Externí recenze k filmu (8)

 • Filmpub.cz (Petr Trella) ***

  "Taxíkem (nově Peugeot 407) se prakticky vůbec nejezdí, a když už, tak to má do honiček z dřívějška hodně daleko. K pořádné přestřelce dojde až v úplném závěru (hodně přepísklá variace na konec Zjizvené tváře) a největší bitku tu má vlastně na svědomí hlavní páreček (s dlouhokončetinovou Emou…"

 • Filmweb.cz (Aleš Smutný) **

  "Kritizovat Taxi 4 mi přijde jako kopat do štěněte. Ten film si před sebe neklade nijak velké cíle a chce v první řadě bavit. Problém je ovšem v tom, že si zvolil v druhé půli dost špatné prostředky. Ano, mnoha scénami pobaví, ale bohužel to na celovečerní film nestačí. Jít Taxi 4 přímo na DVD, tak…" (více)

 • Kinema.sk (Michal Korec) **

  "ôvodná obľúbená dvojica pochoduje do úzadia, v popredí je nemotorný komisár, ktorý sa vám postupom času veľmi rýchlo zunuje. Ako vedľajšia úloha bol fajn, ale omieľať dookola tie isté frky sa v celej stopáži nedá – Besson mu dal príliš priestoru. Ba čo viac, on na neho stavil celý film, no stávka…" (více)

 • MovieZone.cz (Václav Rybář) **

  "Už během úvodní desetiminutovky, která byla v celé sérii vždy zárukou kvality ve stylu bondovských \"otvíraček\", se budete nervózně ošívat. Je fajn, že Daniel a Emil si nechali narůst dlouhé vlasy (každý nějak bojujeme proti stáří) a vezou fotbalovou superhvězdu na zápas, ale devadesát procent…" (více)

 • Premiere.cz (Dita Křivská) **

  "Po čtyřech letech od poslední rádoby adrenalinové jízdy se vracejí staří známí hrdinové: troubovitý policajt a frajerský taxikář. A starý známý je i děj. Akční komedie si opět utahuje z tuposti poldů, kteří nezvládají svoji práci, v tomto případě převoz nebezpečného zločince. Přestože některé vtipy…" (více)

 • Rozhlas.cz (Jakub Leníček)

  "Taxi 4 je utahaným stínem na ocasu ambiciózní série komedií, ze kterých se postupně vytratila svěžest. Těžko říct, zda za to může pracovní vytížení Luca Bessona, snaha vydělat co nejvíc peněz za co nejméně muziky, nebo kontroverzní chování Samyho Naceriho (Daniel) a z něj plynoucí neshody s…" (více)

 • Showbizz.centrum.cz (Jan Štěpánek)

  "Těžko se ubránit dojmu, že Besson scénář a) strašně odflákl, protože neměl víc času b) strašně odflákl, protože už úplně ztratil soudnost a kontakt s realitou nebo c) strašně odflákl, protože je prostě líný a ví, že mu projde (vydělá) všechno, na co sáhne. Možná od každého trochu. Ať už to bylo…" (více)

 • Tiscali.cz (Petr Koten)

  "Taxi 4 by jistě rádo následovalo populární sérii o Četnících. A svou filmovou úrovní se mu to daří. Jenže to může chápat jako kladné vysvědčení asi jen zapřísáhlý staromilec. Mladé generaci diváků, obávám se, obdobné rádoby vtipné eskapády a přitroublé hláškování postačovat nebude."