Sean Connery - pocta za celoživotní dílo (TV pořad)

AFI Life Achievement Award: A Tribute to Sean Connery

Dokumentární

USA, 2006, 86 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (10)

Pompézní avšak velmi dojemná oslava se spoustou trefných gratulací. Za všechny Steven Spielberg: "Dík za to, že jste nás protřepal a zamíchal".(18.11.2006)

Trochu zklamání. Ohlédnutí za celoživotním dílem Seana Conneryho je fajn, ale někdy mě výstupy jeho spolupracovníků přijdou nechutně povinné a všechny ty super úsměvy až příliš hrané. Nemohu si pomoci :((6.12.2006)

Přišlo mi to trochu slabší než ocenění Pacina o rok později... možná to ale bude tím, že Pacina mám radši.(20.12.2007)

Nádherně uslzené divadýlko, avšak z těch nejlepších. Vtipné průpovídky jednotlivých gratulantů (ostatně i Seana Conneryho) by zasloužily vytesat na pamětnou...(9.5.2008)

Tahle show trochu připomínala tu chvíli na Oscarech, kdy pouštějí sestřih s lidmi z branže, co za minulý rok umřeli, nebo tvorbu člověka, co dostane Oscara za celoživotní dílo. Až na to, že ceny AFI jsou daleko kratší ... Á propos - vtipné komentáře. Sean Connery: "A povídá mi: Seane, život je fajn. Ale nezdá se ti, že třetí dějství stojí za hovno?"(28.11.2006)

Nejlepší pocta. Kolegové z branže dobře zavtipkovali taky :D Nejvíc pobavil Harrison Ford(2.8.2016)

Sean Connery je určitě herec, který si zaslouží nejvyšší filmové pocty. Odehrál nespočet rolí a proto se mu také dostalo této pocty za celoživotní dílo. Pro fanoušky milý pořad, který opěvuje jejich oblíbence.(28.5.2012)

podekovani za jeho prinos pro film a vseobecne pro nas vsechny a kdyz k tomu pripocteme zabavnost teto ,,estrady´´ musim rict ze se jedna o prijemnou podivanou plnou hvezd.(17.2.2007)

Sean Connery je můj oblíbenec, takže budu raději stručná, abych byla relativně objektivní. Dobře udělaná show, hezký a vtipný proslov oslavence.(7.1.2007)

podle mě lepší než ocenění pacina. conneryho mám moc rád a od dojmeného proslovu pierce brosnana přes harrisona forda a stevena spielberga po super vtipného mika myerse se mi tohle moc líbilo(1.3.2009)