorých sme tak zbožňovali.(20.6.2018)

Na niektorých dieloch sa dá dobre nasmiať, ale iné sú slabšie. Kvalitatívne je to ale dosť blízko pôvodnému seriálu, takže to stojí za to.(26.5.2018)

přesně můj šálek kávy! Výborný scénář i režie, i herci jsou naprosto skvělí...chlapci, když přijedete k nám s divadelním představením, jdu na to! Díky za skvělou zábavu! :o)(2.6.2018)

Rád bych na jednu stranu, kdyby se natočila i další 5. řada (zda-li bude nebo ne si musíme počkat zřejmě, ale snad by mohla) nicméně, Zuza už není ta kterou František seřve a ona se roztomile potváří atak, což mi zrovna u ní chybí. Ale, myslím si, že po 10 letech, to nedopadlo špatně. Možná bych tam přidal víc situačnější komedie a asi bych buď trochu rozvinul postavu té Andrey, anebo jí úplně vymazal. Pro mě osobně je tam absolutně zbytečná i pošťák tam dělá aspoň něco, ona mi tam příjde opravdu navíc a poslední věc asi bych víc zapojil Martu. To je něco co mi scházelo i v předešlích 3. řadách. Marta tam tropila opravdu srandu a hodně zpříjemnila situace a i díly. Takže určitě bych víc zapojil Martu. Za Andreu, Zuzu a Martu (viz. výše) uberu hvězdu , takže 4 hvězdy a 85%(29.6.2018)