Komedie / Romantický

USA, 2007, 102 min

• Wbcko

Panebože, to jsem měl zase jednou zapnutou televizi déle než jsem chtěl. Absolutní nehumor ve filmu, s poslední dobou tradičně špatným Murphym a až skandálně otřesným dabingem mi přichystal suveréně nejbolestivější filmový zážitek letošního roku. Ptám se sám sebe i vás ostatních: Komu jsou takové filmy určené? Kdybych měl tu moc, všechny lidi, kteří jsou jakkoli spojeni s tímto klenotem bych zavřel bezpodmínečně tak na pět let sedět za nedostatek vkusu a soudnosti. Jen nechápu jak se mohl Cuba snížit k něčemu takovému(14.3.2011)

• standsiller

Neviem prečo som mal pri tomto filme pocit, že ide o exotické vydanie "Slnko seno". Zavalitá panovačná žena ktorá sa tisne na obrazovku a režisér jej v zákulisí tajne drží prsty, aby si divák všimol že "áno, ona tam má byť za tú vtipnú " v skutočnosti som však sebamenší náznak úsmevu zaznamenal ani nie päť krát. Veľmi slabé.(31.8.2011)

Nechápu, tak nízké hodnocení tu ... Jistě je to film, který bych neřadil mezi skvosty Eddieho. Ale já jsem se příjemně bavil. Nejvíce mě pobavilo, když jsem po zhlédnutí zjistil, že Eddie zahrál, jak sebe, tak i svoji ženu "Raspušu". Která si opravdu nebere servítky. Ta Maska neměla chybu. Film samotný Občas zdlouhavý... A více jak dvakrát jej vidět nemusím. I tak pěkných 50%(3.6.2011)

• milka

Eddie Murphy má na sobě několik hnusných masek a plný pytel trapných a nevkusných fórů. Proti tomuhle je i Zamilovaný profesor 2 průměrný film. Úplný důkaz toho, do jakého humusu se může kdysi kvalitní komik až dostat. Nejhorší ovšem je, že se za to vůbec nestydí. Chudák Cuba Gooding Jr. a Thandie Newton.(2.8.2010)

• sedm.1

Tak trochu jsem doufal,že je nejen zde,ale i celosvětově moderní šít do filmů s Eddie Murphym a kdo mu jeho film nesejme,neni zkrátka in.Bohužel,u Norbita jsem v to doufal zbytečně,neboť ona je to vážně velká troubovitost.Sice jsem se tu asi dvakrát,třikrát pousmál,ale tato taškařice se mu vážně nepovedla.Eddie zde prakticky vsadil na ty samé karty jako u Zamilovaného profesora a to nejen tím,že si zas zahrál několik hlavních rolí najednou,ale i na stejně ladící/neladící humor a vtípky.A tak se i zde krká,prdí,sprostě mluví,ale prostě to tu tak nefunguje jako právě u Profesora.Ono je to především opravdu slaboučkým dějem,který je stejně tak blbý,jako nudný a vážně hodně nezábavný a krutě otřepaný.A vůbec mi nevadí fekální humor,ale musí mít alespoň trochu smysl a nesmí být tak zbytečně zneužíván jako v této ptákovině.Navíc ten happyend byl tak strašný,že u mě Norbita definitivně pohřbívá mezi Murphyho nejslabší kousky.(3.8.2010)

• - Na scénáři filmu Eddie Murphy spolupracoval se svým bratrem Charlesem. (Mafyn)

• - Mr. Wong (Eddie Murphy) je Číňan, ale mluví s japonským přízvukem. (Cheeker)

• - Rasputia mění účas téměř v každé scéně. (imro)