Reklama

Reklama

Reportér v ringu

  • USA Resurrecting the Champ (více)
Trailer

Život sportovního redaktora Erika Kermana (Josh Hartnett) lze přirovnat k napínavému zápasu - rychlý rozjezd, mnoho překvapivých zvratů a dramatický závěr. Jednoho dne se však rozhlédne a zjišťuje, že byl ze středu dění postupně vykázán na střídačku. Záchrana přichází jako blesk z čistého nebe. Jeho příběh na titulní stranu se mu začíná rýsovat před očima…Erik věří, že našel zapomenutou boxerskou legendu Roberta Satterfielda (Samuel L. Jackson),o kterém si všichni myslí, že je mrtev. Strhující příběh „šampióna“, který skončil na ulici, vynáší jeho pohasínající hvězdu na výsluní. Bohužel je jen otázkou času, kdy se ukáže, že jeho touha vystoupit ze stínu úspěšného otce, byla silnější než snaha ověřit si fakta. Z honu za úspěchem se stává osobní výprava, kde je zkoušce podroben reportérův vztah k rodině i jeho životní priority. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (82)

KarelR 

všechny recenze uživatele

Po všech stránkách průměrné (občas podprůměrné) drama o sportovním novináři, který se snaží nakopnout svojí kariéru tím, že vyzpovídá bývalou boxerskou hvězdu. Díky obstojným hercům je to koukatelné (potěší obzvlášť Alan Alda a Terry Hatcher v menších rolích), ale S.L. Jackson vážně nemusel roli vylepšovat tím nesnesitelným pištivým hlasem, který ještě dlouho nevyženu z hlavy. Navíc tvůrci v druhé půlce filmu vybalí víc moralizování, než by bylo záhodno a zbytečně hrají na city s Hartnettovým synkem, takže ještě více pošramocují výsledný dojem. Za rok večer na Nově možná, do kina bych na to ale nikoho neposlal. 5/10 ()

sona123 

všechny recenze uživatele

Docela povedený film, kde Jackson opět podává excelentní výkon. Zvrat v ději byl pro mne překvapením, vůbec jsem ho nečekala. Myslím, že se docela povedlo ukázat obě strany - novináře, který si chce udělat jméno a v euforii nevidí neslyší, bývalého boxera, který skončil na ulici (pravda, asi byl ten pohled na něj trochu naivní i iluzorní, ale proč ne, obzvlášť, když se jedná o Jacksona :-) a především děj neztratí tempo. Takže čtyři hvězdičky. ()

Reklama

WANDRWALL 

všechny recenze uživatele

Spíše mi to přišlo jako komediální film, neb mi to v hlavě nahazovalo spíše úsměvné glosy k dialogům mezi novinářem a bývalým boxerem. Psychologie postav rozhodně odpovídá romantickému filmu, než dramatickému. Jednou se na to kouknout dá, a po druhé, pokud si chce člověk své připomínky oživit....Novinář je rád, že potkal někoho, o kom by mohl napsat článek. Ten někdo je prý bývalý boxer, ze kterého se stal bezdomovec a je pro smích dětem a výrostkům. Takovýchto filmů je moc, ale pro usínání je to docela vhodný film. Ideální film je taky pro ty, co zatím vuiděli boxerský pytel jen na monitoru. Neškodí, aby si ho koupili, a mydli do něj. Jde jen o to, jak dlouho to vydrží, a pak se to projeví i prakticky... http://www.youtube.com/watch?v=1LKPiWJJJAM&feature=relmfu ()

candy_daze 

všechny recenze uživatele

Koukatelné, ale to je asi tak všechno. Jak už někdo předemnou napsal, filmu chybí nějaký silnější moment. Ani Hartnett se nijak úžasně nepředvedl. A přitom příležitost byla. Nutno ovšem podotknout, že to není jen jeho vina. Na scénáři by se taky dalo zapracovat, a možná by z toho ve výsledku vzešlo něco silnějšího i zábavnějšího. ()

ladko 

všechny recenze uživatele

Pekný príbeh s výbornými hercami, medzi ktorými jasne vyčnieval Samuel L. Jackson, Hartnett nevadil a seriálové hviezdičky Morris( Cold case) a Hatcher( Desperate housewives) potešili. Postavu Polly( Rachel Nichols) však mohli vyškrtnúť - tá tam bola úplne zbytočná(aj keď je pekná) a stopáž by bola znesiteľnejšia. Aj toho moralizovania bolo trochu veľa...Možno keby sa okresala línia okolo Kernanovej rodiny a film sa sústredil viac na Champov vzťah s Kernanom, dopadlo by to lepšie. Aj keď sa mi teda film nepáčil "Mucho grande"(ako by Champ povedal), určite nie je zlý a má svoje veľmi dobré momenty a má Samuela. ()

Galerie (19)

Zajímavosti (4)

  • Při dialogu v čase mezi 9:17 až 11.00 je na ploše monitoru v pozadí prohlížeč Seznam. (ČSFD)
  • Předlohou pro postavu Erika Kerna (Josh Hartnett) byl novinář Los Angeles Times John Joseph Moehringer. Případ s falešným Bobem Satterfiledem nakonec neměl nijak závažný dopad na jeho kariéru. Moehringer se v roce 2000 stal dokonce držitelem Pulizerovy ceny. (Candice)
  • V budově společnosti Showtime je možné vidět plakáty jejich úspěšných seriálů Dexter (od r. 2006) a Tráva (od r. 2005). (Stanley619)

Reklama

Reklama