Reklama

Reklama

Mezi spisovatelem a jeho ženou to na dovolené na Haiti začne pořádně skřípat. Ona si pak začne s jiným a její muž připraví o život jednoho z místních. (Netflix)

Recenze (17)

DonBraso 

všechny recenze uživatele

Náměť asi nebyl bůhvíjaký a film to bohužel dovršil z gracií. Přitom by se v tomhle Haiti dalo udělat více. Bohužel je to zde tak naivně až nezažívně podáno, že režisér prostě chtěl někoho, kdo odhodí šat  a Sophie byla správná volba. Což o to, holka tělo jak křišťál a Brasseur by sekundoval jako spisovatel dobře, ale prostě to nudí. Příběh je spíše cetka, kdy na 88 minut Vám přijde dobrých 20 záběrů úplně k ničemu. Je tu tolik balastu a nucených svlečených scén, že jako výplň jedné vraždy moc tento film nezachrání. ()

dopitak 

všechny recenze uživatele

Hodně hezká Sophie v jedné ze svých mnoha mladistvých nahých rolí, a dost velká tropická nuda, kterou ani Claude Brasseur upíjející se zřejmě jamajským rumem nemůže obrátit k lepšímu. Ale ruku na srdce chlapi, kdo mu ji v tom filmu nezáviděl? Ani nevím, proč jsem to zapomněl ohodnotit, tenhle film jsem viděl už rok dva zpátky. ()

Reklama

mac000 

všechny recenze uživatele

V luxusním hotelu v Port-au-Prince na Haiti bydlí krásná a smyslná Lola, které je asi 20 let, a její manžel Alan, o 30 let starší spisovatel. Jeho pobyt mu měl dát prostor pro napsání nové knihy, ale většinu času tráví popíjením. Ona, frustrovaná jeho chováním, si začne románek s francouzským spolucestujícím. Opilý na prázdné ulici je Alan napaden, ale když se brání prázdnou lahví, zanechá útočníka mrtvého. Svědek, Théophile, mu nabídne, že bude mlčet za obrovskou sumu v hotovosti, po které mu láhev vrátí. Lola prodá své šperky, sežene peníze a láhev hodí do moře. Alan není spokojen s tím, že tím vše končí, a přizná se policii, která mu nevěří, protože nemůže předložit žádný důkaz o vraždě a podezřelého už zavřeli... Slušná francouzská krimi. ()

VanTom 

všechny recenze uživatele

Až bizarně tragikomicky vyčpělé, rozklížené manželství chlastajícího spisovatele a jeho mladičké ženy nestmelí luxusní exotická dovolená, ale teprve vražda. Film mate tělem, od vztahové frašky / psychodramatu zabíhá do dusného krimi noir (viz podprahově znepokojivý, leč poněkud monotónní Delerueho saxofon) a zpět. Avšak odhalení má silné a z 20leté (nahaté) Sophie Marceau nelze spustit oči. ()

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Film, který ze začátku působil jako klasické vztahové drama se postupně proměnuje před očima, odkrývá tajemství, krásně vypráví a pak šup, další odkrytý tajemství až k závěru. Důmyslný scénář, který se ale netopí ve složitosti, to je prostě poklad. Sophie Marceau je tady mladá, krásná a rozhodně se nebojí předvádět svoje tělo, což určitě potěší nejednoho fanouška této princezny francouzského film. Ještě jedna perla. V roce 1980 si Sophie a Claude rovněž zahráli spolu ve filmu (Večírek) tam hrála Sophie Claudovu dceru, hup za šest let už se s dcery stala jeho milenkou. Jo, ve filmu je možný i nemožný. ()

Galerie (9)

Reklama

Reklama