Profesor (alebo Lászlo pomáha) (S04E02) (epizoda)

Komedie

Slovensko, 2018, 32 min

Andy Kraus

Peter Bencsík

Komentáře uživatelů k epizodě (4)

• Dale

Typické predvídateľné "vtípky" so zámenami a omylmi dnes už asi nikoho nepobavia, ale stále je to pozerateľná úroveň na rozdiel od väčšiny domácej TV tvorby.(11.1.2018)

Je cítiť že druhý diel bol značné slabší a otrepané scény sa opakovali. Hádam sa bude seriál uberať lepším smerom. Ako tomu bolo pri podarenej prvej epizóde. Záverom poteší aspoň Marta. 3*(8.1.2018)

Klasická situácia známa aj z minulých častí Susedov - nedorozumenie a nakoniec komické rozuzlenie. Príjemným prekvapením na konci bola určite Marta Sládečková (Marta Sladká) a dosť som zvedavý, ako sa jej postava vykryštalizuje v nasledujúcich epizódach. 75%(8.1.2018)

• Consolatrix

Veľmi zlá, nudná epizóda, ktorú sa síce herci snažili zachrániť hromadiacimi sa vtipmi, ale tie nefungovali. Zdá sa, že herci sa absolútne nemajú radi ako pred rokmi, a miestami je naozaj utrpenie ich sledovať. (A to som pôvodných Susedov mal rád!). Očividne si ani jeden z nich natáčanie neužíva ako predtým. Snáď sa to zlepší s príchodom Marty.(9.1.2018)