Reportér v ringu

Resurrecting the Champ

Reportér v ringu

Drama / Sportovní

USA, 2007, 111 min

V životě Vás čeká plno nástrah. Tou nejčastější je zrada lidí, kteým uvěříte. Znaté to každý, ale prostě i když Vás někdo zradí, po čase opět zase důvěřujete. Mladší novinář Erik, syn slavného otce, který nemá v nejlepším pořádku ani karieru, tak rodinný život, se stává takovouto obětí. Homeless vydávající se za Satterfielda si získává jeho důvětu a následně tím pošpiní jeho kariéru. Film o tom, že odpouštět lze, ale musí být o to zájem z obou stran. O tom, že ne vždy se vyplatí hnát se za velkou věcí a nebýt si jistý v kramflecích. Film plný dobrých dialogů vedoucích k zamyšlení, kdo jiný než člověk co skončil na ulici ví jak je život krutý.(16.12.2008)

Sportovní filmy nebo dramata ze světa sportu mám rád. Obzvlášť, pokud se týkají boxu. Nejlepší filmy ze světa sportu jsou jistě ty o boxu. Reportér v ringu je výborné drama s parádním zvratem v polovině filmu, senzačním Samuelem L. Jacksonem (mimochodem dabing pana Rýmského byl opravdu skvělý) a zdatně sekundujícím Joshem Hartnettem. Kdyby nebylo té poslední části s Hartnettovým synem a různými ponaučeními, možná bych šel i na pět. Takhle hodně poctiví čtyři body.(1.3.2012)

• danny_21

Proprůměrný píběh, který zachraňuje od průseru boxerský vágus Samuel, kterého střihnul pekelně dobře - ten kolébavý pohyb somráka zvládl skvěle - k čemu to ale je, když výsledek je slabota a já navíc pekelně nemusím Hartnetta, takže třeba nebudu úplně objektivní - ale jako sportovní film to ani na průměr nedosáhne, jako drama jakbysmet - 45 %(1.3.2016)

Jedná se o docela slušný drama a to hlavně díky skvělýmu Samuelu L. Jacksonovi, jenže problém je, že to je trošku nedotažený a postrádá to nějaký opravdu skvělý scény, který by to vytáhly na víc, než jen na nadprůměrný drama s dost prvoplánovovým konecem. Je to docela škoda, protože jinak se mi to celkem líbilo(27.6.2008)

Nicim vynimocne sportove drama o sportovom novinarovi /J. Hartnett/, ktory sa snazi zachranit karieru tym, ze vyspoveda byvalu boxersku hviezdu /Samuel L. Jackson/. Vadilo mi prilisne moralizovanie a samozrejme dlzka 111 min, co je fakt vela. Reziser Rod Lurie je ako sa zda, iba priemerny rutiner. 66 %(19.2.2013)

• - V budově společnosti Showtime je možné vidět plakáty jejich úspěšných seriálů Dexter (od r. 2006) a Tráva (od r. 2005). (Stanley619)

• - Předlohou pro postavu Erika Kerna (Josh Hartnett) byl novinář Los Angeles Times John Joseph Moehringer. Případ s falešným Bobem Satterfiledem nakonec neměl nijak závažný dopad na jeho kariéru. Moehringer se v roce 2000 stal dokonce držitelem Pulizerovy ceny. (Candice)

• - Při dialogu v čase mezi 9:17 až 11.00 je na ploše monitoru v pozadí prohlížeč Seznam. (Asmodeus.Zwe)