Odpočívadlo

John Shiban

John Shiban

Mark Vargo

Bear McCreary

Docela v pohodě krváček, který i přes pár mizerných prvků vůbec nenudil, takže ve výsledku je tohle docela slušné překvapení vzhledem ke zdejšímu hodnocení. Jedná se o chaotické lítání celkem uvěřitelně uřvané Jaimie Alexander, kterou nahání sadistickej vidlák v pikapu kdesi po odpočívadle. Pro gore nenažrance je tohle pohodová volba. 65%(5.8.2013)

• Campbell

Další z milion kopií Stopaře. Mě tyhle filmy nevadí ale bohužel zároveň nemají pro mě nic co bych uvítal. Ploché postavy a strašná scénáristická patálie. Druhý díl se mi celkem i líbil co si pamatuju ale tohle mi přišlo o něco horší. Navíc to donucené zabití přítele bylo strašně trapný. O dírách ve cénáři raději nemluvím. Špatný film s asi 2 dobrýma scénami.(6.2.2013)

Nemám problém s tím, když hlavní hrdinka je v průběhu nucena (samozřejmě kvůli záchraně jiných či sebe) odložit košili a poté i tílko. Samozřejme tílko musí být bílé barvy, aby krásně kontrastovalo s barvou krve. Ale teď vážně. Hororový žánr to nemá lehké, protože je vesměs hodnocen na základě počtu logických nesmyslů a nelogického chování jednotlivých postav. Řekl bych, že Odpočívadlo z toho vyšlo ještě relativně se ctí a to mu budiž přičteno k dobru. A to i z toho důvodu, že tvůrci využili prvek mysteriózna a "nadpřirozena", který sice neomlouvá dílčí chyby, ale jsou přeci jen stravitelnější. Díky Jaimie Alexander nakonec smířlivé 3*.(27.2.2013)

• Terva

CITÁT - Hej!!!! Kreténe, tohle jsou ženské záchody!!!!......... Celkem jsem se i divil, že šla v tom RestStopu na tak hnusné záchody. Být soudnější, vydržím čůrání i sraní raději někde v přírodě. CITÁT - Jsi můj osobní démon......... Ale on je ten záchod strašně důležitej a tak tam prostě hlavní hrdinka musí. Je to ve scénáři. Abych řekl, napsal, pravdu, nějak mě to nebaví. Takový divný až praštěný. Vyjímkou je na malou chvilku Tracy - vypadá jak Glumm....... Mučící scény moc nemusím, neholduju jim a tak jsem nucen sem tam přivřít očko a když už ho tak přivírám, ptám se sám sebe, nemám ho nechat rovnou zavřené a nemám to raději vypnout. Ten příběh mě celkem nebaví. CITÁT - Není to člověk, je to nějaké monstrum........... Je to prostě blbost. Místo aby hlavní hrdinka sebrala všechny své síly a utekla, rozhodne se raději "jí přidělený hajzlík" demolovat. Nařekl bych, že je to road movie, spíš nějaké záchodové blues, něco jako WCmovie. Nevadí, že to nemá moc logiky, ale ke konci už je to moc. Spousta trapných situací a záporů až z toho bolí hlava. To od toho nechápavého kroucení sem a tam. CITÁT - Nicol, jsi úplně v hajzlu............ Nevím jak vy ostatní, ale já se na konci válel smíchy. To nešlo jinak.(26.6.2013)

Pozerateľný torture porn, ktorý sa dva roky po svojom uvedení na DVD dočkal aj pokračovania. Ústredné postavy sú sympatické, záporáci patrične odpudzujúci, gore je na náležitej úrovni a nápad s mysterióznou líniou by mi tiež nevadil, divné mi však prišlo jeho prevedenie - duch, šeptajúci z kumbálu na metly nebol z môjho pohľadu to pravé orechové...(23.9.2011)