Rozpočet €11,7miliónaTržby USA $6,177,192Tržby Celosvetovo $33,385,185║ Zo začiatku to nevypadalo nejak moc zvláštne, pútavo ale ako sa človek čoraz viac ponára do tohto tajomne rozohraného deju začína to mať väčšiu a väčšiu šťavu a dokonca miestami až zbesilý dej. Ďalší prim projekt od Francúzov, v poslednej dobe im to pekne ide. /70%/(2.11.2008)

Proč musela zemřít doktorova žena? Je na pedofilii bohatého spratka něco špatného? Může mrtvola mailovat? Poměrně vychytrale nám tvůrci této povedené kriminálky rozdali karty, takže divák má pořád nad čím dumat, ale ten závěr se pak samovolně překombinoval tak, že si hodlám v paměti udržet jen to, co mu předcházelo.(16.7.2011)

žánrově dost nevyhraněné, trochu šroubované scény a příšerně kýčovitý závěr...ale především herci a použitá hudba jsou skvělí, takže suma sumárum 3*(22.11.2006)

Tak jsem se na tenhle thriller podívala ještě jednou po delší době, abych mu náhodou v hodnocení nekřivdila, ale žel na mém mínění se nic nezměnilo. Mohl by to být skvělý thriller se, kde tomu všechny atributy až do poloviny filmu nasvědčovaly, ale pak Canetovi snad ujela ruka, když psal scénář, protože tu zápletku naprosto zbytečně zkomplikoval a závěr to už úplně zazdil. Je to strašná škoda, protože Francois Cluzet byl v roli Alexe vynikající, ale tohle si opravdu nezasloužil. A to tam bylo i spoustu hezký muziky.(8.7.2013)

• Nick Tow

Tvorcovia tohto diela na mňa síce sprisahanecky žmurkli: "nikomu to neříkej", ale ja vám to povedať musím... Ak nechcete zabiť viac ako dve hodiny života lúštením nezmyselnej krížovky, kašlite na to. Ja som si za vás tú prácu dal a tak vám hneď prezradím tajničku. Znie takto: "Nikomu to neříkej, jakou blbost sme to natočili".(1.8.2007)

• - Okrem metropoly Paríž prebiehalo filmovanie snímky aj v departemente Yvelines. (MikaelSVK)