poster

Madonna: The Confessions Tour Live from London (koncert)

Hudební / Dokumentární

USA, 2006, 89 min

Režie:

Jonas Åkerlund

Kamera:

Eric Broms
(další profese)
 • novoten
  *****

  Ikona světového popu a dokonalý soulad její hudby s perfektně natočeným obrazem. Madonna se ukazuje jako obrovská osobnost a v jejím podání mi i agitka za děti v Africe přijde vhodně vložená. O pěkných pár let později také poněkud hořká vzpomínka na dobu, kdy La Isla Bonita ještě měla odhad vlastních možností a publikum pro ni nebylo jen plevelem.(24.5.2007)

 • Lennnnna
  *****

  Madonna je už dávno nejen korunovanou královnou hudební scény, ale také královnou mého hudebního srdíčka a s její hudbou prakticky vyrůstám. Je to prostě osobnost s velkým S, což dokazuje i na svých koncertech, které bývají nejen obrovskou a do detailu promyšlenou show, ale zároveň taky jakýmsi Madonniným poselstvím, kterým se snaží sdělit nám něco ze svých postojů a nazorů, ať už na církev či politiku. A všechno sladěné dohromady je to prostě pecka! Jen se nakonec člověk neubrání určité žárlivosti - když vám před očima poskakuje po pódiu padesátnice s tělem dvacítky a předvádí artistické výkony, po kterých bych se já osobně už asi nikdy neslepila dohromady:o) (a to je mi přitom těch krásných 21), je to prostě k vzteku.Wau, wau a ještě jednou wau.(16.4.2007)

 • jasiska
  *****

  Madonna je moja obľúbená speváčka, ale okrem toho je aj super showmanka, tanečnica, má úžasný vkus a cit pre detail (nie len čo sa oblečenia týka), nebojí sa vyjadriť svoj názor a jej jedno, či sa ním niekomu zapáči. Vie ako urobiť perfektnú show a ja len rozmýšľam, čo som videla na koncertoch, ktoré som pred Madonniným Confessions Tour považovala za dobré. Celý tento koncert bol totiž nezabudnuteľný - vidieť na živo a zomrieť:-) Moja obľúbená časť: Madonna v bielom a Music - zase dôkaz jej štýlovosti.(20.1.2008)

 • mira.l
  *****

  Původně jsem dal 4 hvězdičky, poté jednu ubral na tři, ale po druhém shlédnutí (napoprvé jsem viděl nějakou TV verzi asi 1,5 h dlouhou a musím říct, že celá verze koncertu je o něčem kapku jiném) přidávám zpátky na 4. I když jsou koncerty, které se mi líbí víc, tak musím říct, že na druhý pokus jsem tomu přišel víc na chuť. Ať je Madonna jakákoliv, efektní, do posledního detailu propracovanou show, udělat umí, sice by to mohlo být o něco míň umělý, elektronický,ale budiž. Jo a jak už tady taky zaznělo, Madonna s kytarou mi připadá jako naprostá parodie, i když je fakt, že na některém z jiných koncertů mi přišla ještě víc komická:). Po Let It Will Be je vidět, že si na chvíli ráda lehla a odpočinula, přece je.nom to v jejím věku musí být docela záhul... Závěrečná část koncertu mi přišla hodně vydařená, naprostý gejzír energie. EDIT 31.8.2017 Dorovnávám na plný počet. Tečka:).(30.8.2014)

 • Beagle
  *****

  Nejsem zarytý fanoušek Madonny, ani nemám její kompletní diskografii, ale tohle je skvělá, do posledního detailu propracovaná show(jestli tohle slovo k něčemu patří, tak právě k tomuhle koncertu), u níž jsem se ani vteřinu nenudila. DVD jsem viděla už aspoň 4x a do budoucnosti s tím nehodlám přestat. The best of: Jump, Music, La Isla Bonita, Ray of Light a rozhodně Isaac...(15.3.2009)

 • - Madonna v číslech - čtyři jeviště s plochou dohromady 5 000 čtverečních stop, 27 vystupujících hudebníků a 22 tanečníků, 106 zaměstnanců v týmu, bylo potřeba 253 masáží pro tanečníky, točna uprostřed jeviště byla široká 40 stop, jeden disko krucifix, čtyři stopy byla nejkratší vzdálenost Madonny od diváků, 70 tun zařízení na hlavním pódiu, 24 kamionů cestujících s vybavením od města k městu, 18 dodávek a dalších aut, dvě soukromá letadla, 280 yardů obvazů, osm zlomených kostí Madonny pod rentgenem při „Like A Virgin“, sedm výměn kostýmů, 30 modelů od Gaultiera, osm párů Madonniných bot, jeden šperk - diamantový a ametystový náhrdelník značky Chopard, jedna trnová koruna s 50 trny od Cotters Church Supply, 24 palců v pase Madonny, 10 liber vážící opasek, 4 000 krystalů značky Swarovski v něm zasazených, 34 sponek do Madonniných vlasů, tři účesy, dvě výměny řas. Celkově 60 koncertů v turné navštívilo neuvěřitelných 1 208 957 diváků, celkový zisk tohoto turné činil 94 754 447 amerických dolarů, tj. přibližně 4,3 miliardy českých korun. Pro každý koncert bylo zapotřebí 400 000 wattů výkonu. Madonna pro toto turné strávila déle než 12 týdnů nacvičováním, celkově 1 000 hodin. (Dlee)

 • - Před koncertem v Moskvě probleskly spekulace o možném teroristickém útoku, pakliže Maddona opravdu vystoupí. Madonna i přes tyto zprávy v Rusku zazpívala a během koncertu se nic nestalo. (Dlee)