Reklama

Reklama

Reportér v ringu

  • USA Resurrecting the Champ (více)
Trailer

Život sportovního redaktora Erika Kermana (Josh Hartnett) lze přirovnat k napínavému zápasu - rychlý rozjezd, mnoho překvapivých zvratů a dramatický závěr. Jednoho dne se však rozhlédne a zjišťuje, že byl ze středu dění postupně vykázán na střídačku. Záchrana přichází jako blesk z čistého nebe. Jeho příběh na titulní stranu se mu začíná rýsovat před očima…Erik věří, že našel zapomenutou boxerskou legendu Roberta Satterfielda (Samuel L. Jackson),o kterém si všichni myslí, že je mrtev. Strhující příběh „šampióna“, který skončil na ulici, vynáší jeho pohasínající hvězdu na výsluní. Bohužel je jen otázkou času, kdy se ukáže, že jeho touha vystoupit ze stínu úspěšného otce, byla silnější než snaha ověřit si fakta. Z honu za úspěchem se stává osobní výprava, kde je zkoušce podroben reportérův vztah k rodině i jeho životní priority. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (82)

Shit 

všechny recenze uživatele

Jedná se o docela slušný drama a to hlavně díky skvělýmu Samuelu L. Jacksonovi, jenže problém je, že to je trošku nedotažený a postrádá to nějaký opravdu skvělý scény, který by to vytáhly na víc, než jen na nadprůměrný drama s dost prvoplánovovým konecem. Je to docela škoda, protože jinak se mi to celkem líbilo ()

KarelR 

všechny recenze uživatele

Po všech stránkách průměrné (občas podprůměrné) drama o sportovním novináři, který se snaží nakopnout svojí kariéru tím, že vyzpovídá bývalou boxerskou hvězdu. Díky obstojným hercům je to koukatelné (potěší obzvlášť Alan Alda a Terry Hatcher v menších rolích), ale S.L. Jackson vážně nemusel roli vylepšovat tím nesnesitelným pištivým hlasem, který ještě dlouho nevyženu z hlavy. Navíc tvůrci v druhé půlce filmu vybalí víc moralizování, než by bylo záhodno a zbytečně hrají na city s Hartnettovým synkem, takže ještě více pošramocují výsledný dojem. Za rok večer na Nově možná, do kina bych na to ale nikoho neposlal. 5/10 ()

Reklama

D.Moore 

všechny recenze uživatele

Achich ouvej, ten odporně americký konec mě tedy opravdu knockoutoval. Proč? Proč? Člověk si celou dobu užívá skřehotajícího Samuela L. Houmles Jacksona, těší se, jak si ten mladý a příliš ctižádostivý frajírek v perfektním podání Joshe Hartnetta nabije kokos, nemůže se dočkat další scény s Alanem Aldou, dívá se na velice pěkně zpracovné flashbacky, v jednu chvíli dokonce z telefonu slyší mluvit samotného Zuřícího býka… A pak přijde to, o čem píšu v první větě tohohle komentáře. Boba Satterfielda na vás! ()

teutates 

všechny recenze uživatele

Chabé prevedenie, ktorého celkový dojem nie je zlý, avšak pomerne nie priliš podarený (pekne napísane). Film pôsobí milo, miestami dojme, ale v zápätí to vystrieda klišé, ktoré dotvára oponu. Charaktery postáv sú chaoticko zvládnuté - príbeh chaoticko podaný. Snaha o zobrazenie vážneho snímku dostáva údery z každej strany a nebyť hereckého obsadenia - ťažko sledovateľné (S.L.Jackson to ako tak zahral) Slabý priemer s podtitulom "takých už tu bolo"... 4/10 ()

WANDRWALL 

všechny recenze uživatele

Spíše mi to přišlo jako komediální film, neb mi to v hlavě nahazovalo spíše úsměvné glosy k dialogům mezi novinářem a bývalým boxerem. Psychologie postav rozhodně odpovídá romantickému filmu, než dramatickému. Jednou se na to kouknout dá, a po druhé, pokud si chce člověk své připomínky oživit....Novinář je rád, že potkal někoho, o kom by mohl napsat článek. Ten někdo je prý bývalý boxer, ze kterého se stal bezdomovec a je pro smích dětem a výrostkům. Takovýchto filmů je moc, ale pro usínání je to docela vhodný film. Ideální film je taky pro ty, co zatím vuiděli boxerský pytel jen na monitoru. Neškodí, aby si ho koupili, a mydli do něj. Jde jen o to, jak dlouho to vydrží, a pak se to projeví i prakticky... http://www.youtube.com/watch?v=1LKPiWJJJAM&feature=relmfu ()

Galerie (19)

Zajímavosti (4)

  • V budově společnosti Showtime je možné vidět plakáty jejich úspěšných seriálů Dexter (od r. 2006) a Tráva (od r. 2005). (Stanley619)
  • Předlohou pro postavu Erika Kerna (Josh Hartnett) byl novinář Los Angeles Times John Joseph Moehringer. Případ s falešným Bobem Satterfiledem nakonec neměl nijak závažný dopad na jeho kariéru. Moehringer se v roce 2000 stal dokonce držitelem Pulizerovy ceny. (Candice)
  • Při dialogu v čase mezi 9:17 až 11.00 je na ploše monitoru v pozadí prohlížeč Seznam. (ČSFD)

Reklama

Reklama