Série(2) / Epizody(14)

Robert Bridge prednáša na psychologickej fakulte. Po smrti svojho malého syna sa stretáva s Alison, ktorá je v kontakte s dušami mŕtvych. Poprosí Alison o spoluprácu, pretože chce dôkladne preštudovať jej metódy a napísať o jej schopnostiach prácu. Ich vzťah sa skomplikuje v momente, keď sa Alison zjaví mŕtvy Robertov syn. (oficiální text distributora)

Recenze uživatele numan k tomuto seriálu (1)

Afterlife (2005)

No samozřejmě, že to je telenovela. Ale JAKÁ! Až při ní jsem si uvědomil, jak dobrý mohl být Ghost Whisperer - ale to by ho pravděpodobně museli dělat angláni. Už pilotní díl se mnou pěkně zacloumal. Žádné MTV xichty, jen permanentně vystressovaná a místy až šílená blondýna, co by těžko vyhrála jakoukoliv soutěž krásy včetně Miss Over 30 a jako její protihráč profesor psychologie frustrovaný tragickou ztrátou syna, ze které se obviňuje. Zapomeňte na povinné seriálové happy endy. Na ploše čtrnácti padesátiminutovek se tu rozehrává neskutečné psychodrama s místy až krutě dokonalou atmosférou. Nenajdete v něm žádné bombastické efekty, žádné potoky krve, všechno je až komorní ovšem velmi působivé - včetně výborné hudby. Ne všechny díly jsou dokonalé, možná by se něco dalo vypustit, ale před celkem hluboce smekám. Jedna z nejlepších "duchařin", co jsem kdy viděl. ()