Bláznivej tábor

Eric Weiler

Kostýmy:

Carolyn Leone
  • draggo

Dokonalé ztělesnění toho nejodpornějšího hnusu. Typická americká rodinná komedie,jejíž vtipnost spočívá v prdění, zvracení a tak podobně. A zároveň to není dotažené do takové míry, že by to mohlo být i zvráceně vtipné (Disaster Movie). Takže ve výsledku naprosto nesnesitelná příšernost plná nesympatickejch harantů, naprosto hrozných nevtipných scén a samozřejmě s odpudivě moralizujícím koncem o usmíření s tatínkem. Po shlédnutí jsem měl nutkavou potřebu strávit delší dobu ve sprše, jelikož jsem si připadal, jako bych 85 minut plaval v žumpě. /0% a odpad!/(31.7.2011)

• *Colorado

Komedie, komedie... řekl bych spíš rodinná komedie a ještě špatná. Film přetéká rádoby-zasmání-hodnými momenty. Anyway, věděl jsem, do čeho jdu, takže jsem neodcházel rozladěn. Nejsem si jist, zda už to bylo v tv, ale jestliže se tak už nestalo, tak z toho na Nově udělají trhák na páteční či sobotní večer :D(19.1.2011)

• TomX2

Celkový dojem: Hlučná, nevtipná, otravná a hlúpa komédia, ktorá ma svojim hereckým obsadením a scenárom dokázala neuveriteľne vytočiť. Svoju priečku ako najhoršia komédia, ba i dokonca americký film roku, by si rozhodne zaslúžila. Námet, réžia, scenár, herecké výkony, či dokonca strih a kamera, všetko je v tomto filme neuveriteľne spackané a veľmi vtipný humor o prdení, grcaní a sraní tomu vôbec neuškodí. Hodnotenie, aké som tomu dal si to rozhodne zaslúži a nie, nikdy viac o to ani len nečuchnem. ODPAD. Moje hodnotenie: 5% (17.9.2017)

• Paity

Mám Cubu Gooding Jr. rád, ale v posledních letech je to děs běs co tenhle čokoládový chlapík převdádí. Bláznivej tábor je toho dalším (kolikátým už) důkazem. Opět natočeno naprosto šablonovitě o tom, jak se někomu nedaří, děti si dělají co chtějí a nejspíš proto nikdy nevyhrají, pak se s příchodem "generála" vše obrátí a padouši dostanou co proto. Ach jo, kolikrát ještě, Cubo....(23.7.2011)

Hoci Bláznivý tábor má vo svojom scenári diery ako v ementále, dokáže ich aspoň čiastočne prekryť zábavným spracovaním. Nie je to ktoviečo, ale aspoň má divák vdaka vynaliezavej réžii pocit, že sa díva na príjemnú oddychovku pre víkendové popoludnie. Réžia sa síce snaží, ale jednotlivé herecké výkony - zopár aj nevýkonov - vyplávajú po chvíli na povrch - Cuba Gooding jr. je fajn a celkom som mu jeho úlohu veril, na druhú stranu zvyšok ansámblu len ťažko dobieha dráhu, ktorú hlavný predstaviteľ vytýčil. A hoci mnohé scény - hlavne v závere - sa zrejme dali spracovať aj uveriteľnejšie, predsa len si Bláznivý tábor podľa môjho môže bezpečne hovieť v sladkom priemere. Modré pásmo ako vyšité.(29.8.2014)

• - V roce 2007 byl snímek oceněn Zlatou malinou pro nejhorší prequel, remake, rip-off nebo pokračování. (Pepinec)

• - Film měl jít původně rovnou na DVD, ale testovací publikum zaujal, a tak se studio rozhodlo promítat ho i v kinech. (HappySmile)

• - Do kin doručeno pod falešným názvem "A Winning Group" (Vítězná skupina). (HappySmile)