poster

Spin

 • USA

  God is a DJ

Krátkometrážní / Komedie / Hudební / Sci-Fi

USA, 2005, 8 min

Režie:

Jamin Winans

Scénář:

Jamin Winans

Hudba:

Jamin Winans
 • igi B.
  *****

  Vskutku >vypointovaná< hříčka o tom, že... ...všechno souvisí se vším a vše je jak má být, protože kdyby to tak nemělo být, tak by to tak nebylo a nakonec stejně všechno souvisí... Jojo, v tomhle filmku to neskřípe, protože když d.j. God scratchuje... Amen! %-] - - - P.S. Pro nevěřící k uvěření zde: http://www.youtube.com/watch?v=oP59tQf_njc - - - - - (Poprvé viděno 17.7.2011 na YouTube, hodnocení 594., komentář zde jako čtyřiasedmdesátý - 17.7.2011)(17.7.2011)

 • annihilation
  *****

  Jednoduchý krátkometrážní snímek založený na skvělém nápadu - záhadný DJ se snaží změnit špatný průběh událostí, ale zamotává se tím víc a víc do dalších prekérních situací. Roztomilá parafráze na ironii náhody, výborný výběr hlavního představitele a hlavně, ač je tento krátký film beze slov, i dávka vtipu. No považte sami, strážní andělé to asi nemají jednoduché...(2.5.2012)

 • Madsbender
  ****

  Winansova filozofia obsahuje jednu markantnú myšlienku, ktorá prestupuje celým jeho dielom: život je ako hudba, dokonale skomponovaná súhra tónov, ktorá musí byť udržiavaná v rovnováhe. Spin je jej audiovizuálnym vyjadrením vo vzťahu k Bohu a samotnej ľudskej existencii, podmienenej náhodami - alebo snáď osudovým predurčením? DJ to svoje jednoznačne má. 85%(21.3.2013)

 • Maynard.
  *****

  Jojo, tak takovejhle mixáček vlastnit, to by se daly dělat panečku věci... K "cestování" časem už byly ve filmech používáný lecjaké prostředky či věci, ale ještě sem teda neviděl, že by někdo "cestoval" zapomocí mixážního pultu. Ze kterého se ještě k tomu linula velice zajímavá hudba. Z celého filmu vyplývá jedna (možná i více) věc. A to, že narušení časoprostorového kontinua může způsobit totální selhání a zkrat celého vesmíru. A pozor, to mi to nemyslí zrovna čtyřrozměrně :o)(16.6.2010)

 • Anchi
  *****

  Jooo, kdyby Bůh vypadal takhle... To by byla pecka... A DJ k tomu? No jedna báseň. I když trochu packal, což bych mu snad i odpustila, tak nakonec roztomilej kozlík šikula :-) A abych jen nevychvalovala hlavního protagonistu - tak i po těch ostatních stránkách je to dokonale využitých 8 min - skvělý nápad!(3.2.2011)

 • - Film se natáčel 5 dní, a to na kameru Sony HDV. (HappySmile)

 • - Producent Joe Sekiya se zde objevil jako chlápek kupující si drogy od dealera. (HappySmile)

 • - Konečná verze filmu obsahuje přes 300 záběrů. (HappySmile)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace