Reportér v ringu

Resurrecting the Champ

Reportér v ringu

Drama / Sportovní

USA, 2007, 111 min

Pištící Samuel L. Jackson a dumající Josh Hartnett. Ani po pomalu se vlekoucích dvou hodinách nechápu tu dokola omílající spojitost vztahů otce se synem napříč generacemi. Některá moudra jsou po lehkém zamyšlení dost pitomá a sám film jich pár stihne i vyvrátit. Příběh to není špatný a druhá hodina aspoň nabere trochu na dramatičnosti. Filmu by slušelo víc emocí, ale novináři asi musí být bez emocí a objektivní, tak se to bohužel asi přeneslo do filmu.(26.3.2010)

Achich ouvej, ten odporně americký konec mě tedy opravdu knockoutoval. Proč? Proč? Člověk si celou dobu užívá skřehotajícího Samuela L. Houmles Jacksona, těší se, jak si ten mladý a příliš ctižádostivý frajírek v perfektním podání Joshe Hartnetta nabije kokos, nemůže se dočkat další scény s Alanem Aldou, dívá se na velice pěkně zpracovné flashbacky, v jednu chvíli dokonce z telefonu slyší mluvit samotného Zuřícího býka… A pak přijde to, o čem píšu v první větě tohohle komentáře. Boba Satterfielda na vás!(11.6.2012)

Samuel už má to nejlepší za sebou, ale když si dobře vybere, dokáže mu to sednout a Josh Hartnett si u mě začal budovat sympatie od 30 dní dlouhé noci. Musím uznat, že jsem dost příjemně překvapen. Film, který určitě není o sportu, ale o problémech, které jsou každému blízké mi přirostl k srdci. Každý z nás si žije vlastně takový malý sen....(22.4.2008)

Nechápu a nechce se mi věřit proč se nikomu ten film nelíbil...Pro mě jsou boxerské filmy srdeční záležitostí, miluji Rocky, Těžká váha se mi taky moc líbila atd, každý film který se nějak zaměřuje na box musím vidět, u tohoto filmu to bylo stejné nemohl jsem se dočkat až vyjdou titulky...Většinu filmu jsem měl slzy v očích, jak moc mě dojal příběh bezdomovce který tvrdí že byl světovou trojkou, Samuel L. Jackson hraje jako nikdy, pro mě osobně to byl vrchol jeho dosavadní kariéry, když vypráví příběh jak Rockymu Marcianovi přerazil nos a do toho hraje milá a dojemná hudba měl jsem co dělat abych se nerozbrečel jako želva...Druhá polovina filmu byla krapánek ale opravdu jen malinký krapánek horší to přiznávám, ale já to dokážu odpustit... Všichni píšou jaké že to není klišé, ale to k takovýmto filmům patří...Pro mě osobně se tento film zařadil mezi moje hity číslo jedna: Vykoupení, Forrest, Přelet, Crash, Rocky, Černý jestřáb sestřelen...k tomuto filmu se budu rád vracet protože vím že mě nikdy neomrzí!!!!!(2.2.2010)

Velice dobře udělaná oddechovka na kterou se velice dobře koukalo. Možná trošku varování pro všechny naše minulé olympijské medailisty a mistry světa, kteří už teď často žijí v docela krušných podmínkách...ale to jen tak na okraj. Co člověka zaujme je fantastický výkon S. L. Jacksona, kterého byste sotva poznali a to nemluvím jen o vzhledu, ale i o jeho projevu. Pro mne příjemné překvapení....(21.7.2010)

• - V budově společnosti Showtime je možné vidět plakáty jejich úspěšných seriálů Dexter (od r. 2006) a Tráva (od r. 2005). (Stanley619)

• - Předlohou pro postavu Erika Kerna (Josh Hartnett) byl novinář Los Angeles Times John Joseph Moehringer. Případ s falešným Bobem Satterfiledem nakonec neměl nijak závažný dopad na jeho kariéru. Moehringer se v roce 2000 stal dokonce držitelem Pulizerovy ceny. (Candice)

• - Při dialogu v čase mezi 9:17 až 11.00 je na ploše monitoru v pozadí prohlížeč Seznam. (Asmodeus.Zwe)