Susedia (TV seriál)

Komedie

Slovensko, 2006–2019

Andy Kraus

Peter Bencsík

Andy Kraus, Peter Marcin, Viki Ráková, Zuzana Tlučková, Marta Sládečková, Helena Vondráčková, Eva Matejková, Martin Malachovský, Ivan Vojtek, Peter Marcin ml., Marián Slovák, Zuzana Frenglová, Kristína Barancová, Tomáš Majláth, Ján Lehotský, Veronika Paulovičová, Matej Landl, Pavol Topoľský, Ivan Romančík st., Ivan Gontko, Lujza Schrameková Garajová, Ľudovít Cittel, Peter Cibula, Ján Kramár, Rastislav Rogel, Lucia Vráblicová, Karol Čálik, Silvia Petöová, Jana Hospodárová, Ladislav Konrád, Michaela Drotárová, František Kovár, Alfréd Aczel, Maruška Nedomová, Pavel Bruchala, Aurélia Szentpéteryová, Zlatica Puškárová Švajdová, Henrieta Rabová, Tatiana Poláková, Karol Horváth, Dominika Richterová, Katarína Ivanková, Michal Rovňák, Pavol Plevčík, Tomáš Bezdeda, Adrián Guľa, Alexandra Palatinusová, Matúš Kvietik, Ivo Gogál, Roman Féder, Přemysl Boublík, Monika Masicová, Matej Vavrík, Dominik Šoltis, Andrea Szabová, Adam Ďurica, Igor Šebesta, Peter Trník, Gabriela Dolná, Veronika Nízlová, Daniela Nízlová, Ladislav Ladomirjak, Danica Jurčová, Karin Olasová, Martin Madej, Peter Kadlečík, Tomáš Magát

Komentáře uživatele pupidup k tomuto TV seriálu

já jsem náhodou zahlédla tento sitcom a zdá se, že to vůbec není zlé...a tak mu musím trošku napravit score! Co očekáváte od sitcomu? Intelektuální zážitek určitě ne...a odpočinková sranda to zcela určitě je:o))))po shlednuti 4. rady,kdy jsem se chechtala od ucha k uchu,davam za plne....(26.1.2013)

přesně můj šálek kávy! Výborný scénář i režie, i herci jsou naprosto skvělí...chlapci, když přijedete k nám s divadelním představením, jdu na to! Díky za skvělou zábavu! :o)(2.6.2018)