Reportér v ringu

Resurrecting the Champ

Reportér v ringu

Drama / Sportovní

USA, 2007, 111 min

Sportovní filmy nebo dramata ze světa sportu mám rád. Obzvlášť, pokud se týkají boxu. Nejlepší filmy ze světa sportu jsou jistě ty o boxu. Reportér v ringu je výborné drama s parádním zvratem v polovině filmu, senzačním Samuelem L. Jacksonem (mimochodem dabing pana Rýmského byl opravdu skvělý) a zdatně sekundujícím Joshem Hartnettem. Kdyby nebylo té poslední části s Hartnettovým synem a různými ponaučeními, možná bych šel i na pět. Takhle hodně poctiví čtyři body.(1.3.2012)

Nicim vynimocne sportove drama o sportovom novinarovi /J. Hartnett/, ktory sa snazi zachranit karieru tym, ze vyspoveda byvalu boxersku hviezdu /Samuel L. Jackson/. Vadilo mi prilisne moralizovanie a samozrejme dlzka 111 min, co je fakt vela. Reziser Rod Lurie je ako sa zda, iba priemerny rutiner. 66 %(19.2.2013)

Jedná se o docela slušný drama a to hlavně díky skvělýmu Samuelu L. Jacksonovi, jenže problém je, že to je trošku nedotažený a postrádá to nějaký opravdu skvělý scény, který by to vytáhly na víc, než jen na nadprůměrný drama s dost prvoplánovovým konecem. Je to docela škoda, protože jinak se mi to celkem líbilo(27.6.2008)

Mně se tento film líbil. Dochází zde ke spojení bezdomovce se slušně situovaným člověkem. Přece jen mají ale oba své problémy. S. L. Jackson jako dlouho bývalý boxer je velice přesvědčivý, J. Hartnett je taky kvalitní. Film nám i trochu nastiňuje, co se může stát, když novinář ve svém článku napíše nepravdu (třebaže ne úplně vlastní vinou). Tak si říkám, jak přes ty všechny bludy a sviňárny můžou přežít novináři u nás?(11.4.2011)

Začátek filmu solidní,ten děj a zápletka přesně padne do dnešní doby,která je plná honby za úspěchem za každou cenu.Když se začali vkrádat pochyby,jestli je to pravda,tak jsem se těšil na tu mašinérii,která se proti Hartnettovi rozjede.Jenže ouha,nic takovýho se nedělo,film vyšuměl v rodinnou moralitku do ztracena.Škoda.50%.(13.9.2009)

• - Při dialogu v čase mezi 9:17 až 11.00 je na ploše monitoru v pozadí prohlížeč Seznam. (Asmodeus.Zwe)

• - V budově společnosti Showtime je možné vidět plakáty jejich úspěšných seriálů Dexter (od r. 2006) a Tráva (od r. 2005). (Stanley619)

• - Předlohou pro postavu Erika Kerna (Josh Hartnett) byl novinář Los Angeles Times John Joseph Moehringer. Případ s falešným Bobem Satterfiledem nakonec neměl nijak závažný dopad na jeho kariéru. Moehringer se v roce 2000 stal dokonce držitelem Pulizerovy ceny. (Candice)