poster

O nosaté čarodějnici (TV film)

Pohádka

Československo, 1984, 53 min

 • Dannysek4U
  ****

  Dokonalost sama :o))))(2.8.2007)

 • triatlet
  ***

  Jednoduchá pohádka s jasným výchovným poselstvím. Slabší jsou křepčící figurky strašidel nebo draka, ale Ondřej Havelka a hudba Ladislava Štaidla udržují koukatelnost.(1.2.2011)

 • WANDRWALL
  **

  Nosaté čarodějnice to nikdy neměly snadné. Ale pokud vstoupí do života prostořekému a sebevědomému mladíkovi a zapůsobí na něho výchovně, tak ať se klidně i v dnešní době objevují. Nesnáším pýchu a lidi, co si myslí, že tenhle svět je určený jen jim, a vnucují svoje já druhým lidem... Proto mám rád takové čarodějnice, která se objevila v téhle pohádce a působí tak výchovně! Díky zlepšení povahy si mladík našel i prima nevěstu. Tu pravou, kterou tolik mužů hledá! Sotva by se mu to podařilo, kdyby nepoznal nosatou Čarodějnici. jen víc nosatých čarodějnic s tak dobrým srdcem do naší reality!(29.5.2010)

 • Tommassi3
  **

  "Když se z pěkné holky vyklube pěkná husa, to je docela normální, tak co se tak divíte, když se z husy vyklube holka jako lusk ??" ;)(14.11.2015)

 • PauloZ
  ***

  Tyhle ateliérové pohádky vysílané v nědělu odpoledne jsou dosti šílené a velmi laciné, ale beru v potaz, že jsou za tím účelem natočeny a tahle naštěstí patří k těm starým a celkem koukatelným. I když dnes jsem na to narazil na ČT1 a musím říct, že je to dosti blbučké :)(30.1.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace