Susedia - Season 4 (2018) (série)

Profesor (alebo Lászlo pomáha) (S04E02)

(epizoda)

Lászlo chce urovnať vzťahy, lebo Zuzana sa mu zdá nervózna, že opäť bývajú v jednej bytovke. Nepotešili by Zuzku nové prsia? Známosť s plastickým chirurgom bude konečne užitočná. Lenže Zuzana skôr potrebuje známosť na maďarskej škole, chce sa zavďačiť dôležitému zákazníkovi, ktorého dvojičky tam majú problémy. Keďže sa toho chopí Lászlo ako vždy všetko dopadne inak ako bolo naplánované. A nakoniec chlapom vyrazí dych nečakaná návšteva, Marta Sladká. Prišla len na krátku návštevu, alebo je za tým aj niečo iné? (TV Markíza)

Dale

Typické predvídateľné "vtípky" so zámenami a omylmi dnes už asi nikoho nepobavia, ale stále je to pozerateľná úroveň na rozdiel od väčšiny domácej TV tvorby. ()

Jaro.Krafcik

Je cítiť že druhý diel bol značné slabší a otrepané scény sa opakovali. Hádam sa bude seriál uberať lepším smerom. Ako tomu bolo pri podarenej prvej epizóde. Záverom poteší aspoň Marta. 3* ()

Jard

Klasická situácia známa aj z minulých častí Susedov - nedorozumenie a nakoniec komické rozuzlenie. Príjemným prekvapením na konci bola určite Marta Sládečková (Marta Sladká) a dosť som zvedavý, ako sa jej postava vykryštalizuje v nasledujúcich epizódach. 75% ()