Dva muži v boxerském ringu. (Mertax)

Le_Chuck

Na rok výroby, má tento opakujúcu sa fragment "boxerského" ťahu prekvapivo čistý obraz. Edison využíva spomaleného záberu (3/4 film). ()

Radko

Spomalené začiatky filmovej agresie. Spomaľovanie súbojov bolo s obľubou neskôr využívané v hranej komerčnej kinematografii. ()

Webb

Škoda, že toto video trvá pouhých 8 vteřin. Když ale přihlédnu k faktu, že bylo natočeno v předminulém století, nedá se tomu moc vytknout. Nějak se začít muselo..... ()

MikeCool

Krátkometrážní snímek. Jedna z mnoha krátkých filmových abstrakcí, natočena Williamem K.L. Dicksonem. Aneb zde se píše historie filmu! Prakticky jeho počátek. ()

PetrPan

Ten snímek postrádá údernost i úder, ale bylo třeba si takto hrát, jinak by se nikdy Stallone nestal Italským hřebcem. ()

Marek1991

Žiadny box, len pohyb rukami s rukavicami v ringu dvoch oproti stojacich mužov, ktorí si z toho zjavne robia srandu. No nič moc. ()

Herr_Flick

Velmi se mi líbí žánrové začleněnění snímku mezi akční :-) Jinak nechápu, co tady dělá třívteřinové video ani přes jeho "archivní hodnotu" ()

JohnMiller

Najkratšia krátkometrážna snímka akú som kedy videl. čo onej také napísať ? Je to dielo Thomasa Alva Edisona. Vynálezca ktorý vynašiel film... ()

wosho

Teda ranné umění kinematografie muselo být tehdejším umělcům k smíchu. Záznam z hraného boxu, se směšnou hrou těla stojí za starou belu. ()

Abiosis

Pár sekúnd vyžarujúcich vysoko pozitívnu energiu. Priateľské doberanie sa v ringu, nerozhodné mávanie s obrími rukavicami, úsmev na tvárach zúčastnených... Kratučký, 120 ročný experiment. ()

orkadimenza

William K.L. Dickson byl stejně starý při natočení tohoto snímku, jako Sylvester Stallone při točení Rockyho. A kromě toho mají oba "filmy" (respektive "pokus" a film) stejné téma- box. Oba je dělí 85 let. Tento byl první. ()

r.deshain

Tím to všechno začínalo.. Každý uživatel čsfd by to měl vidět povině při registraci, pro srovnání s dnešními Hollywoodkými velkofilmy. ()

Oyer

Díky odkazu Flippera se přidávám k hodnocení asi nejstaršího "snímku" na www.csfd.cz. Nikdy jsem něco tak starého neviděl. Už to samo o sobě je zážitek. Leč jen tří vteřinový. ()

PetraMishka

Testovací snímek, který trvá jen pár vteřin a jsou tu dva muži, kteří boxují, ačkoliv se k sobě ani nedostanou. Po Monkeyshines velký skok v kvalitě záznamu. ()

brasek

Jeden zo snímkov, ktoré boli na začiatku filmovej revolúcie. Krátke, bez deja, bez atmosféry a napätia, žiadna zápletka a chudobný scenár... ani herecké výkony nie sú hodné hodnotenia a predsa je skvost. ()