Bláznivej tábor

Scénografie:

Eric Weiler

Kostýmy:

Carolyn Leone

Komedie která zas tak úpně špatná není ,ale v Americe kde film natočily, ho ohodnotili a ocenily nejhorším filmem roku 2007 a za toto všechno získal 5 nominací na Zlaté maliny .Hlavní role se ujal vinikájící Cuba Gooding Jr. a s dětmi si při nátáčení zažil co proto.Mé nahnuté hodnocení je za tři hvězdičky ***.(19.1.2008)

• Dado

Naša úžasná televízia Markíza sa zjavne rozhodla z tohtoročného Veľkého piatku urobiť sviatok nevkusných a trápnych gagov o prdiacich a grcajúcich deckách pretĺkajúcich sa totálne gýčovým scenárom, ktorého tvorcovia síce majú medzi svojimi projektami z minulosti zaznačený aj druhý diel Shreka, no po dnešku sa začínam domnievať, že ich mená tam boli dopísané akýmsi nevysvetliteľným nedopatrením. A Cuba Gooding Jr., herec, ktorý kedysi získal Oscara a pokojne mu mohli udeliť aj ďalšieho za jeho nezabudnuteľnú ďakovnú reč pri jeho preberaní, prešiel od prelomu tisícročí už nejedným prúserom, ale že klesne až tak hlboko a siahne po filme, ktorému by to v tejto databáze omnoho viac pristalo v čiernych farbách, tak to už je skutočne smutné. (20%)(18.4.2014)

• draggo

Dokonalé ztělesnění toho nejodpornějšího hnusu. Typická americká rodinná komedie,jejíž vtipnost spočívá v prdění, zvracení a tak podobně. A zároveň to není dotažené do takové míry, že by to mohlo být i zvráceně vtipné (Disaster Movie). Takže ve výsledku naprosto nesnesitelná příšernost plná nesympatickejch harantů, naprosto hrozných nevtipných scén a samozřejmě s odpudivě moralizujícím koncem o usmíření s tatínkem. Po shlédnutí jsem měl nutkavou potřebu strávit delší dobu ve sprše, jelikož jsem si připadal, jako bych 85 minut plaval v žumpě. /0% a odpad!/(31.7.2011)

• sir-dave

Ahoj, hraješ Warcraft? .)) Tak nebylo to až tak strašné, jak jsem se obával. Na víkendové odpoledne slušná podívaná, když se vypne mozek. Cuba Gooding a jeho společníci zklamali, kteří až na Bucku byli dost o ničem... Škoda, že se to více neubíralo k zdokonalování Driftwoodu, k hrám a dětským táborovým láskam než k tomu grcaní po opečeném banánu, ikdyž musím přiznat, že jsem se pobavil :-) Vzhledem k tomu, že to je pro děti tak 40%(10.8.2009)

Zábavná komedie vhodná pro celou rodinu na víkendové odpoledne. Kromě toho zde najdeme také ponaučení pro ty nejmenší, že podvádět se nemá a že jsou na světě důležitější vítězství než proti bandě pitomých fracků. V neposlední řadě bych zmínil geniální smích Lochlyna Munra. Pozorný divák si všimne i "drobné chyby" (určité postavy ve stejnou dobu na různých místech). 75%(28.10.2008)

• - V roce 2007 byl snímek oceněn Zlatou malinou pro nejhorší prequel, remake, rip-off nebo pokračování. (Pepinec)

• - Do kin doručeno pod falešným názvem "A Winning Group" (Vítězná skupina). (HappySmile)

• - Film měl jít původně rovnou na DVD, ale testovací publikum zaujal, a tak se studio rozhodlo promítat ho i v kinech. (HappySmile)