Reklama

Reklama

Halloweenská noc

Trailer 1

Producent BRYAN SINGER (režisér X-Menů a Superman se vrací) a scenárista a režisér MICHAEL DOUGHERTY (spoluautor X2 a Superman se vrací) přicházejí se strašidelnou, temně komickou oslavou nejděsivější noci roku. Halloweenská noc dovádí princip Creepshow a Povídek z krypty do zcela nových, temných hlubin a servíruje nám čtyři vzájemně propletené příběhy, které se odehrávají o halloweenské noci: ředitel střední školy (DYLAN BARKER) melouchaří jako nemilosrdný sériový vrah; touha panenské dívky po tom pravém muži se strašlivě zvrtne; skupina teenagerů provede drsný kanadský žert s katastrofálními následky a mrzoutský starý muž (BRIAN COX) se utká se zlomyslným halloweenským démonem. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (348)

larelay 

všechny recenze uživatele

Tak to bola supica bombica, vazeni :) Kratke, strucne, vystizne, bez zbytocnych slov, s genialnou atmosferou :) Prva polovica perfektne vtipna, druha s jednym uzasnym prekvapenim a zaver, zaver trosicku pokrivkava, ale aj tak to bola vyborna lahodka. Celkom dobre nechapem, preco to islo rovno na DVD. ()

Fr 

všechny recenze uživatele

Koho naštvete, když zhasnete předčasně sváteční dýni? To vám řeknou Emma, Henry.... Nebo ne? Laurie je ve 22letech ještě panna a pan Wilkins se pro Halloween narodil. Noc, kdy se mrtví volně potulují a navštěvují nás může začít! Nejen že je to černočerně vtipné, ale dokonce přeběhne i mráz po zádech. Miluji noci, kdy nic není takové, jak se původně zdálo. A že se osudy účastníků příběhů protnou? Nečekejte Iñárrita, ale poctivou halloweenskou dávku humoru a napětí. A těch 75 minut nikoho nezabije. Kromě Emmy, Henryho...... PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE ** NAPĚTÍ *** To by při troše dobré vůle mohlo být na 4*, ne? ()

Reklama

T2 

všechny recenze uživatele

Tržby za predaj DVD v USA $3,034,206 //počet predaných kusov 197,895║ Ja tam strašne cítiť že to je debut, lebo ako celok je ten film doslova nefunkčný, pokiaľ by sa to bralo na samostatné scény tak fajn, tie boli prevažne na dosť dobrej úrovni, kde bolo cítiť slušnú dávku napätia, do príbehu napasovaní čierny humor až tak neberie ale ani neotrávi, film sa dá brať ako čistý priemer bez vyšších ambícii. /50%/ ()

Isherwood 

všechny recenze uživatele

Pokus od nejkomplexnější horor všech dob? Kdo má nakoukáno, přede blahem. Užíval jsem si všechny žánrové polohy, dívčí sesterstvo a nerudného souseda nejvíc, zoufal jsem si nad tím, že se chvílemi nudím natolik, abych řešil otázky logiky. Každopádně fakt, že Singer vyslal do světa schopného řemeslníka, je bez debat. 3 a ½. ()

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele

Už to tak bývá, že s přehnanými očekáváními obvykle přichází zklamání. Je mi líto, ale ten film mě prostě po hororové stránce uspokojit nedokázal. Halloweenskou atmosféru to má výbornou (český název se tentokrát povedl, protože Halloweenskou noc opravdu skoro prožijete!), v dnešní době působí takhle silně stylizovaná věc skoro jako zjevení, ale bát jsem se u toho nedokázal. Pár lekaček funguje skvěle, ale příležitost k pocítění strachu, když už se nějaká najde, je vždycky čímsi rozbita. Ať už hudbou (dobrou, ale ne hororovou), herci, nebo komediálním zlem. Trick 'r Treat se dost možná stane kultem, který hororoví fanoušci (tedy i já) v souvislosti s uplynulou dekádou vždycky zmíní, ale současně to je příklad filmu, jenž nikdy nebude mojí srdcovkou. Každopádně kvalita to je.7/10 ()

Galerie (28)

Zajímavosti (5)

  • Snímek byl natočen na motivy stejnojmenného komiksu Marca Andreyko, ilustrovaného Fionou Staples. (Terva)
  • Film se v žebříčku nejlepších 20 hororových filmů desetiletí na webových stránkách Bloody Disgusting, která se zaobírá kritikou hororů, umístil na deváté místo. (Terva)
  • Film měl premiéru na Butt-Numb-A-Thon filmovém festivalu v Austinu, kde se dočkal vřelého přijetí. (Terva)

Související novinky

"Jedenáctka" se utká s Godzillou

"Jedenáctka" se utká s Godzillou

29.01.2017

Vedle filmových vesmírů se superhrdiny, kouzelníky nebo rytíři Jedi nám roste před očima také univerzum s obřími monstry. V roce 2014 ho rozjela Godzilla, už za pár týdnu ho obohatí Kong: Ostrov…

Reklama

Reklama