poster

Po hlavě... do prdele

 • anglický

  Born Into Shit

Komedie

Česko, 2006, 90 min

 • maverick10
  *

  O cem to vlastne bylo????? Ceska variace na Pulp fiction nebo podfu(c)k?? Snaha priblizit se svym americkym resp. britskym kolegum tady jaksi nestaci... Radoby drsne a silacke reci tu pusobi dosti trapne. Jediny kdo by se do americke verze hodil byla tak Jitka Jezkova a Petr Jakl. U me jedna hvezdicka za Jitku Jezkovou(28.11.2006)

 • Enšpígl
  *

  Hvězdička za náznaky černého humoru a Petra Jákla . Taky jsem pochopil význam názvu filmu. Na film jdete do slova po hlavě a po skončení filmu máte chuť režiséra a scénaristu poslat i s jejich "filmovým skvostem" do prdele. Samotný film je takový slepenec, slepený lepidlem kanagon , to lepidlo bylo pověstný tím, že moc nelepilo. Ještě si nemůžu odpustit poznámku na adresu čekých novinářů , který tento film nazvali českým Pulp Fiction . Mám ten dojem, že čeští novináři a čeští politici mají mezi sebou tajnou soutěž o největší kretény.(13.12.2006)

 • Kryton
  **

  Pro začátek: Stímto filmem jdete ...... do! Neskonale trapné , ubohé , nijak vtipné a ani akční. Proč to má být komedie? Nic komického se tam neděje a jediny vtip co jsem postrehl, byla jaklova prazdna nabojnice(je-li toto vtipné?).** Dávám za poslednich cca 10 minut a za Petra Jákla. Sice jemu moc kecaní neni nikdy souzeno , ale světe div se on jediný mi vcelku do příběhu zapadal a věřil jsem mu. Zbytek? Opravdu si někdo myslí , že Vetchý je nějaký náš Belmondo či co? Drsnáka bych mu neveril ani kdyby mi pred oblicejem miril pistolí. A co ten Vohnout , to je nějaka ceska verze Jasona Stathama? Civilní role mu sedne , ale jakmile má hrát vraha tak je spíse komickou postavickou. Hlasky , ktere cedí jsou umělé a charisma nulové. Btw. Proč u nás jakoby pusobí angličan , když v naší zemi spíše operuji rusko jazyčné mafie? Holt angličtina je cool... Sečteno podtrženo: Nevadí mi , když u nás někdo natočí něco do čeho se nechce nikdo pouštět. Ba ani pokud jde o akční filmy anebo horrory. Akorat tady se to nepovedlo. Moc zamotané, málo vtipné a ten konec trapně akční . V USA by toto bylo nic moc béčko(nebo céčko) , kde by vohnouta hral třeba Lambert a Hranu Lundgren. U nás se tu placají po zádech jak sou cool?!(30.8.2007)

 • DJ Kritik
  **

  Klady: Miestami Ondřej Vetchý Zápory: Chaotický strih, mozaikovitosť filmu má veľké trhliny, dialógy ak sa to dá tak nazvať sú úbohé, plytkosť postáv, nedá sa s nimi stotožniť ani zaujať k nim postoj. Posledne minúty ako dokument o pôrode v domácom prostredí by mohlo byť. Čiže zvyšok strihnúť a ponechať len túto pasáž, ale bez slov. Len podfarbiť hudbou.(4.9.2007)

 • Pepinec
  odpad!

  Teď budu chvilku sprostej a hrubej. Nic jinýho si totiž film, kterej na mě už pouhým názvem útočí sprostotou a jednoduchostí, nezaslouží. Po hlavě byste zasloužili vzít všichni do jednoho (nejlíp něčím fakt velkým a fakt těžkým) a do prdele byste potom zasloužili všichni do jednoho nakopat (nejlíp nějakou fakt velkou a fakt těžkou botou). Tohle je absolutně to nejhorší, opakuji; absolutně to nejhorší, co jsem viděl od té doby, co rozeznám hovno od bonbonu. Důkazem jsou, mimo jinýho, čtyři hvězdy verbala.(19.12.2012)

 • - Podle názvu filmu se údajně měli zdravit čeští vojáci kdysi vyslaní hasit bratrovražedné boje v bývalé Jugoslávii. (duklak2)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace