Animovaný / Komedie

USA, 2008, 87 min

Igor, ked som začul natov tohto filmu musel som si ho zohnať. na moje očakavanie je to celkom mili filmík no niečo mu chýba. Asi troch aviac emocií lebo to čo som videl balancuje na priepasti. No Igor ma aj svoje dobré stránky a jedna je dobry koniec ako u každých animákoch no u tohto som to vobec neočakaval, milo ma prekvapilo ako dokáže aj ničoho spraviť for ako jerho priateľoch. Celkove hodnotenie sa opiera o celkovy dojem a záver.(10.1.2009)

• CrazyLom

Film disponuje výborným začátek, který ale klesá a klesá, až ve finále klesne snad úplně nejníž. Ohromná škoda, že tvůrci nevymysleli lepší příběh - při troše štěstí nějaký, který by divák nedokázal přečíst po úvodní scéně s Evou. Veselý a šťastný konec mě naprosto znechutil a zkazil dojem, takže druhá hvězdička je za nesmrtelného králíka.(28.1.2009)

• sona123

Místy geniální slovní hříčky a jemné vtípky, místy brutální hlášky, ale celkově docela příšerné "žvásty." Moc jsem nepochopila, proč se v kresleném filmu pro děti neustále mluví a to ještě tak, že tomu děti nemohou v žádném případě rozumět. Animace nebyla zlá, ale ani ničím nová a zajímavá. Téma bylo okoukané a omšelé a konec trapný, ale nad tím u animáků tradičně mhouřím oko. Možná ty songy to trochu zvedaly do snesitelných poloh, bohužel však byl pro mne Igor zklamáním.(23.12.2010)

Příjemný animák, který mi svou atmosférou zpočátku připomínal Burtonovy animované příběhy. Hlavně skvělé vedlejší postavy (mozek Brian a hláškující nesmrtelný králík toužící po smrti v podání Steva Buscemiho) tahaly tenhle film do vyšší ligy. Boužel, když už tam měli nakročeno, sjel snímek na tu typicky dětskou cestu (jsme přece animák) a ke všelijakému moralizování, které sice extrémně nevadilo, ale na druhou stranu trošičku zamrzelo, vzhledem k možnostem, které tady byly. 6/10(15.12.2009)

Miloučká animace, která stvárňuje smrt, zabíjení, mučení a podobné věci. Jedna postava absurdnější než druhá a tu nejpříšernější si hlavní hrdina dokonce postaví. Příběh je zaběhnutá kostra obalená různými hnusy, ze kterých bude každé ujeté dospělé dítě nadšené. Místo hloupého ukecaného oslíka tu máme mozek v lahvi s velkou mechanickou rukou na kolečkách a místo kočky nesmrtelného hláškujícího králíka. A do toho všeho navíc několik mrazivě trefných písniček. Prostě kouzelný. Krásná pohádka pro ty odrostlejší.(20.4.2009)

• - Igora měl původně namluvit Christian Slater, ale odstoupil již v rané fázi produkce. (HellFire)

• - Scamper měl být představen při pokusu o oběšení, když se Igor vrací na začátku filmu do zámku. (HellFire)

• - Basil Poledouris měl původně složit k filmu hudbu, bohužel ale zemřel a nahradil ho Patrick Doyle. (akisha)