Maminčin mazánek

Mamičkin maznáčik

Komedie

USA, 2007, 94 min

• milka

Velice nudná a ve všech ohledech předvídatelná komedie, ve které jenom Jon Heder marní svým talentem. Zde jde totiž jenom o klišoidní příběh, jak se synáček neuměl odpoutat od své maminky. Víte jak bude probíhat a víte jak to dopadne. Souboje mezi Hederem a Danielsem, který to jediný docela dobře ustál, jsou vtipný jen občas a Diane Keaton je mi čím dál protivnější. Od téhle komedie ruce pryč.(15.1.2009)

Jon Heder má hodně specifický způsob vystupování a celkový styl podávání humoru. Jistě si najde své přízvnivce a odpůrce, ja patřím někde mezi .. Je zábavný, ale na druhou stranu to hraničí místy s trapností .. už vzhledově vypadá komicky, ale občas se tváří jak trouba. Stejně jako celý tento film, má své nedodělky, ale přes to dokáže pobavit. Ostatní postavy patří ke známým tvářím, což podtrhuje kvalitu, ale opět to nic výrazného nedodává. 'Maminčin mazánek' je tedy veselá komedie plná naschválů, soubojů a také jednoduché romantiky v průměrném podání. [57%](8.2.2009)

Tak hloupé, blbé a neskutečné, až je to zábavné. Hederova snaha uchránit svou maminku před vztahem je k smíchu, spousta narážek a gagů potěší a díky sympatickému obsazení se na to i slušně dívá. Druhá polovina je už nudnější, až moc poučuje, obsahuje to klasické klišé, kdy se všichni pohádají, aby se za chvíli mohli zase usmířit a film mohl skončit typickým happy-endem. Přesto jsem se dobře bavil.(28.12.2010)

No, cekal jsem dalsi Hederovo komedii o tom, jak hraje nejvetsiho retarda pod sluncem a je to naprosta kokotina a ona tohle pritom byla docela solidne natocena a v ramci moznosti normalni komedie o chlapkovi bydlicim u matky. Jasne, je to predvidatelny od zacatku do konce, ale Heder nehraje tak vylizany pako jako obvykle a misty se dokonce snazi i trochu hrat, pribeh docela prijemne odsejpa a videt ve vedlejsich rolich zhulenou Faris, starickyho Wallacha, Helberga z Big Bang Theory nebo Chalke ze Scrubs je fajn. Takze sice nikterak zvlast vtipna, ale ani nijak zvlast trapna komedie. A i kdyz to neni na vic nez 3*, tak pro me docela prijemny prekvapeni.(8.3.2010)

• jojinecko

Mám rád Jona Hedera, pretože to je fakt ujetý zjav a perfektne typologicky sadne na postavy rôznych "freaks"... Mama´s Boy rozdá karty už pri prvých scénach a vyšle alarm smerom k mozgovým bunkám, aby sa deaktivizovali... Prvá polka je celkom príjemná (vďaka Hederovi a Danielsovi), nič neriešiaca, občas dosť vtipná. V druhej sa prejaví už klasický syndróm "light" komédií- skĺznu do gýču, kŕču, trápnosti a sračkovej limonádky, ktorá je fakt žalostná...A k tomu afektovaná Diane Keaton a brutálne otravná typická "all american girl" Anna Faris..bŕŕŕ!!! Druhá polovica je čistý odpad, ale budem milosrdný:)(31.12.2008)

• - Jon Heder (Jeffrey) hrá videohry "Donkey Kong" a "Dance Dance Revolution". (Raccoon.city)

• - Anna Faris (Nora) vlastní Hondu Civic z roku 1980. Jon Heder (Jeffrey) jazdí na konci filmu v požičanom veteránovi Buick Roadmaster Convertible [76-C] z roku 1948. (Raccoon.city)

• - Kníhkupectvo, kde pracuje Jon Heder (Jeffrey) je v Long Beach v Kalifornii a kaviareň, kde pracuje  Anna Faris (Nora) je v Apple Valley v Kalifornii. (Raccoon.city)