Reklama

Reklama

2001 maniaků: Pole vřískotu

  • USA 2001 Maniacs: Field of Screams
všechny plakáty
Trailer 2

Obsahy(1)

Skupinka mladých ľudí sa vydáva na výlet. Všetko vyzerá fajn až do okamihu, keď havarujú. Vydajú sa hľadať pomoc a ocitajú sa v čudnej dedinke, na „stanovisku“, ktoré je už však obsadené dedinčanmi-maniakmi. Tí ich milo privítajú, ale všetko sa zmení, keď títo kanibali dostanú chuť na ľudskú krv a začína sa boj o prežitie. (ash99)

(více)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (39)

J*A*S*M odpad!

všechny recenze uživatele

On už první díl byl nehorázná blbost, spoustě lidí se ale kdoví proč relativně líbil. Možná proto, že si v ní hlavní roli střihnul Robert Englund, kterého jsem nikdy nepovažoval za dobrého herce, ale nedotknutelná Nightmare aura kolem něj prostě je. Pokračování ale Englunda nemá. Nechme stranou, že točit sequel k přinejlepším průměrnému filmu, když nemám k dispozici jeho hlavního tahouna, není nejšťastnější nápad. Field of Screams je i bez jakéhokoli srovnání s prvním dílem něco strašného, dlouho už jsem takhle netrpěl. Dvě hlavní kladné ženské postavy dávají úplně nový rozměr souslovím "tupá blondýnka" a "herecké dřevo" zároveň. Své příznivce si to nejspíš najde, pro mě je však sequel 2001 Maniacs čirým filmovým zlem. ()

S.Quentin QUALE 

všechny recenze uživatele

O dost slabší než první díl, hlavně pak o Englunda, ale pořád je to HK, u které jsem se párkrát dost slušně vysmál, takže to nepovažuji za ztrátu času. Radši tohle než ranec "vážných" kokotin, který si na něco hrají, přitom nejsou nic než brak. Tohle už je čirá nadsázka, kde se smějete i splatterovým efektům. Jako odpočinek od "bububu" se to určitě dá. 55% ()

Reklama

Bloody13 

všechny recenze uživatele

Trochu sequel, trochu remake remaku, ale v podstatě je to jedno - Field of Screams je totiž o dost slabší, než předchůdce. A to snad úplně ve všem. Příběh to samozřejmě nemá, i ten celkový průběh je dost bizarní. Herecky se toho taky moc nezměnilo, tedy vlastně až na Moseleyho, což je sice fajn šílenec, ale Englundovu auru zastoupit nedokázal. A ačkoliv tu krve cáká celkem dost, samotné mordy už nejsou zábavné a nápadité. Radost tak dělá opět bohatá přehlídka koz a koziček, protože co holka, to nestoudná hanbářka. Jak tu již zmínil kolega obitus, celkově to může připomenout Tromu, snad jen okleštěnou o litry zvratků, sraček a spermatu. ()

Slasher 

všechny recenze uživatele

Jižanský maníci v Pleasant Valley mají nedostatek návštěv, tak se jejich jádro rozhodne vycestovat na sever a dát si tam pořádně do nosu. První na co narazí, budou dvě blond blbky (obdoba Paris a Nicole) a celá jejich natáčecí crew. Role starosty George W. Buckmana se tu ujal Bill Moseley (celkem dobrá náhrada za Englunda), no a je to prostě taškařice. Co si vzpomínám, jednička určitě nebyla tolik Bé a dýchal z ní vyšší rozpočet, ale tohle taky není žádný průjem. Počkám si ale každopádně na unrated a snad i nějaký ty titulky - pak až definitivně zhodnotím. ()

playboxguest 

všechny recenze uživatele

I´m Hucklebilly, damn ass! What´s my name!? Totální béčko, ale kurevsky zábavné, evidentně s velkou chutí točené (úmyslné přehrávání, kupa úchyláren, dělání si prdele z béčkové kvality, ale hlavně notná dávka parádních slovních hříček a přestřelek, skrytých i zcela evidentních fórků a pekelné ironie)... Jako by si to natočili samotní burani z Jihu. The South is gonna rise again, Jí Há! PS: Jináč zdaleka nesouhlasím s názorem, že by byla dvojka oproti jedničce hůře obsazená, Harper tu působí jako daleko větší zmrdeček, z obětí minimálně s produkční Val a Ježíšovo černou kráskou sympatizuju (zatímco v jedničce mi nebyla ze Seveřanů jediná postava sympatická), naivita "Paris a Nicole" mě pobavila a z tria Miss Scarlet, China Rose a Milk Maiden prostě vlhnu jak podnebí v Anglii. Po opětovném zkouknutí jedničky musím konstatovat, že totální béčkovost druhého dílu mě baví ještě o něco víc. ()

Galerie (10)

Zajímavosti (3)

  • Rolu Hucklebillyho stvárnil herec Ryan Fleming, ktorý si ho zahral aj vo filme 2001 maniaků (2005). (ash99)
  • Film byl natočen během 12 dnů v Iowě. (Chatterer)

Reklama

Reklama