Muž, který snil s orly (TV film)

• Itálie

L'uomo che sognava con le aquile

Osamelý pastier

Dobrodružný / Drama / Romantický

Itálie, 2006, 106 + 101 min

Salvatore Basile

Guy Farley

No dosti průměrné, nevadí mi televizní pojetí. Terence Hill už není takový borec, leč stále sympaťák:)(20.1.2009)

Dobrodružný to není. Romantický no nevím, o to tady taky nejde. Je to spíš čistě jen drama jednoho člověka, bez hloubky a bez gradování. ( tři hvězdičky jen proto že bylo to určeno do televize.) 2,5/5(24.10.2013)

Myslím, že jako 1000. hodnocený film jsem si nemohl vybrat lepší. Původně jsem uvažoval o 4*, ale nakonec dám to co jsem dal 1000 máme jen jednou :-). Rocco má bojovnost Rockyho, a lásku k přírodě Ace Ventury.(1.4.2013)

Konečně nám ČT1 dokázala, že nejen americké, ale i italské romantické filmy přivábí mnohé diváky.(19.1.2009)

• Martin741

Krasny dokaz, ze Terence Hill /Suda a Licha, Dva Machri mezi nebem a peklem/ vyhasol a po 60 -ke uz nemal nic na konte len ubohy serial Don Matteo z roku 2000. No a tu sa len trapi, rezisersky nevyvazene, bez tempa a dialogy su slaboduche : 25 %(31.1.2017)