Když se účastníci nové reality show pod vedením režiséra Murphyho vydají do virginských lesů, netuší, že kromě kamer je budou sledovat oči zmutovaných kanibalů, toužících po čerstvé mase. Tentokrát půjde skutečně o život a ten, kdo prohraje, nepřežije...  Měla to být skvělá rodinná reality show odehrávající se v západní Virginii. Pod vedením režiséra Dalea Murphyho (Henry Rollins), který kdysi sloužil ve speciálních jednotkách, se skupina odvážlivců rozdělená na dvojice pokusí přežít v divočině pokryté neprostupnými lesy. Ovšem záhy se ukáže, že účastníky soutěže nesledují pouze kamery. Nikdo nepočítal s tím, že se ve stínu stromů skrývá rodina zmutovaných kanibalů, kteří baží po čerstvém mase. A hodlají ho ulovit za každou cenu. Nejbrutálnější reality show všech dob začíná, tentokrát půjde skutečně o život. Ten, kdo prohraje, skončí pod rezavým sekáčkem nenasytných lidojedů... V dalších rolích hrají Erica Leerhsen, Texas Battle, Daniella Alonso, Crystal Lowe ad. (oficiální text distributora)

voltamper odpad!

Nemôžem sa zbaviť dojmu, že tento film a jemu podobné sú výplodom chorého mozgu. Nestojí to za to ani kvôli napätiu, ani kvôli kvalite, ani kvôli príbehu, akurát sa človeku zachce vyvrátiť obsah žalúdka. A ten znesie všeličo! ()

Martineq15

Povedený snímek, myslím si, že zde si přijde na své každý divák, který má rád horory, podle mého názoru tam bylo vše co bylo potřeba, vcelku předvídatelný scénář, nicméně doporučju, litovat určitě nebudete. ()

Martinaa.Tru

nééé další kravina kde se děj točí kolem bloudění, následnění zništění že tam jsou zmutovaní záporáci co je chtějí lovit, následné brutálné vraždy jednoho po druhým - prominte mi ale pro mě je to nuda ()

Yelush odpad!

Videl som to včera v telke, ale to bola taká obludná a trápna amatérska debilina, že až naopak. Zlatá jednotka. Toto je skutočne nepozerateľné a ani sa k tomu viac nejdem vyjadrovať, lebo škoda každého písmenka... ()

Keledaia

No čekala jsem, že to bude horší, ale bylo to vcelku prima. Nevkusné, trapné, hloupé a krvavé. Jo, dobrá oddechovka. Bavila jsem se. ()

Desires

Váhám mezi hodnocením třemi nebo pěti hvězdami...Obdivuji masky a věčně rozvřískané mutanty,na sruhou stranu se jedná o tentýž případ-přepadení a útrpné zabíjení turistů nebo tu soutěžících.Nevím no....vtip je vtipný poprvé,po druhé už je nanic vědět,co přijde.. ()

Dexies

Vyvražďovačka jak se patří ... příběh je hodně blbej, herci toporní, nesympatičtí, jediné co se mi líbilo byli scény v bývalé továrně, když srovnám s jedničkou plus mínus stejná úroveň ... a scéna u řeky, mno hodně dobře jsem se bavil, až mi přišlo, že se dívám na komedii ... jednoduchý film, který neurazí, nepotěší, ale dá se na něj koukat ... ()

partyzanka odpad!

Kopie Hory mají oči, ale ještě tak o 10 úrovní horší, kde banda debilů nepobíhá po poušti, ale pro změnu po lese. Zrůdná rodinka, ať je jakkoli zvrhlá, se nezapomene před jídlem pomodlit otčenáš, protože je to sice netradiční, přesto ale přece správná katolická americká family. Tím jste mě teda upřímně rozesmáli :-D K dalším atributům béčkových vyvražďovaček, které byly do jednoho splněny, nemá ani cenu se vyjadřovat. Nechápu, proč se něco takového vůbec točí...Předhánění se v nechutnosti, brutalitě, krvavosti, bez příběhu, bez špetky originality, bez jediného záblesku nějaké myšlenky.Pořád dokola a znovu. Žánr horor mám ráda, tohle už ale není horor, to je asi jen masturbační pomůcka pro sadisty a nekrofily ;-) ()

Ariano

Vážně by mě hodně zajímalo, zda tohle lidi opravdu baví. Vůbec v tom filmu nevidím žádný smysl. Jen další banda šílených mutantů sežere další lidi. Co je na tom originálního? Co je na tom po 150x zajímavého? K tomu filmu mě vážně nenapadá jediná věc, kterou bych mohla nějak kladně vyzdvihnout. Vidět tento film byla naprostá ztráta filmu. Nejspíš bych udělala líp, kdybych se dívala do černé obrazovky televize .... ()

Morrigen

Sympatická béčková vyvražďovačka, která sice staví na prvním díle, ale v mnoha ohledech se mu nemůže rovnat. Jenom ve zkratce - hrdinové jsou nesympatičtí a nevýrazní (jen výjimečně se mi stává, že bych nikomu z nich nefandila přežít - snad jen ke konci odvážnému Henrymu :) ), o mutantech toho víme tolik, že už nás nemůžou děsit (masky mimochodem příšerně odfláknutý), a některé vnitřnosti (jako například střeva) vypadají tak směšně, že tomu snad ani nelze uvěřit. A málem bych zapomněla - co ty jejich příbytky? Chápu, že podobný kreatury asi nebudou mít jen jedno doupě, ale tady mi to stěhování z místa na místo přišlo nelogický a samoúčelný. Jinak napětí se bohužel nedostavilo, když naši milí mutantíci lovili svoji večeři - buď oběti skapali moc rychle, že si toho v podstatě ani nevšimli, nebo se při útěku chovali tak hloupě, že to člověk prostě čekal. I když scény nejsou vyloženě špatné a o příběhu se taky moc mluvit nedá (což jsem vlastně ani nečekala), tak mrazivá atmosféra strachu o přežití se hold nekonala. Chtěla jsem ještě napsat "Nejlepší scéna byla ... ", ale ne, nenapíšu, protože se mi žádná nevybavuje. ()

Jennifer600

Takovej klasickej horor,tenhle díl mě asi oslovil nejvíc, líbila se mi ta akce, ten děj a bavilo mě to od samého začátku až do konce! ()

copterfish

Brutální zábava pro celou rodinu! Obzvláště maminkám se bude líbit to roztomilé miminko na konci,jak cucalo ten lidský prst a pilo krev z flaštičky to bylo tak roztomiloušké ()

Wiceman

Nebýt toho sympatickýho hrdinýho černocha a Rambo velitele, tak by to zasejc byla hrozná sračka s další várkou zmutovanejch degešů s nožema. Trošku lepší než jednička, ale pořád je to těžká blbost :D Tři hvězdy. ()

Kaylar

Vypečená rodinka zmutovaných zrůd způsobí, že pro účastníky reality show se natáčení stane skutečným bojem o přežití. Nebývale často se zde vyskytuje příčina smrti: sekera. Plusové body tedy rozhodně nejsou na straně hostů, nýbrž na straně domácích, kteří dokonale znají své teritorium. A jelikož mají kladný vztah ke konzumaci lidského masa a řídí se zásadou, aby nic nepřišlo nazmar, divák je i svědkem jejich vybraného stolování. Film za prvním dílem rozhodně nezaostává a dle mého názoru je kvalitativně na stejné úrovni. ()

Dalajlada

Totální kopie jedničky. Navíc nám tu předvedli trestuhodné nevyužití potenciálu. Když už teda přijdou s reality show, do které zabloudí vrahouni, tak by to tak mohli nechat a ne o tom utrousit jen jednu větu. Herci jsou prakticky o ničem a děj se tak nějak potlouká okolo. Je tu humorná kopie z Predátora, pár zajímavých okamžiků (rozseknutí sekerou), ale celkově je to prostě bída. ()

MrdDoHrnce

Aha. Takže tohle už je nařezané hovno. Nejlepší prkevpako. Kvůli tomuhle jsem potom viděl celou sérii. Brutální to není, je to spíš pohádka ale i tak se mi to líbilo. A jakN. Úchylné, pěkné, propleskne a hlavně mutanti byly sexi jako péro! ()

gggggg

Furt nie úplne zlé, tvorcovia trošku pustili uzdu fantázie a snažili sa príbeh oživiť. Bohužiaľ, už od tohto dielu absentuje logika. Namiesto troch bratov tu máme rodinku a aj keď sa to tvorcovia snažili prepojiť tak im to nevyšlo. ()