poster

Reportér v ringu

 • USA

  Resurrecting the Champ

 • Slovensko

  Reportér v ringu

Drama / Sportovní

USA, 2007, 111 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Andre3000
  ****

  V životě Vás čeká plno nástrah. Tou nejčastější je zrada lidí, kteým uvěříte. Znaté to každý, ale prostě i když Vás někdo zradí, po čase opět zase důvěřujete. Mladší novinář Erik, syn slavného otce, který nemá v nejlepším pořádku ani karieru, tak rodinný život, se stává takovouto obětí. Homeless vydávající se za Satterfielda si získává jeho důvětu a následně tím pošpiní jeho kariéru. Film o tom, že odpouštět lze, ale musí být o to zájem z obou stran. O tom, že ne vždy se vyplatí hnát se za velkou věcí a nebýt si jistý v kramflecích. Film plný dobrých dialogů vedoucích k zamyšlení, kdo jiný než člověk co skončil na ulici ví jak je život krutý.(16.12.2008)

 • aLPaC
  ****

  Sportovní filmy nebo dramata ze světa sportu mám rád. Obzvlášť, pokud se týkají boxu. Nejlepší filmy ze světa sportu jsou jistě ty o boxu. Reportér v ringu je výborné drama s parádním zvratem v polovině filmu, senzačním Samuelem L. Jacksonem (mimochodem dabing pana Rýmského byl opravdu skvělý) a zdatně sekundujícím Joshem Hartnettem. Kdyby nebylo té poslední části s Hartnettovým synem a různými ponaučeními, možná bych šel i na pět. Takhle hodně poctiví čtyři body.(1.3.2012)

 • danny_21
  **

  Proprůměrný píběh, který zachraňuje od průseru boxerský vágus Samuel, kterého střihnul pekelně dobře - ten kolébavý pohyb somráka zvládl skvěle - k čemu to ale je, když výsledek je slabota a já navíc pekelně nemusím Hartnetta, takže třeba nebudu úplně objektivní - ale jako sportovní film to ani na průměr nedosáhne, jako drama jakbysmet - 45 %(1.3.2016)

 • Shit
  ****

  Jedná se o docela slušný drama a to hlavně díky skvělýmu Samuelu L. Jacksonovi, jenže problém je, že to je trošku nedotažený a postrádá to nějaký opravdu skvělý scény, který by to vytáhly na víc, než jen na nadprůměrný drama s dost prvoplánovovým konecem. Je to docela škoda, protože jinak se mi to celkem líbilo(27.6.2008)

 • Martin741
  ***

  Nicim vynimocne sportove drama o sportovom novinarovi /J. Hartnett/, ktory sa snazi zachranit karieru tym, ze vyspoveda byvalu boxersku hviezdu /Samuel L. Jackson/. Vadilo mi prilisne moralizovanie a samozrejme dlzka 111 min, co je fakt vela. Reziser Rod Lurie je ako sa zda, iba priemerny rutiner. 66 %(19.2.2013)

 • - V budově společnosti Showtime je možné vidět plakáty jejich úspěšných seriálů Dexter (od r. 2006) a Tráva (od r. 2005). (Stanley619)

 • - Předlohou pro postavu Erika Kerna (Josh Hartnett) byl novinář Los Angeles Times John Joseph Moehringer. Případ s falešným Bobem Satterfiledem nakonec neměl nijak závažný dopad na jeho kariéru. Moehringer se v roce 2000 stal dokonce držitelem Pulizerovy ceny. (Candice)

 • - Při dialogu v čase mezi 9:17 až 11.00 je na ploše monitoru v pozadí prohlížeč Seznam. (Asmodeus.Zwe)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace