To nejlepší podle Johna Cleese (video kompilace)

John Cleese's Personal Best

Komedie

Velká Británie, 2006, 57 min

Terry Jones

Komentáře uživatelů k video kompilaci (8)

Pomineme-li hyenismus takéhoto výběru, který vlastně nikdo nechce a je tudíž zcela zbytečný, tak se jedná o zdařilý průřez těch nejlepších scének a skečů Monty Pythonů. Samotný nápad toto vydat je za "Odpad !". Ovšem genialitu samotného humoru sršícího vtipem, absurditou a originalitou to nikterak nesnižuje ani v nejmenším.(31.1.2007)

Nejsem z těch, co by znali všechny skeče MP z paměti a nazpátek, takže jsem se bavil. Nejvíc u skeče, kvuli kterému prý John Cleese nikdy nedostane rytířský titul :))(30.10.2009)

Přínos tohoto DVD je jasný: 1) A Tale of Happy Valley. Z Fliegender Zirkusu pocházející neskutečná montypythonovská "pohádka" s princem Cleesem, královnou Chapmanem, králem Jonesem, šeredným Palinem, ultrahezkým Idlem a dalšími mě rozesmála k slzám. 2) Interview s 96letým Cleesem, který se coby zazobaný nerudný dědek povaluje u bazénu a má všechny "rád" tak, jak to umí jen on. No a co se týče MP skečů, vybrány jsou slušně. Ono se ale (mezi námi) při jejich sestavování dalo těžko sáhnout vedle.__P.S. Chapmanovo Best of je celkově nejlepší, Cleesovo rozhodně nejvtipnější.(24.9.2010)

Obsahu musím dát 5*, ale počin vydání těchto DVD hodnotím velice špatně. Rozhovor u bazénu je docela vtipnej, ale vtipný už není si toto DVD pořizovat za nějakých 400-500Kč, natož celou kolekci.....Kdyby vyšlo jedno nabušený dvojDVD se všemi členy, tak to beru....(28.12.2006)

Ostatním členům jsem dal ,,jen" 80%,a to jen proto,že nemám moc rád takové ty promo výběry, ale panu Cleesemu za jeho komentář povinně 99%.(21.4.2009)

Nebudu tu hodnotit skeče, protože ty jsou naprosto geniální a ani po letech neztrácejí nic ze své originality. Na tomhle výběru, který rámuje John Cleese velmi vtipným rozhovorem, jenž dokazuje, že jednou Python, navždy Python, je někdy ale vidět, jak jsou ty gagy vytržený z kontextu a chybí jim taková ta dadaistická spojení. Co ovšem zaráží, je fakt, proč by si člověk měl za velký prachy tohle DVD koupit, když je tam jen hodinka skečů a gagů. Mělo by to vyjít souhrně a bylo by to lepší. Ale nic to nemění na tom, že tyhle skeče jsou sehr gut. 90%. P. S.. úvodní pohádka je jeden z mála skečů, který jsem neznal a totálně mě rozsekala.(18.2.2010)

Co dodat - Cleese vybírá své nejoblíbenější scénky a v pauzách si hraje na staříka na umření (na konci fakt umře:), který je otravný jak osina v zadku a buran atd. VÝBORNÉ!!!(4.2.2012)

John Cleese... jóó to je ten s tím velkym ptákem. :D(4.9.2017)