poster

Braňme se! (TV pořad)

Dokumentární

Česko, 2006, 14 min

 • Lobotomas
  ****

  Za zkouknutí to stoji:-). Nektere věci jsou zajímavé, ale objevijí sem tam věci které jsou fakt moc:-D napr. kdyz do vytahu vstoupi nekdo koho neznáte-vystupte, nebo kdyz k vam prijdou na ohlasenou kontrolu plynu a jste sami doma tak si máte pozvat souseda ,aby tam byl s vámi:-D(3.11.2007)

 • Mertax
  ***

  Neotvírat cizím lidem, nechodit ke starému sousedovi domů, nejezdit stopem a jestli půjdeš večer sama domů, Boženko, tak tě přepadnou, okradou a navrch ještě znásilní, aneb své děti neděste, ale varujte! Vcelku zajímavá sérka dokumentů, ale tohle známe od svých maminek každý..(17.7.2007)

 • MM_Ramone
  *

  Cyklus krátkych televíznych dokumentov o tom ako predchádzať nepríjemnostiam. Nabádanie k absolutnej opatrnosti v každej situácii. Či už sa jedná o prejavy domáceho násilia alebo len o osamelú cestu nočným mestom do svojho domova, tvorcovia tejto relácie vám so všetkým odborne a hlavne nehorázne logicky poradia. Ako zvestovateľov týchto noviniek, čo by mali byť pre každého priemerne inteligentného človeka samozrejmosťou, si vybrali dvojicu skrachovaných hercov Václava Vydru najml. a Janu Paulovú. *(28.8.2009)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace