poster

Divoký Stomp

 • USA

  Stomp the Yard

 • Slovensko

  Tanec ulice

Muzikál / Drama / Romantický

USA, 2007, 109 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dever
  ****

  Dramatický začiatok nepôsobí nijak hrozne, ale smrť blízkeho a následne presťahovanie sa na inú školu? kde som to už len videl.... Tak ale treba uznať, že Sylvain White prišiel aj z niečím novým a to steppingom. Mix Hip-Hopu a stepu? Prečo nie, však pár nových maličkostí a nových choreografií sa vždy počíta.............. Soundtrack Tim Boland: 1. Go Hard or Go Home ,2. Vans ,3. Poppin' ,4. Sign Me Up ,5. The Champ ,6. Walk It Out ,7. Pop, Lock & Drop It ,8. The Deepest Hood ,9. Come On ,10. Supermixx's Black in the Building ,11. Storm ,12. In the Music ,13. Ain't Nothing Wrong with That ,14. Bounce Wit Me ,(5.5.2011)

 • hazaba
  ***

  Další z hudebně/tanečních filmů, se kterými se v poslední době roztrhl pytel. Tentokrát se odehrává na černošské univerzitě a klasicky mezi sebou soupeří dva týmy. Co je jiné oproti podobným počinům, je nepříliš obvyklý tanec vycházející ze stepu a náročný na souhru všech. Choreograficky výborné, klobouk dolů před tanečníky. Zápletka, resp. děj filmu, je sice klišovitý, ale ne tak hrozný jako v případě kolekce filmů Step up.(23.1.2013)

 • bolf!k
  odpad!

  Co od filmu s touhle tematikou vůbec očekávat. Asi po prvních 20ti minutách jsem věděl, že je něco špatně. Hlavní hrdina je cool hovado s kšiltem do strany, co přes všemožná úskalí nakonec nalezne cestu až na stepařský vrchol (A to jsem to nedokoukal, pouze odhad.) Celkově je to hloupý, směrovaný na skupinu puberťáků 12-16 let, která má v hlavě (A je to psychologicky prokázané) zmatek, a tak si nechá do hlavy cpát takovýhle, s prominutím, sračky. Ne, bohužel, ale nevidím jeden důvod proč tomuhle filmu někdy věnovat skoro 2 hodiny života. 0%(30.3.2009)

 • Joll
  ***

  Další černošskej film kde bělocha nezahlidneš jak je film dlouhej, každej samozřejmě ale úplně každej umi bezvadně tančit má svaly a tlustochy nemaj to samy platí o ženskych prostě samý pyskatý přeličený nádhery, kterejch je ve filmech preci jen větši nedostatek než svalnatejch černochu tak se tyhle filmy spokoji vždy maximálně s jednou ženskou a ostatni nejsou nikdy zabraný zblízka nebo ze předu vždy jen z dálky z úhlu nebo jen postavy bez hlav atd...Nicméně taneční kousky jsou dobré a tématicky je skoro stejný jako Drumline, u obou doporučuju sestříhat jen na bubnovací v tomto případě na taneční scény a ušetříte si čas, protože to je to jediné dobré.Teď si říkáte že jsem dal nějak dobrý hodnocení mno sou to 3 ale s odřenejma ušima kreace byly povedeny a ten styl cernoskejch rasistickejch filmu kde zamerně nepodkaj bělocha ani v autobuse je mi spíš už k smíchu.(19.7.2007)

 • Popluh
  ****

  Taneční filmy zrovna dvakrát nemusím (neokouzlují mě ani klasiky typu Hříšný tanec či Flashdance apod), ale tohle mě celkem dostalo. Přestože Divoký Stomp podobně jako Let´s dance zpracovává stokrát viděný příběh akorát okořeněný tancem, svoji úspěšnější romantickou konkurenci válcuje především zpracováním, které je v tomto případě o třídu výše.(14.8.2008)

 • - Zpěvák Chris Brown v tomto filmu debutoval. (Pumiiix)