poster

Hajadla (TV seriál)

Animovaný / Loutkový / Rodinný

Česko, 2006, 13x8 min

Předloha:

Marie Kubátová (kniha)

Hudba:

Petr Skoumal
(další profese)
 • maoc
  ***

  Celkem pěkné, ale nemá to ten přesah, aby to opravdu bavilo i dospělé. Děti myslím budou spokojené.(27.6.2010)

 • TomasKotlant
  *

  Poměrně zmatený scénář, pak docela divné postavičky, které jsou úplně stupidně namluvené... a to je asi tak všecko. Ta animace docela jde, ale takovej paskvil se zachránit nedá. Chudáci děti. *** Ve zkratce: Milé děti, choďte spát o 15 minut dříve, vyplatí se to.(2.7.2010)

 • simply
  ***

  nemůžu si pomoct, ale ty starší české večerníčky jsou nejlepší.(24.4.2010)

 • Lukoboss
  *

  Starý večerníčky jsou starý večerníčky. Tohle je odpornej paskvil, loutky jsou doslova hnusný a odpuzující (ani bych se nedivil, kdyby se na to ty děti nechtěly dívat). Ať radši dají prachy na něco pořádnýho než na tohle.(1.7.2010)

 • dejvyd
  *

  No nevím, zlaté staré večerníčky .... jak z pohledu mého - já vyrůstal na těch starých večerníčcích, tak z pohledu mého syna - tomu ten večerníček moc neříká ... jediné co si z toho bere, že tam bude polštář (vůbec nepozna co je jako postava ....) ... oproti tomu když se díval třeba na Krakonošské pohádky, Makovou panenku a motýla Emanuela, a další tak ty mu dali daleko víc - poznával zvířatka, vnímal ten děj té pohádky .... Takže hodnocení 30% a už by to nemuseli dával v televizi, aby se dalo na večerníček dívat, když už za to platím ty poplatky jako celý náš národ :-)(29.6.2010)