Tennis no ódži-sama (TV seriál)

テニスの王子様

Tennis no Ouji-sama

Tennis no ōji-sama

Prince of Tennis, The

Animovaný / Akční / Komedie / Sportovní

Japonsko, 2001, 178x22 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (3)

Anime se 178+ díly, kde se pořád dokola jen hraje tenis? I tak se dá POT popsat. Kdokoli by ale chtěl vyvozovat závěry jen z toho, měl by se nejdřív podívat na pár dílů. Nechápu jak to tvůrci dokázali, ale až na pár hluchých míst kolem finále turnaje Kantou je to alespoň podle mě dokonalý shonen. Je sice pravda, že je tam hodně nereálných věcí, ale tenis je jen tenis a bez nereálných schopností hlavních postav by to nebylo ono) Navíc se na POTu podílejí 2 z mých nejoblíbenějších dabérů (hlasy Tezuky a Eijiho), takže nemůžu jinak než za 5*. Taky bych ještě chtěl dodat, že ke konci se to zlepšovalo a zlepšovalo (stejně jako schopnosti Echizena) a na pokračování ve dvou OVA se vážně těším. Lleyton Hewit, mada mada dane.(24.12.2007)

Romantiku v tom anime nehledejte. Hlavní postava v podstatě nemá v hlavě nic jiného než tenis. Ale je to sranda. Dost komedie, určitě se člověk při tom dokáže i zasmát. Samozřejmě strašně přehnané zápasy a ultimátní nerealistické powers. Místy ten tenis hrajou tak šíleně, že kdybyste proti jednomu z těch středoškoláků postavili třeba T. Berdycha, po několika minutách by odešel s prázdnou. ;)(5.6.2013)

Úžasný anime, sice v reálu nepředstavitelné, ale rivalita Echizen-Tezuka nikdy nemrzí, postavy byly perfektní a celý seriál byl protkán skvělým humorem i emocemi.(21.8.2017)