• Dever

Soundtrack David Newman: 1. Standing in the Safety Zone - The Fairfield Four ,2. It's Goin' Down - Yung Joc ,3. You Did - Kate Joy Earl/The Designated Hitters ,4. I Only Want to Be With You - Dusty Springfield ,5. Milkshake - Kelis ,6. Shoppin' For Clothes - The Coasters ,7. Walk It Out - Unk ,8. Looking For You - Kirk Franklin ,9. Sweet Honey - Slightly Stoopid ,10. The Hands of Time - Perfect Circle ,11. Young Norbit ,12. Queen of Whores ,13. Kate Returns/Tuesday, Tuesday ,14. Norbit Speaks Out ,15. Rasputia's Fury ,16. Norbit and Kate ,(15.5.2011)

• Wbcko

Panebože, to jsem měl zase jednou zapnutou televizi déle než jsem chtěl. Absolutní nehumor ve filmu, s poslední dobou tradičně špatným Murphym a až skandálně otřesným dabingem mi přichystal suveréně nejbolestivější filmový zážitek letošního roku. Ptám se sám sebe i vás ostatních: Komu jsou takové filmy určené? Kdybych měl tu moc, všechny lidi, kteří jsou jakkoli spojeni s tímto klenotem bych zavřel bezpodmínečně tak na pět let sedět za nedostatek vkusu a soudnosti. Jen nechápu jak se mohl Cuba snížit k něčemu takovému(14.3.2011)

• milka

Eddie Murphy má na sobě několik hnusných masek a plný pytel trapných a nevkusných fórů. Proti tomuhle je i Zamilovaný profesor 2 průměrný film. Úplný důkaz toho, do jakého humusu se může kdysi kvalitní komik až dostat. Nejhorší ovšem je, že se za to vůbec nestydí. Chudák Cuba Gooding Jr. a Thandie Newton.(2.8.2010)

Rozhodně lepší, než kterýkoliv z Profesorů. Herci kopou všichni první ligu, Thandie je překárásná a nechutných momentů výrazně ubylo. Stále se ale najdou a malér je také, že na komedii je tu přeci jen málo humoru. Na druhou stranu, když se objeví, je rozhodně o co stát, žádné trapné přešlapování na místě se tentokrát nekoná. Stále si ale myslím, že kdyby Murphy vynechal tuny latexu, oprostil se od humoru a točil tyhle svoje filmy jako psychologická dramata, patřil by mezi špičku. Protože jak Profesoři, tak i Norbit k tomu stejně tak nějak vždycky sklouzli a kupodivu to v takových momentech nebylo vůbec špatné.(13.8.2008)

• Damiel

0 % - Toto je Odpad toho nejhrubšího kalibru, opravdu s velkým O... Čekal jsem přitrapnělou komedii, ale to, co se odehrávalo na plátně, pocházelo ze samotného suterénu kvality. Už dlouho nepamatuju komedii, u které bych se opravdu ani jednou nezasmál. Nulová konzistence děje, naprosto trapné pokusy o vtipy. Nabyl jsem dojmu, že bratři Murphyové, kteří společně sepsali "scénář", museli vidět Troškovu trilogii Kameňák. Je to křečovitý patlanec, kde nefunguje vůbec nic - ani Eddie Murphy v trojroli - a s každou další scénou ve mně jen rostl pocit studu za jeho tvůrce. Je to opravdu tak špatné, že se to prakticky nedá dokoukat. Já jsem to tedy s vypětím všech mentálních sil dokoukal, ale pořád se mi hlavou mlela myšlenka, že tvůrci takovýchto perverzností by měli mít na deset let natvrdo zakázáno cokoliv točit.(3.4.2007)

• - Rasputia mění účas téměř v každé scéně. (imro)

• - Natáčelo se ve městech Agoura, Burbank, Santa Clarita, Los Angeles a filmových studiích Universal v Kalifornii. (Cheeker)

• - 60-milionová exhibice Eddieho Murphyho vynesla studiu Paramount (DreamWorks) na prvním místě amerického žebříčku návštěvnosti (9. – 11. 2. 2007) úvodních 34,1 milionu dolarů. Pro Muprhyho to byl 14. film, který debutoval na vrcholu žebříčku a celkový výdělek dělal 95,3 milionu. (imro)