poster

Reportér v ringu

 • USA

  Resurrecting the Champ

 • Slovensko

  Reportér v ringu

Drama / Sportovní

USA, 2007, 111 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • dopitak
  ****

  Zajímavý, ale hrozně naivní film. V podstatě všechno, co se před námi odehraje, má jediné poselství- "dělej všechno tak, aby tvůj syn mohl být na tebe pyšný". Josh Hartnett hraje dobře a asi jen těžko se dá shazovat výkon Samuela L. Jacksona, i když to jeho pískání ala slavík v krku si mohli tvůrci odpustit. Vadily mi ale věci, nad kterými zjevně nikdo nepřemýšlel- bezdomovci obvykle docela smrdí, netřeba popisovat proč tomu tak je. Nezdálo se ale, že by blízkost Champa (třeba v autě, u oběda, na boxu) nějak urážela Harnettův nos. A pak to šílené moralizování, které v podstatě vyplnilo druhou půlku filmu. Zkrátil bych to o dvacet minut a vystříhal všechny (rádoby) slzotvorné scény Erika se synem, hlavně tu ptákovinu ve škole. Po šedesáti minutách jsem si říkal, kam to sakra teď může pokračovat, čím ještě příběh může překvapit. A hle, opravdu to nabralo nečekaný směr, když Champ nebyl vlastně Champ. Z ženských postav bych vyzdvihl krásnou Rachel Nichols, která ale bohužel nedostala moc prostoru a ani zamýšlený románek s Erikem nakonec nevyšel.(20.5.2008)

 • Morholt
  ****

  Námět je bez diskuze dobrý. Bohužel ho hatí ten tatínkovský motiv. Hratnett je pořád ještě ten typ hezouna, který zkrátka musí do té otcovské role dorůst. Tady v ní působil poněkud křečovitě. Další věcí je slabá stránka většiny filmů a tou je nepochochopitelné chování hlavního hrdiny. Tak sakra pokud jsem jen trochu příčetně myslící novinář, tak si ověřím totožnost toho, o kom píšu. Takhle jsem z toho získal pocit, že pokud bych Hartnettově postavě nakukal, že jsem jediný přeživší z rodiny cara Mikuláše, tak bych měl místo na titulní straně jisté. Naopak kladem, a to výrazným, je Samuel L. Jackson, který byl naprosto výtečný a celý film, jako už mnohokrát, dokázal vytáhnout z bahna průměrnosti. 70%(22.1.2010)

 • savage3303
  ****

  Super príbeh o športovom redaktorovi, ktorí si myslí, že našiel bývalu legendu vo svete boxu a rozhodne sa o tom napísať článok. Pre mňa spočiatku dosť nezažívný film. Keď všetko vyšlo na povrch, pomaličky sa to rozbehlo. Hlavný hrdinovia si uvedomujú podstatu života. Herecky obsadený film na skvelej úrovni. V závere bolo cítiť jemne emotívne scény. Dostal sa mi skvelý pocit, skôr z hĺbky filmu, ako z jeho filmového prevedenia. 4*.(3.10.2009)

 • ladko
  ***

  Pekný príbeh s výbornými hercami, medzi ktorými jasne vyčnieval Samuel L. Jackson, Hartnett nevadil a seriálové hviezdičky Morris( Cold case) a Hatcher( Desperate housewives) potešili. Postavu Polly( Rachel Nichols) však mohli vyškrtnúť - tá tam bola úplne zbytočná(aj keď je pekná) a stopáž by bola znesiteľnejšia. Aj toho moralizovania bolo trochu veľa...Možno keby sa okresala línia okolo Kernanovej rodiny a film sa sústredil viac na Champov vzťah s Kernanom, dopadlo by to lepšie. Aj keď sa mi teda film nepáčil "Mucho grande"(ako by Champ povedal), určite nie je zlý a má svoje veľmi dobré momenty a má Samuela.(26.4.2008)

 • teutates
  **

  Chabé prevedenie, ktorého celkový dojem nie je zlý, avšak pomerne nie priliš podarený (pekne napísane). Film pôsobí milo, miestami dojme, ale v zápätí to vystrieda klišé, ktoré dotvára oponu. Charaktery postáv sú chaoticko zvládnuté - príbeh chaoticko podaný. Snaha o zobrazenie vážneho snímku dostáva údery z každej strany a nebyť hereckého obsadenia - ťažko sledovateľné (S.L.Jackson to ako tak zahral) Slabý priemer s podtitulom "takých už tu bolo"... 4/10(18.4.2008)

 • - Při dialogu v čase mezi 9:17 až 11.00 je na ploše monitoru v pozadí prohlížeč Seznam. (Asmodeus.Zwe)

 • - Předlohou pro postavu Erika Kerna (Josh Hartnett) byl novinář Los Angeles Times John Joseph Moehringer. Případ s falešným Bobem Satterfiledem nakonec neměl nijak závažný dopad na jeho kariéru. Moehringer se v roce 2000 stal dokonce držitelem Pulizerovy ceny. (Candice)

 • - V budově společnosti Showtime je možné vidět plakáty jejich úspěšných seriálů Dexter (od r. 2006) a Tráva (od r. 2005). (Stanley619)