Captivity

Daniel Pearl

Richard Nord

Kostýmy:

Jennifer Marlin

Takže asi takhle čekal jsem to daleko víc brutálnější, ale na druhou stranu jsem se nenudil a po negativních recenzích jsem i lehce překvapen. Bylo mi jasný že nemůžu čekat nic jen průměrný blivajz, kterej zteží bude průměr. On už třeba jenom příběh je dost špatnej a nudnej, navíc je to lehce předvídatelné takže se nic extra nekoná. Herci ač vypadaly pěkně stojí za prd. Elisa neumí vypadat vystrašeně ani kdyby chtěla. A Gillies je nesympaťák už od pohledu navíc ta gay scéna či co to bylo vě mě vyvolala neuvěřitelnej smích. Konec je celkem kvalitní naháněčka, ale nci co bych neviděl již několikrát průměrný film na kterej se asi už nepodívám ale ani jsem se moc nebavil ale průměr dávám v pohodě.(30.6.2012)

• Radiq

Takhle nudnej, nesmyslnej, předvídatelnej a dementní film jsem už dlouho neviděl. Celou dobu přesně vím, o co v té zápletce (nejen detail na oči Pruitta Taylora Vince mi to prozradil...) jde a kdo má jaké motivy a kdo je špatnej a kdo zlej, takže nechápu režisérovu snahu snažit se něco tajit. Takže já na to celou dobu koukám, vím jak to dopadne a proto su nasranej a všímám si všech těch malejch, ale významnejch detailů, který tento film házej mezi špínu...(17.6.2008)

• oLí

1/10 Chéché, thriller ? Naivky... Za tímhle že stojí režisér MISIE ?! To nepobírám a jen čumim. CAPTIVITY se tváří moc vážně a snaží se být chytrým filmem, ale není jím ani omylem a s tímhle jestli se někdo spokojí i při nejmenších očekáváních, tak je podle mě hodně moc nenáročnej divák. A kvůli nějaký buchtě přidátat hvězdičky nebudu, tůdle nůdle Eliško.(12.7.2007)

Neni to úplně špatný, takovej trošku pokus o další Saw a tu a tam se docela zadaří, ale je to tak strašně průhledný, že to ani neni možný a samotná pointa je spíš k pláči a to se radši nebudu zmiňovat o otevřeným konci, na kterým se scénáristi fakt vyřádili. Další velkej problém je, že to postrádá nějakou pořádnou atmosféru, bez který jsou celkem slušný scény dost mldý a nezajímavý, což je docela škoda, protože prostředí i nápady nejsou špatný a Elisha je fakt dobře vystrašená(4.11.2007)

No, nápadem nic moc nového, ale začátek (tak první půlka) ve stylu pokus-trest se mi dost líbil. Je i místy napínavý. Trošku z toho jde cítit Saw a nevím proč, ale já z toho tak trochu cítil giallo příchuť. Není to špatně natočený, Elisha je bez debat, hraje docela dobře a k tomu se na ní ještě dobře kouká. Jistou dobu si říkáte, doufám, že se to nevyvrbí takhle a oni vás nezklamou - vyvrbí, což je trošku zklamání. Závěr očekávatelný, ale co měl znamenat ten úplný závěr, to nevím. Trošku ten film i shodil. Nechápu, proč mají pořád tendence a nutkání takhle ukončovat filmy. On si to ten film celkově asi nezaslouží, ale minimálně za Elishu a tlusťocha ty tři dám.(28.7.2009)