Reklama

Reklama

No Time for Nuts

všechny plakáty
Krátkometrážní / Animovaný / Komedie / Rodinný
USA, 2006, 5 min

Obsahy(1)

Scrat pri hľadaní ideálneho miesta pre ukrytie svojho orecha natrafí na stroj času. Keď mu zmizne jeho orech, rozhodne sa ho nasledovať a postupne sa dostáva do rôznych časových období, mimo iného aj do gladiátorskej arény, na ľadovec, do ktorého narazí o chvíľu Titanic, až sa nakoniec dostane do budúcnosti pod obrovský strom plný orechov, kde ho však čaká jedno veľké nepríjemné prekvapenie. (pivo)

(více)

Recenze (196)

Aluska88 

všechny recenze uživatele

No Time for Nuts přináší další zábavný nářez ze sbírky "Scrat's Funny Escapades." Tentokrát se tento malý rošťák vydává "through the time" a dostane tak příležitost pozvednout Artušův meč, navštívit Gladiátorský zápas, nebo třeba přežít náraz Titanicu na ledovec:) Dostal už Chris Wedge za hlasový projev Scrata nějakou cenu? Asi ne, že...:) ()

DaViD´82 

všechny recenze uživatele

I podruhé je bonusová eskapáda lepší svého celovečerního bratříčka. Oproti Gone Nutty sice o něco horší, ale stále perfektní zábava. Na ploše pěti minut je zde více nápadů, vtipů a vůbec všeho než-li v drtivé většině současných celovečerních animáků. Scrat je prostě... No, prostě Scrat. Doufejme, že se s ním ještě někdy setkáme a že to nebude v nudné rodinné taškařici typu Doby Ledové II. ()

Reklama

Okara 

všechny recenze uživatele

Další krátkometrážní snímeček o útrapách jendoho z mých nejoblíbenějších "hrdinů" animovaného plátna. Scrat ovšem tentokrát povýšil a svůj starý dobrý oříšek nahání pomocí stroje času v nejrůznějších historických dobách, které se dají velice pěkně poznat. Parádní oddechových pět minut k pousmání. 80% ()

CheGuevara 

všechny recenze uživatele

No, že bych u toho brečel smíchy, se zrovna říct nedá. Veverka se začíná čím dál víc ohrávat a doufám, že tvůrci přijdou za chvilku s něčím jiným. Chce to změnu. Ale jinak je kvalita animace dost dobrá a na celý příběh se taky krásně kouká. Je to příjemný zážitek, ale na to, aby dostal Oscara nepřináší nic nového. Nebo se možná pletu, uvidíme v únoru. ()

Dudek 

všechny recenze uživatele

Nepříliš originální nápad zabalen do příjemného vizuálního hávu s legrační veverkou, která dostává více prostoru, než ve svém kmenovém filmu. Nesmál jsem se, ale ani jsem to nečekal. Ke krátkám Pixar animáků přístupuji spíše s odporem, ale No Time for Nuts patří k těm povedenějším, minimálně není zdlouhavý a nudný. Jak by také mohl být film s takovým názvem zdlouhavý, že :) ()

Galerie (3)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama