poster

Holka na hlídání

 • USA

  The Nanny Diaries

 • Slovensko

  Dievča na stráženie

 • Slovensko

  Denník pestúnky

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2007, 106 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • milka
  **

  Tak a zase jede podle staré šablony a nepřichází se vůbec s ničím novým. A je to příšerná nuda, se kterou nic nenadělají ani herci. Scarlett Johansson je nevýrazná, ten malej fracek protivnej a Laura Linney měla už taky lepší chvilky. Jenom ten Evansův kluk od vedle je docela dobrej a zachraňuje tento film aspoň trochu. I tak je to ale extrémně nudný film, který je i přes své 90minutové zatraceně dlouhý.(26.6.2008)

 • Handle
  ****

  Podle mě je tohle velmi podceňovaný snímek.. Nejen, že je to film, kterému nechybí plno vtipu a vážně se u něj zasmějete, ale film poukazuje opravdu i na to, co se děje dnes a denně aneb když rodiče nemají na děti čas.. Znuděný výraz na narozeninové oslavě je nezapomenutelnej :) Pro někoho možná typická komedie jako stovky dalších, pro mě docela milý překvapení..(25.8.2009)

 • Mihail123
  **

  Zábavné to rozhodne nebolo ale zato predvídateľné až moc. Scarlett bola až moc nudná, rodinka až moc nepodarená. Ešte k tomu ten malý chlapec, ktorý ma otravoval celý film. Moralizovaný koniec je až moc trapný a nudný aby mohol u diváka vyvolať nejaké emócie. Ako komédia to rozhodne nepôsobý a ako romantický film je to až moc nudné a gýčovité. Alicia Keys Scarlett totálne prevalcovala.(26.6.2008)

 • Bluntman
  ***

  Film, který si vybrala sama Scarlett Johanssonová a který režiruje dvojice zodpovědná za jeden z nejoriginálnějších biografických a comicsových filmů posledních let a v kterém se po Amercan Splendor opět objevuje Paul Giamatti? To nemůže dopadnout špatně. A taky nedopadlo, protože Holka na hlídání je chytřejši, než se na první pohled tváří a to, že smétanka je představovaná v podobě těch největších možných klišé slouží satirické notě filmu a vyprávění vlastně bez jakéhokoliv přiběhu jenom s ledabyle naházenými scénami je komentováno kouzelnou scénou, v níž rozmazlený a krajně nesympatický fakan hodí hráše na Pollockův obraz. Ambicióznější, což se týká i začlnenění antropologických vsuvek a pojmenování manželů jako "pan a paní X", než by bylo záhadno, s nezvládnutou deníkovou strukturou vyprávění. Ale pokud Ďábel nosí Pradu měl MS, tak Holka na hlídání má SJ a hlavně Paula Giamattiho, který si asi spolu s režisérskou dvojkou vydělával na nájem anebo na dalši American Splendor. Film dává za pravdu spíše první hypotéze, ale doufám, že ta druhá se uskuteční...(27.1.2008)

 • DEXTER099
  ****

  Myslel jsem si,že to bude další typický film na sobotní odpoledne.Film co vás ničím nezaujme,ale ani neurazí,ale spletl jsem se a alespoň pro mě bylo hezké sledovat jak se jedna chůva vypořádává s jednou rodinou co žije na vysoké noze a nemá tušení o realitě a potřebovali by nakopat zadek (kapitalismus vládne světu...).Navíc málokdy omrzí pohled na Scarlett Johanssonovou.Za mě celkově 75 %.(3.3.2015)

 • - Autorky knižní předlohy Emma McLaughlinová a Nicola Krausová strávily dohromady osm let coby chůvy na Manhattanu ve více než třiceti rodinách. (hippyman)

 • - Podľa rovnomennej knihy Emmy McLaughlinovej. (Mihail123)

 • - Většina interiérových záběrů byla natočena v reálných objektech. Obří apartmán manželů X však vznikl ve filmovém studiu. (Olík)