Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Tae-soo je nájemný vrah, který touží po setkání se svým bratrem-dvojčetem Tae-jinem. Před 19 lety byli násilně odděleni a od té doby po něm pátrá. Když k setkání dojde je Tae-jin zavražděn odstřelovačem. Tae-soo zjišťuje, že jeho bratr byl policistou a tak dostane nápad. Vezme na sebe Tae-jinovu identitu, s cílem vypátrat vrahy a vykonat pomstu. (Javier)

(více)

Recenze (10)

Sysel_CZ 

všechny recenze uživatele

Zase jedno korejské rozhodování o tom, jestli rozdat jeden až pět knedlíků. Zpracování je poměrně fajn, ale jednak - méně podstatná věc. Znáte vtipy o Chucku Norrisovi? Nejspíš je píše hlavní hrdina podle sebe. Už dlouho jsem neviděl chlápka, co by pro zábavu boural autem, vydržel tolik ran páčidlem, rozchodil zásah pistolí, rozběhal rozřezanou nohu a přitom všechny nepřátele likvidoval nožem a trháním uší. Taky pozná gangstera, kterého viděl skrz zavřené dveře. Prostě korejský Robocop. No a více podstatná, trošku související věc. Celou dobu mi hlavou běžely různé otázky typu - Proč: Proč se předstírá jinou totožnost? Proč jako první věc dá mrtvolu do ledu a pak ji teprv jde pohřbít, když zjistí, že to taje? Proč organizátor nájemných vražd páchá stupidní sebevraždu tím, že jde zamávat svému nepříteli? Proč při přestřelce záporák nejdřív vystrčí hlavu, 3 sekundy kráká, a pak teprv ukáže i zbraň? Proč se zkušená policistka nekreje a raději nakráčí do poloviny schodiště, kde by ji trefil i slepý pacifista? Proč, proč, proč? Mám rozjet i podobnou řadu otázek typu Jak? Myslím, že to nebude nutné. Prostě Soo. ()

Ouwen odpad!

všechny recenze uživatele

Ježiši, to je píčovina. Vůbec nevím, co mám napsat, je to nudný, námět je slušnej, ale prostě to nudí, mně to totiž nudilo, takže jsem film přetáčel a stejně jsem čuměl do háje. Nespočet vypíčených flashbacků, no nemám slov, achjo .. souboje působí ospale, trhání ucha je asi swag, je to bez atmosféry, hrdina dement, opravdu dementní film, nyní kroutím hlavou nad tím, co jsem to stáhl... nezájem, jak to skončilo, potenciál fakt nevyužit... 0/10 ()

Reklama

honelnik 

všechny recenze uživatele

Soo rieši problémy.....a je v tom dobrý. Zabijú mu brata = ďaľší problém...Revenge movie a Južná Kórea, môže táto kombinácia dopadnúť vôbec niekedy zle? Zatiaľ to vyzerá, že nie. Film naberá hneď od prvých minút slušné tempo a napriek svojej, viac ako, dvojhodinovej stopáži nestíha nudiť, ale...ale chtiac nechtiac musím v duchu všetky podobné filmy porovnávať s ostatnými juhokórejčinami s podobnou témou (a hlavne s Parkovou Vengeance trilógiou) a tu Soo už nevyzerá tak dobre. Všetko je to ale úplne jedno kvôli, už tradičnej, záverečnej “jeden vs. horda“ scéne, ktorá necháva zabudnúť na všetko čo sa vám nepáčilo....70% Na scénu stretnutia bratov asi len tak nezabudnem... ()

Flipnic 

všechny recenze uživatele

Korejci se zasekli na tvorbě dvou druhů filmů, které bohužel začínají obsahem vypadat jeden jako druhý.Jsou to romantické slaďáky, kde vždycky nečekaně vrazí nějakou strašnou tragédii, většinou rakovinu a pak gangsterky, kde na začátku byli všichni kamarádi a časem je osud rozdělil podle sebe. Film většinou končí pomstou jednoho muže proti neuvěřitelné přesile ... Takový akční film je právě tento ... Má docela zajímavou zápletku, ale dalo by se na ní vybudovat mnohem víc. na to, že trvá dvě hodiny, obsahuje spoustu prázdných scén. Akce je tu zejména na začátku a pak pomsta na konci. Hlavní hrdina mstí na mafii smrt svého dvojčete, za kterého se začne vydávat. problém je, že on býval od dětství gangster a jeho bratr policista ... ovšem úplně čistá zdaleka nebyl, jen "to neměl v sobě". Náš hrdina to v sobě má a tak se na konci v poslední půlhodince tradičně pokocháme dvěma fakt brutálními a násilnými rubanicemi, jednou ve skladu a prodejně ryb a druhou přímo v echt milionové vile hlavního šmejda. Kvůli té poslední mlatě tomu dávám tu čtvrtou hvězdičku, protože to bylo fakt maso ... Hlavní hrdina je neskutečně brutální a i když z něj stříká krev proudem a furt leží na zemi, pořád se zvedá znovu a znovu a jde po nepřátelích jak buldog. Ti ať mají nože, bejsbolky, tyče, sekyrky, katany nebo holé ruce, vždycky skončí tak, že se jim dostane pod ruce, takže nemůžou použít zbraň v rukou, které směřují pak vzhůru a pak si je zpracuje tak, že jim buď zlomí vaz nebo jim udělá něco opravdu ošklivého. Když jedné fakt echt otravné gorile vyrve na zemi z hlavy dolní čelist a odhodí ji, z chlapa stříká krev a řve neskutečným způsobem, s úsměvem jsem si vzpomněl na zakladatele takových "fatalit", mistra Sonnyho Chibu a jeho trilogii Street Fighter (1974) ... Ty čtyři hvězdičky jsou tak tak, ale má to i úžasný tradiční korejský vizuál, a to se počítá ... film mi velmi připomínal před pár dny shlédnutý film Sukmyeong/Fate (2008), který byl v podstatě to samé ... Pro příznivce akčních asijských filmů rozhodně ano ... ()

Ceres 

všechny recenze uživatele

Zásadní problém, co zabilo tento film je asi toto: Nejdříve řezná rána na stehně, pak dvě sečné do zad, několikrát baseballkou do zad, teleskopákem na celé tělo....hrdina pokračuje celkem obstojně za svou pomstou, dokáže se bez problému slanit a napadnout dalších 10 týpků, dostane dvakrát ránu z pistole do hrudi...no kdo by myslel, že toto ho zastavilo, bohužel....po bodné ráně do břicha se pere docela obstojně dál, dokonce ho ho mečem řízne boss do krku, že vidíte gejzír, jak stříká ven. Je to snad konec hrdinova? Ale kdeže, ještě něco kurva vydrží, i další ránu s pistole do zad. Takové pohádky zabalené do árie mě už teda nedostanou, nejsem 12 letý kluk. Suovi tohle neuvěřím ani za nic. Přitom to vypadalo předtím docela obstojně, no.... škoda. ()

Galerie (11)

Reklama

Reklama