poster

Tornádo - Pomsta nebes (TV film)

 • Německo

  Tornado - Der Zorn des Himmels

 • Slovensko

  Tornádo - Hnev nebies

Drama / Thriller / Akční / Katastrofický

Německo, 2006, 2x90 min

 • Pepinec
  *

  Hurvínkova představa o válce není nic proti tomu, jak si Němci představují katastrofický megafilm. Uprostřed Evropy se vylíhne hejno tornád a vzruší to všehovšudy jen jednoho blonďatého bambulu, který má ke vší smůle zrovinka rozhárané vztahy rodinné, partnerské i pracovní, takže ho chudáka všichni poslouchají asi jako puberťáci svoji mámu. Navíc je zřejmé, že logika scénář ani neviděla a napětí od něj dalo ruce pryč po jezeďácké vsuvce s traktorem, kde si patrně natáhlo přitahovač divákovy pozornosti. Ta jedna hvězda je pro mě, aby bylo jasno, protože za ty tři hodiny u telky si ji fakt zasloužím!(11.3.2013)

 • T600
  odpad!

  Jestli ta ženská byla slepá tak já sem císřovna. Bože co sem si myslela? Druhou část sem nedala. To budu raději tlouct hlavou o zeď než skouknout další "americkou", levnou, debilní, trapnou a já nevím jakou ještě kravinu, která má popsat obrovskou katastrofu a naprosto neúspěšně se snaží napodobit většinou už tak dost strašné Americké ptákoviny. Bože to byla ale debilita!!(12.3.2013)

 • Nivenx
  **

  Na tv film to i ušlo. Viděl jsem to na nově a film byl vysoce tupý a bez naděje z toho něco vytřískat, ale já se neustále smál. Pro mě to byla spíše komedie a jak ten blb uniknul z tornáda tím, že ho to vzalo i se stanem a pak ho to vyplivlo jinde, kde hulil, tak to byla tak debilní scéna, že jsem se musel smát.(5.8.2014)

 • Orlau32
  *

  Prokristapána, proč udělal z této ptákoviny režisér 2 dílný film ? Vše, co tím chtěl říci (včetně absolutně neschopné mladé lékařky) by se dalo natočit za 40 minut. Zbyly čas herci prochodili od ničeho k ničemu. Dejme tomu, že by skutečně tornádo tohoto druhu postihlo střední Evropu, pak by jistě napáchalo nedozírné škody a nezanechalo po sobě pár rozlámaných prken a převracených stoliček. Chápu, že Němci asi nemají takové možnosti jako finanční magnáti Hollywoodu, ledacos by se dalo odpustit... ale nudu u katastrofického filmu prostě odpustit nelze.Myslím, že 1* je akorát z úcty k promrhanému filmovému materiálu.(28.11.2007)

 • Malarkey
  odpad!

  Já si nedám říct a komentář k tomuto patosu s radostí napíšu. Nedělní večír, osmá hodina a na televizi Nova právě začíná dvoudílný cyklus z Německé produkce s názvem Tornado - Pomsta nebes. Jak nebezpečně znějící název. Jak nebezpečně nebezpečný film, jenž nebezpečně rozhořčí nejednoho diváka. Tak nějak bych to pojmenoval já, minimálně pod čarou. Efekty, že byly zajímavé? Já snad typicky dodám jen. Zase Němci natočili plískanici, která nám brzo spadne na hlavu. Zbytečný strašák? Snaha o zájem obyčejného diváka, připravit se na cokoliv nebo snad snaha o záchranu života na Zemi? Bůhví co, dobrý film určitě ne, ale to se od toho snad ani čekat nedalo.(27.11.2007)

 • - Natáčelo se v Berlíně v Německu. (willy1)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace