poster

No Time for Nuts

Krátkometrážní / Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2006, 5 min

Scénář:

Chris Renaud

Hrají:

Chris Wedge

Producenti:

Lori Forte
(další profese)
 • C0r0ner
  ****

  Dobu ledovou považuji za jeden z nejlepších animáků vůbec. Scrat mě nikdy nebavil tolik jako ostatní lidi, ale pořád ještě je to neuvěřitelně nosná postava s obrovským potenciálem, který byl v tomhle kraťasu vytěžen maximálně. Šaškování veverky putující časem je úžasně vtipnou záležitostí, která se tvůrcům nadmíru vyvedla. 90%(27.10.2016)

 • SOLOM.
  ****

  Tak tomuhle říkám opravdu vydařený kraťas. Scrat doplatí na svou ořechovou „nadrženost“ a trošku si přitom „za-cestuje“ . Povětšinu času střídá jedna humorná situace druhou a divák se tak dobře pobaví. Po animační stránce to tvůrci zvládli téměř bezchybně a klidně to mohlo být i o kousek delší. Vůbec bych se na ně nezlobil.(31.5.2012)

 • DaViD´82
  *****

  I podruhé je bonusová eskapáda lepší svého celovečerního bratříčka. Oproti Gone Nutty sice o něco horší, ale stále perfektní zábava. Na ploše pěti minut je zde více nápadů, vtipů a vůbec všeho než-li v drtivé většině současných celovečerních animáků. Scrat je prostě... No, prostě Scrat. Doufejme, že se s ním ještě někdy setkáme a že to nebude v nudné rodinné taškařici typu Doby Ledové II.(22.8.2007)

 • hippyman
  *****

  ačkoliv to normálně nedělám, dovoluji si opakovat totožný komentář jako u Gone Nutty. PROSTĚ NÁŘEZ !!! ...100%... k vidění zde: No Time for Nuts(10.3.2008)

 • CheGuevara
  ****

  No, že bych u toho brečel smíchy, se zrovna říct nedá. Veverka se začíná čím dál víc ohrávat a doufám, že tvůrci přijdou za chvilku s něčím jiným. Chce to změnu. Ale jinak je kvalita animace dost dobrá a na celý příběh se taky krásně kouká. Je to příjemný zážitek, ale na to, aby dostal Oscara nepřináší nic nového. Nebo se možná pletu, uvidíme v únoru.(6.2.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace