poster

Sleepaway Camp IV: The Survivor

Horor

USA, 2002, 70 min

Režie:

Jim Markovic

Hudba:

John Altyn

Střih:

Pedro Padilla
(další profese)
 • Šakalík

  Tak těžko hodnotit film, ze kterého bylo natočeno všehovšudy asi jen pět scén, když vlastně vůbec nevíme, o čem to mělo bejt. Práce na filmu byly po pár dnech z finančních důvodů ukončeny a dochovaný materiál tak posloužil alespoň jako DVD bonus pro kolekci vyšlou v roce 2002. Nicméně z těch pár záběrů je zřejmé, že by se s velkou pravděpodobností o nic zázračného nejednalo a z mého pohledu je tak dobře, že to skončilo dřív, než začalo. Dochovaný materiál + trailer je možno zhlédnou třeba zde.(29.12.2011)

 • ARI50
  *

  Nemělo cenu se vracet a snažit udělat po dlouhé době skvělý film co pokračuje tady bylo zkažené úplně všechno.(18.11.2018)

 • Slasher
  **

  Sleepaway Camp 4 nikdy NEBYL dotočen. Tohle jsou jen záběry z prvního dne natáčení (+ jakýsi trailer), pocházející z roku 1992 a vydané o 10 let později na DVD, a to sice díky nějakým hardcore nadšencům. Je velká škoda, že z projektu sešlo, protože co můžeme vidět za tu půlhodinu, vypadá to celkem dost slibně. Samotné toto moc zábavy nepřináší, aby nedošlo k omylu, ale zajímavé je představit si, co z toho mohlo vzejít. Hrdinkou příběhu měla být nějaká pohledná Allison (možná se jedná o Angelu, toť záhada), trpící na noční můry a ztrátu paměti. Vydává se do starého známého kempu, aby si oživila vzpomínky, ale poté, co každý s kým se tam dostane do kontaktu skončí mrtvý, je otázkou zda je naše hrdinka vrahem či obětí. A tedy ze záběrů co se stihly, připomíná to spíš I SPIT ON YOUR GRAVE než první tři díly. Pózování u jezera, náznaky znásilnění a pomsty, utíkání lesem. Tak škoda škoda...(4.3.2009)

 • JohnnyD
  odpad!

  Film mal pôvodne vyjsť už v roku 1992, no nielenže nevyšiel, on nebol ani dokrútený. Natočený materiál, ktorý má cca 32 minút, dlho koloval na internete, až sa ktosi o 20 rokov neskôr rozhodol, že čo tak ho vydať aj oficiálne. A nielen tých 32 minút - urobme z toho celovečerný film! Finálny zostrih je mindfuck amatérina neskutočných rozmerov. Toto azda robil niekto, kto v živote strihal azda len svoje video zo stužkovej, ak vôbec to. Tak si teda otvoril MovieMaker a začal skladať zábery z predošlých filmov do materiálu zo Survivor. Výsledný produkt je nesúrodý nezmyselný bullshit, na ktorého pochopenie je nutné si otvoriť wikipédiu a prečítať si, čo tým vlastne chceli povedať. Dokonca ani samotné hotové scény z filmu z roku 1992 neostali celé, ale do nich natrepali flashbacky z podobných scén z predošlých filmov. Raz by som chcel pochopiť, čo bežalo v hlave človeka, ktorý toto strihal...(9.6.2015)

 • jonyyy
  odpad!

  Ještě, že to dopadlo tak, jak to dopadlo. Záběry byly neuvěřitelně amatérské a ta krásná slečna z plakátu tam nebyla. Jen nějaká její mnohem méně pěkná napodobenina v příšerných plavkách. Vhodné opravdu pouze jako bonusový materiál.(16.6.2011)

 • - Práce na Sleepaway Camp IV: The Survivor začaly v roce 1992. Společnost Double Helix Films, která snímek produkovala, ale během natáčení zkrachovala a film nebyl nikdy dokončen. Natočených 32 minut bylo v roce 2002 vydáno pouze jako bonusový materiál. (darek kartac)