Holka na hlídání

Dievča na stráženie

Denník pestúnky

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2007, 106 min

Naprosto průměrný film, který ozvláštňoval jen Scarlettin „antropologický“ komentář.(6.4.2008)

Podle mě je tohle velmi podceňovaný snímek.. Nejen, že je to film, kterému nechybí plno vtipu a vážně se u něj zasmějete, ale film poukazuje opravdu i na to, co se děje dnes a denně aneb když rodiče nemají na děti čas.. Znuděný výraz na narozeninové oslavě je nezapomenutelnej :) Pro někoho možná typická komedie jako stovky dalších, pro mě docela milý překvapení..(25.8.2009)

• LIVINGDEAD

Na tento film jsem se musel dívat s třemi přestávkami. Proč? Prostě : "NUDA, NUDA, NUDA"....... už nikdy více. Divím se, že Chris Evans v této ubohosti hrál?(10.1.2008)

• Gazy

Hodnocení by bylo ještě o něco horší nebýt Scarlett Johansson, ale jen doufám, že už se příště podobným filmům obloukem vyhne.(2.1.2008)

• klerik

Blbý krok. Scarlett má na viac ako na nudné klišé, ktoré chce mať ešte aj poolstvo...(18.12.2010)