Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Federální agent (R.Gere) před odchodem na odpočinek zaučuje svou nástupkyni (C. Danes) a přitom hledá nezvěstnou dívku. Je přesvědčen, že za její zmizení je odpovědný propuštěný sexuální násilník, kterého vyšetřuje. Přestože ho tlačí čas, rozmotá klubko stop vedoucí k potencionálnímu vrahovi. (oficiální text distributora)

Videa (1)

Trailer

Recenze (76)

larelay 

všechny recenze uživatele

Nech si kazdy vravi co chce, ale tento film ma atmosferu. Ja som len obycajny divak, ktory caka od filmu, ze si na konci povie..uf...a v tomto pripade sa tak stalo...main tema filmu je otrasna, nechutna a ked si predstavim, ze sa tie zverstva deju, je mi na bliti...Nevadila mi ani ta sialena kamera, ani ta depresivna hudba, patrilo to k tomu. .. ()

Fr 

všechny recenze uživatele

V USA je registrováno půl milionu sexuálních deviantů. Každé 2minuty je zneužita žena nebo dítě….. Filmy na takováto témata mi nejsou příjemný. Může se to zvrhnout v neustálé zobrazování utrpení a to nemusím. R.Gere zde působí jako dobrý průvodce. Jeho postava ,,služebníka veřejnosti“, který nás a svoji nástupkyni seznamuje s prací, která je jako každá jiná, provádí ,,své“ terapie a zatahuje do místy zajímavého pátrání mi vyhovuje víc, než u leckterých rádoby romantických komedií. Kvituji také vizuální stránku, ale samozřejmě, že vše tu již bylo. A jistě i lépe. Ovšem zase taková tragédie to není a jedno zhlédnutí nikomu neublíží. Lepší ***. ()

Reklama

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Existují filmy, na které se člověk netěší ale z nudy se na něj podívá, protože nic jiného po ruce nemá. Rozhodně potěší na obálce Richard Gere ale to je v tu chvíli tak asi všechno. V tu chvíli, protože jakmile začne film, veškeré očekávání se stejnak vyplní, takže dokoukat tento film bude značně nad moje síly a mám co dělat abych u toho neusnul, protože takovou hrůzu s nudným scénářem občas chytnu, ale co mám dělat. Tohle je prostě hrůza hrůz. Nechápu jak někdo může natočit tak nudný a nezajímavý film. To ti tvůrci nevidí nebo co? Absolutně to nechápu. Bohužel jsem se na jejich hru nachytal a na film se podíval. Tak můžu maximálně dodat: Ruce pryč od týhle kraviny. Unudíte se u ní k smrti. Já měl co dělat. ()

genetique 

všechny recenze uživatele

To, že Gereovi podobné snímky pristanú minimálne rovnako ako sladké romantické výplody, som sa uistil už dávno, a aj v tomto filme podáva slušný thrillerový výkon. Jeho výkon, podporený kamerou a strihom však brzdí hlavne vlažný scenár a nudná hudba. Počas celého filmu sa len chodí okolo horúcej kaše, občas nejaký náznak zvratu, alebo napätia a nebyť svižnej záverečnej polhodinky, nie je film ani v priemere. Úchylnými fotkami zneužitých dievčat treba vedieť narábať (viď '8MM') a nie ich len sproste hádzať do záberov s cieľom upútať aspoň nejakú pozornosť. A Andrew Lau Wai-Keung nech pekne točí ďalšie pecky, len nie v Hollywoode. 60%. ()

Kaka 

všechny recenze uživatele

Mnohem více sluší Gereovi drsní klaďasové, než kontroverzní psychouši s horkou hlavou. Režie je naprosto neznámá a je to bohužel na snímku vidět. Rychlé střihy, nervní kamera a brutální filtry aliaz mladší Scott, ovšem vše asi tak o dvě třídy horší a méně promakanější. Gere nemá dost prostoru a Claire Danes to sama nezvládne. Otřesně nudná detektivka s prakticky žádnou akcí. Dvě tři scény stojí za zvýšenou pozornost, ale to mají na svědomí spíše skvělí maskéři a výprava. ()

Galerie (13)

Reklama

Reklama