poster

Maminčin mazánek

 • USA

  Mama's Boy

 • Slovensko

  Mamičkin maznáčik

Komedie

USA, 2007, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • honajz
  **

  V Americe asi žije hodně mladých buranů, o nichž je potřeba točit filmy, když se ve svých 29 letech odmítají pustit máminy sukně. Když byl Jeff ještě malý a tlustý, umřel mu tatínek. Když trochu povyrostl, nosil rovnátka a porazila ho v judu kdejaká holka. Pak mu chcípla želva. A teď dokonce za maminkou (Diane Keaton) začíná chodit nějaký chlápek, který prodává zaručeně pravé prostředky proti rakovině. A mladík - tedy puberťák středního věku - zjišťuje, že přichází o poslední jistotu na tomto světě. Právě druhá část filmu o soupeření mezi maminčiným nápadníkem a Jeffem, kdy si Jeff také najde přítelkyni, má ještě jakž takž sem tam nějaký nápad a nechybí vtipné scénky soubojů. Konec se pak zvrtne v doják a happy end. Celkově film, který neurazí a vyšumí vám z hlavy jako sliby předvolebních billboardů. Nic nového neříká, herecky hrubý průměr, co více říci?(17.12.2008)

 • Malarkey
  ***

  Jon Heder v roli maminčina mazánka zahrál co musel a já se u toho vcelku smál. Nejhorší je, že to takhle občas dost funguje, o to horší je realita pro toho člověka, o kterém je vlastně tento příběh. I když tady je to dost nereálný. Život je stejnak hrozně velká svině, i když to tady vidět není, ale jako komedie to ušlo.(4.9.2009)

 • claudel
  ***

  Jon Heder se asi narodil do rolí smutných nešiků, se kterými se život nemazlí. Trochu přepísknutý scénář však nenudí a celkem to ubíhá. V mezivánočním čase proč ne.(28.12.2010)

 • Pethushka
  **

  Maminčin mazánek..fůůů. Celý ten film mi připadal takový rozmazlený a lepkavý. Jon Heder nebyl vůbec špatný. Role mu naopak sedla jako ulitá, ale mohl se snažit sebevíc..scénář byl bída.(12.2.2011)

 • Handle
  ***

  Pěkné. Líbily se mi herecké výkony a párkrát jsem se i zasmál... :)(4.10.2009)

 • Anna Faris

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace