Tornádo - Pomsta nebes (TV film)

• Německo

Tornado - Der Zorn des Himmels

Tornádo - Hnev nebies

Drama / Thriller / Akční / Katastrofický

Německo, 2006, 2x90 min

• Easykk

Tornádo blbosti z německé odpadové roury, chcete příklad...Spoiler....traktorista stojí u traktoru který chvíli předtím poničila bouře při které padaly kusy ledu, smutně kouká, otočí se, no a co se na něj neřítí, mega tornádo které valí skrz les, který si toho očividně ani nevšiml, má asi pět vteřin...1.vteřina:čumí, 2. čumí, 3. jeho pes je dávno za polem, ale on pořád čumí, 4.čumí, 5.letí a asi trochu nechtěně ale krásně mává :) Promiňte, ale demence je oproti tomuto lichotivý výraz!!!(17.1.2010)

• animaxis

Takových filmů jsem viděl tisíce a už mě to vážně nebaví.Postup při takových filmech je ten,že nejdříve všichni žijí běžný život.Pak si frajer u počítače všimne že se blíží abnormální bouře a pak se konečně děje to na co všichni čekáme.Z bouře se stane obří tornádo i když je to v takové rychlosti fyzikálně nemožné a všední život se mění v peklo při němž uvíznete i ve výtahu.Po filmu 2012 už dávám těmto filmům pravidelně odpad,alespon dokud z tornáda neudělají mlhu nebo jen obří bouři.Bylo by to logičtější a nebyl by tam jen řev ale i tajemnější atmosféra než v zaseklém výtahu!(19.8.2013)

• NikoKovac

Katastrofické filmy mají většinou stejný scénář v tom, že nějakej chlápek, co vystudoval meteorologické jevy v zahraničí, se vrátí a náhodou kdesi na monitoru najde hrozící nebezpečí. Nikdo mu nejdřív nevěří, ale jak to nastane, tak ho všichni prosí o pomoc. Tornádo/hurikán/tsunami/zemětřesení/sopka/godzila (dosaďte dle libosti) pak zničí všechny známé památky ve městě, ale nakonec to v poslední chvíli ustane, všichni hlavní přežijí a konec. To i Titanic je katastrofičtější než tyhle slátaniny. Možná by stálo za to natáčet katastrofické filmy jen podle skutečných událostí a nevymýšlet si obrovská tornáda v Německu, velkýho dinosaura v USA nebo sopečné činnosti bůhví kde na světě. Pak to totiž vždycky bude končit hodnocením "odpad!".(22.5.2013)

• Wacoslav1

Tohle nemecky tornado neni zas tak nejhorsi je treba vzit v potaz ze nemci maj prachy na slusny triky takze bejt to jenom o tornadu dal bych i tri co mne ale nudi jsou prave takovyto trihodinovy televizni spektakly kde se ovsem dve hodiny jenom zvani samozrejmne ze twisterovi to nesaha ani po kotniky ale v ramci zanru a hlavne v zaplave vsech tech nicivych vetrnych atomovych a podobnych tornad asi druha nejkoukatelnejsi zalezitost(20.12.2011)

• Malarkey

Já si nedám říct a komentář k tomuto patosu s radostí napíšu. Nedělní večír, osmá hodina a na televizi Nova právě začíná dvoudílný cyklus z Německé produkce s názvem Tornado - Pomsta nebes. Jak nebezpečně znějící název. Jak nebezpečně nebezpečný film, jenž nebezpečně rozhořčí nejednoho diváka. Tak nějak bych to pojmenoval já, minimálně pod čarou. Efekty, že byly zajímavé? Já snad typicky dodám jen. Zase Němci natočili plískanici, která nám brzo spadne na hlavu. Zbytečný strašák? Snaha o zájem obyčejného diváka, připravit se na cokoliv nebo snad snaha o záchranu života na Zemi? Bůhví co, dobrý film určitě ne, ale to se od toho snad ani čekat nedalo.(27.11.2007)

• - Natáčelo se v Berlíně v Německu. (willy1)