Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Vic Berettonová má už pätnásť rokov. Práve sa vracia späť z Rakúska, kde bola na študijnom pobyte. Už sa teší na kamarátov z lýcea, ktorým chce rozprávať o svojich zážitkoch. Veľmi ju však trápi, že všetci navôkol majú svoje lásky, dokonca aj babička Poupette, ktorá sa chce vydať za svojho dlhoročného priateľa.. Rodičia opäť na ňu nemajú veľa času, otec François dostal novú, zaujímavú prácu a mama Françoise venuje väčšiu pozornosť jej malému dvojročnému bračekovi. Vo vlaku si nešťastnou náhodou vymení pas s neznámym príťažlivým mladíkom. A čo čert nechce, mladíka, ktorý sa vola Philippe Berthier stretne znovu a ako inak - zaľúbia sa do seba. Nebola by to však Vic, keby si nenarobila zbytočné problémy... (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (17)

TO 

všechny recenze uživatele

Studentka Vic jede domů ze školy a po cestě ve vlaku si prohodí pas s cizím klukem, do něhož se potom zamiluje, pak se rozejdou a opět sejdou. Její rodiče mají tentokrát potíže se zaměstnáním a na svou dceru nemají vůbec čas. Večírek 2 se mi líbí víc jak první díl, asi proto, že Sophie Marceau je již šestnáctiletá sexystudentka a né jen děcko ze základky jak v jedničce. ()

gudaulin 

všechny recenze uživatele

Průměrná francouzská komedie, kterou ze zapomnění táhne výkon spolehlivého Claudea Brasseura a půvab mladičké Sophie Marceau. Ta už tady předvádí talent i charisma, díky nimž v dalších dekádách převezme štafetu po slavných ženských hvězdách francouzské kinematografie. Filmoví fanoušci si možná vybaví scénu, kde tančí s cigaretovou špičkou a napodobuje výstup z klasického amerického muzikálu. Celkový dojem: 50 %. ()

Reklama

dr.horrible 

všechny recenze uživatele

Sophie Marceau ... (povzdych). S ňou je svet krajší... A tak je to aj s podobnými filmami, je to môj úplne najoblúbenejší žáner, osemdesiate roky, teenageri, všetky tie cudné romanťárny s Molly Ringwald a Phoebe Cates; Hughes, Deutch, Crowe ... Nevinné filmy o dospievaní, zlý štýl mojej milovanej doby, OSEMDESIATKY!, lacný popík a trvalé... Žerem to.. Sem tam na niečo nečakane narazím, sem tam si idem na istotu do Francúzska, miesta elegancie .. Sophie a upnuté bundičky, Sophie a tanečná, prvé lásky, ten hlas, ten jazyk .. Je T'aime :) ()

TheRay97 

všechny recenze uživatele

Pokračuje se v puberťácké náladě, kdy všichni bezhlavně hledají svou druhou polovičku. Občas si člověk oddychne, že takový ve svém období vzdoru nebyl. Takto podané zábavnou formou... Ano, na to se dá koukat! Každý si najde svou vlastní oblíbenou postavu, ve které se vidí, nebo ji obdivuje. A pro mě je to samozřejmě babička Vic. Tedy prababička, ale prej že je to moc dlouhý. Ta je opravdu skvělá osoba a dobrý přítel do nepohody. Ví co chce a pokaždý najde řešení. Backstory se mezitím obohatilo o slušný výlet do Afriky a o opětované rodinné trable. Bez toho se to neobejde ;) ()

dopitak 

všechny recenze uživatele

Zápletky jsou stavěné velmi podobně jako v jedničce, takže rozdíl je skutečně především v oněch dvou letech, které uplynuly od natočení prvního dílu. O Sophie Marceau jako šestnáctileté už není nutno přemýšlet se studem v tváři. Nejlepší je scéna, kdy Vic a Samantha šlapou chodník a mladší sestra Viciny kamarádky neumí na podpatcích chodit. Za zmínku stojí i debut Pierra Cossa, pozdějšího Mizia ze Cindy. ()

Galerie (16)

Zajímavosti (3)

  • Castingu na roli Philippe Berthiera se zúčastnilo 800 herců, nakonec ji získal Pierre Cosso. (Snorlax)
  • V roce 1983 byl film třikrát nominován na Césara: Vladimir Cosma za hudbu, Denise Grey za nejlepší ženský herecký výkon ve vedlejší roli a Sophie Marceau za nejlepší ženský herecký výkon v hlavní roli. Sophie Marceau svoji nominaci proměnila v zisk Césara. (Snorlax)

Reklama

Reklama