František zistí, že ulica spisuje petíciu za výrub topoľov. Škriabanie v krku však nie je, minimálne v ich domácnosti, spôsobené alergiou. Zradený vlastnou manželkou aj susedmi musí František situáciu riešiť razantným krokom. Bude kandidovať za poslanca v miestnych voľbách! László aj Ildikó mu veľmi chcú pomôcť. Situáciu však skomplikuje nielen Lászlom vlastnoručne opravený defibrilátor, ale aj kolegyňa Ildikó, ktorá má veľmi vplyvného manžela! (TV Markíza)

tron

Za najväčšie plus Susedov možno pokladať vyladené herecké obsadenie, kde každý veľmi presne vie, ako by mal vyzerať správny sitkom. Dlhoočakávaná 4. séria nie je niečo, pri čom by ste sa roztrhli od smiechu, ale prvé série boli pre mňa kedysi bomba a som rád, že sa tento projekt vrátil na TV obrazovky. A vyčítať mu, že je stále ten istý je hovadina, toto je proste formát sitkomu a žiadny normálny (úspešný) sitkom v histórii planéty Zem sa nikdy nijako extra mimoriadne nemenil (aj Priatelia boli svojím spôsobom rovnaký v 10. sérii, ako v prvej, sitkom skrátka nie je a ani nikdy nebol žáner určený na experimentovanie). Je to svižné, krátke, pôvabné a páčia sa mi aj herci (a to Andyho Krausa a Viki Rákovú za bežných okolností nemusím). ()

HOCKEYKA

Chlapci sú stále výborní.Ale vysvetlí mi niekto,ako je možné,že kým všetky jednotlivé série sú v červených farbách,celkové hodnotenie tohto seriálu je nekompromisne modré? ()