Hibernace (festivalový název)

John Williams

John Williams

Jamie Pearson
  • bassator

43rd KARLOVY VARY INTERNATIONAL FILM FESTIVAL 2008 - THE BEST OF THE PRAGUE SHORT FILM FESTIVAL - Nejlepší filmy Festivalu krátkých filmu Praha - 25%, AUDIENCE AWARD - Divácká cena deníku Právo (Divácká cena: 1234) - ???/???(4.1.2009)

Více než obyčejný kraťas. Musím souhlasit s Jhershawem.. atmosféra jak z kultíku Donnie Darko, tajemná kamera, hodící se animace, krásně morbidní obleky zvířat..(6.12.2008)

Roztomilý úlet s pěknou atmosférou a vskutku originálním námětem. Klidně bych se podívala znovu!(20.11.2006)

Velmi povedené, z prvního bloku krátkých filmů se mi tento líbil skoro nejvíc, měl takovou "DonnieDarkovskou" atmosféru :) 90 %(19.11.2006)

Vizuálně netradiční a originální příběh o dvou dětech ve zvířecích kostýmech, co vymýšlí způsob, jak oživit svého kamaráda. Nestydím se přiznat, že se mě jejich zoufalá snaha v dřevěném/stromovém domku dotkla. Dát tomu jinou hudbu, vznikl by slušný horor. Možná s dobrým koncem, ale rozhodně s velmi nepříjemnou pachutí na jazyku.(25.1.2015)