Divoký Stomp

Stomp the Yard

Tanec ulice

Muzikál / Drama / Romantický

USA, 2007, 109 min

Další černošskej film kde bělocha nezahlidneš jak je film dlouhej, každej samozřejmě ale úplně každej umi bezvadně tančit má svaly a tlustochy nemaj to samy platí o ženskych prostě samý pyskatý přeličený nádhery, kterejch je ve filmech preci jen větši nedostatek než svalnatejch černochu tak se tyhle filmy spokoji vždy maximálně s jednou ženskou a ostatni nejsou nikdy zabraný zblízka nebo ze předu vždy jen z dálky z úhlu nebo jen postavy bez hlav atd...Nicméně taneční kousky jsou dobré a tématicky je skoro stejný jako Drumline, u obou doporučuju sestříhat jen na bubnovací v tomto případě na taneční scény a ušetříte si čas, protože to je to jediné dobré.Teď si říkáte že jsem dal nějak dobrý hodnocení mno sou to 3 ale s odřenejma ušima kreace byly povedeny a ten styl cernoskejch rasistickejch filmu kde zamerně nepodkaj bělocha ani v autobuse je mi spíš už k smíchu.(19.7.2007)

Na stará kolena asi začínám být přecitlivělý - jinak se to vysvětlit nedá. Prachsprostá lovestory zápletka: WTF? Bídné herecké výkony: WTF? A do třetice všeho dobrého: "muzikálový snímek" bez obstojných tanečních či zpěveckých čísel: sucks! Ano? Ne. Zkouším se na film Sylvaina Whitea podívat z trochu jiné perspektivy, a kupodivu se mi to daří. Stačí nevinné zmáčknutí tlačítka "play" na ovladači - od filmu moc nečekám, a co se nestane? Sterilní děj ani na minutu nenudí, pořád je na co se dívat, Meagan nejkrásnější černoška na zemi, drama jako višité z autentického příběhu hudební školy... No prostě: klidně mě ukamenujte, ale mě se to fakt líbilo. Občas asi není od věci, dát na obyčejné emoce. P.S. Jinak už se konečně vy*erte na komentáře typu "muzika v tomto filmu mi nesedí", apod. Každý zdravě uvažující, objektivní člověk, dokáže ve svém okolí akceptovat věci, které se mu sice nezajídají, ale mají něco do sebe. Není nic těžkého na tom, proměnit se na 120 minut v nezaujatého tvora, který dokáže chladně ohodnotit věci, které by mu jinak byly proti srsti... Think about it, smart asses!(2.11.2010)

Dramatický začiatok nepôsobí nijak hrozne, ale smrť blízkeho a následne presťahovanie sa na inú školu? kde som to už len videl.... Tak ale treba uznať, že Sylvain White prišiel aj z niečím novým a to steppingom. Mix Hip-Hopu a stepu? Prečo nie, však pár nových maličkostí a nových choreografií sa vždy počíta.............. Soundtrack Tim Boland: 1. Go Hard or Go Home ,2. Vans ,3. Poppin' ,4. Sign Me Up ,5. The Champ ,6. Walk It Out ,7. Pop, Lock & Drop It ,8. The Deepest Hood ,9. Come On ,10. Supermixx's Black in the Building ,11. Storm ,12. In the Music ,13. Ain't Nothing Wrong with That ,14. Bounce Wit Me ,(5.5.2011)

Taneční filmy zrovna dvakrát nemusím (neokouzlují mě ani klasiky typu Hříšný tanec či Flashdance apod), ale tohle mě celkem dostalo. Přestože Divoký Stomp podobně jako Let´s dance zpracovává stokrát viděný příběh akorát okořeněný tancem, svoji úspěšnější romantickou konkurenci válcuje především zpracováním, které je v tomto případě o třídu výše.(14.8.2008)

Asi najlepší teen hudobno - tanečno - blbo ladení film. Začiatok filmu je moc ladení do bratskej lásky a neviem akých smiešnych rovín, ktoré sa potom, ale celý film už nevyskytujú. Celkový zámer spravyť odlišnú tanečnú komédiu s prvkami stepu, mi prišlo, prinajmenšom, zaujímavé. No ak zoberiem že tvorcovia z toho spravili akoby to bol fenomén?!... tak som skoro omdlel. Ak to tak naozaj v amerike je..tak prepáčte, ale máme ďalší dôkaz o debilite amíkov! Ale ja dávam tak vysoké hodnotenie za nápad, prevedenie a to, že je to nekomerčné a teda ani moc uhladené a ani sa to nevtiera do priazne diváka. Film jednoducho ponúka vtip, tanec a drámu. A to v každom smere na sto percent. I keď to mohlo byť aj lepšie. 77%(23.7.2009)

• - Zpěvák Chris Brown v tomto filmu debutoval. (Pumiiix)