Nechci tě urazit Svadbosu, ale nekrm lidi hloupostma ... Je to komedie o nevinné úřednici, která se dostala na dovolené do kompromitující situace tím, že se na útěku před vilným staříkem polonahá dostala z jednoho hotelového pokoje do druhého přes balkón a v tom pokoji byl ubytován šéf podniku, pro který ona pracuje. Byla samozřejmě viděna jak z pokoje vybíhá. Více prozrazovat není třeba, roztomilá komedie plná rozhovorů, kde si jeden vykládá postoje toho druhého zcela mylně a vzniká řetězec nepochopených až groteskních situací.(19.11.2014)

U nás neznámá komedie s vynikající Shirley a dost dobrým Martinem (i když, na jeho místě si umím představit lepší herce). Typická konverzační komedie ze šedesátých let. Jak jinak, skvěle a vtipně napsaný scénář, kouzelná Shirley, dobrý Robertson a dobrá režie. Film má spád bez jediného hluchého místa. Nemůžu dát pětku kvůli Bytu, který Shirley natočila rok předtím, no i tak jde o skvělou a chytrou komedii. V rámci žánru za 4. P.S. Je zajímavé, kolik lidí píše o filmech, které neviděli. Já jen upřesňuji, že našemu hrdinovi Tonymu nezemřel otec, ale strýc.(21.9.2017)

• Svadbos

Veľmi ľahká (a často naivná) komédia o nevinnom úradníkovi prichytenom v kompromitujúcej situácii s úradničkou z veľkého biznisu, ktorá vedie k sérii nedozorumení. Herecké obsadenie je plné obvyklých charakterových hercov (Gale Gordon, Jerome Cowan, Jack Weston a i.).(27.9.2011)

• Mol

CONGRATULATIONS ARE IN ORDER FOR ME. I AM THE 10 MILLIONTH LADY TO CROSS THIS BRIDGE!! Tak tahle zamotaná komedie je rozhodně ze slabšího soudku a zachránit před nabíráním vody jí nedokázala, ani sladce roztržitá Shirley. Jediná scéna u které jsem se zasmál, byla před veterinární stanicí, kde zaštěkal pes a Dean dostal nápad. Carlos 2010 jako vždy tento film neviděl. Jen viděl, že někdo vyrobil titulky na titulky.com a tak si práskl nějaké hodnocení. Je to smutný, že se tohle pořád děje.(28.7.2016)

Trošku ťažkopádna komédia, ktorá mohla mať údernejší scenár a skúsenejšieho režiséra. Ústredná herecká dvojica robí čo može, lepšie scény striedajú nudnejšie, ale na jednoduché nenáročné pobavenie to stačí. Tretí komentár.(24.7.2016)