Zombies

Ben Nedivi

Emil Topuzov

Tim Jones
  • latvar

Dosti podprůměrný horor, kterých je na filmové scéně víc než dost. Parta neživých dětí vraždí po nocích v odlehlém lese, kde je i pár domů s místními obyvateli. Zombie děti se nepářou s nikým, dokonce i se zvířaty a rozsekají prase a poté ho snědí, ale nejvíc mají spadeno na místního sobce, který vlastní všechnu půdu i s nemovitostmi v okolí, konec vraždění může vykoupit jen jeho smrt... 25%(17.9.2011)

• blackrain

Nepatřím zrovna mezi vyznávače zombie filmů, ale když už se na nějaký podívám, tak očekávám něco jako apokalypsou zničenou zemi k to mu všemu chci akci, zábavu, samozřejmě krev a také, aby zombie nějak vypadali. Bohužel tenhle film nic ze zmiňovaných atributů nenabízí. Ani ta děcka nevypadala jako zombie lačnící po čerstvem lidském mase. Jen se podivně ploužila s důlním nářadím. Kdyby šlo alespoň o průměrnou duchařinu, což tenhle film rozhodně není, tak bych byla ochotná přimhouřit obě oči. Jistý potenciál tu je, ale je trestu hodně nevyužitý a všechno je bohužel řečeno už v úvodu filmu, takže tu není nic, na co by se měl divák upnout a nechat se tím vést. Škoda.(21.7.2011)

• salahadin

Špatný film, v němž hororová metodika nefunguje ani za mák. Dítě, které se skamarádí s duchem je už silně ohrané téma. Když se podá dobře (Sirotčinec), dá se přežít. Ale v tomhle filmu hapruje vše. Scénář, žánrové postupy, herci, atmosféra. Vše je podáno tak triviálně, neohrabaně, režisér se nepiplal s detaily, okamžitě začne obkreslovat tu nejklasičtějčí z nejklasičtějších šablon amerických hororů. Nebál jsem se ani chvíli. Vraždící děti mi nepřijdou strašidelné. Bylo mi líto jen toho prasátka, které bylo tak neštastně zmasakrováno - to byla asi nejstrašidelnější scéna z filmu. Konec filmu byl vůbec ukázkově dementní, to se skoro nedá ani popsat. K tomu nehorázně špatné herečky, které jsou absolutně mimo, neschopná režie, pitomej scénář a k tomu všemu navrch ještě imbecilní dabing, který jsem měl k dispozici. Dívat se na film a přát si, aby byly hlavní postavy sežraný v třetím záběru je prachsprostá mizérie a totální výsměch hororovému žánru, který dnes mohou točit i absolutní neumětelové, jako je např. Cardone.(15.10.2008)

• Genero

Velice mě rozhněvalo, že jsou malé smutné děti nuceny vykonávat neúměrně těžkou a hanebně placenou práci v úzké štole hlubinného dolu. Ještě více mě rozhněvalo, že nějaký nešika způsobí zbrklou manipulací s výbušninou zával, ve kterém všechny malé smutné děti umřou. A úplně nejvíce mě rozhněvalo, že se takového tklivého a dojemného příběhu chopil pan režisér s kosočtvercem na čele, který měl v mlází místo těch lysohlávek najít raději plnou náruč muchomůrek zelených. Na smrtelném loži by pak v agónii musel místo posledního pomazání drobným písmem na celou roli hajzlpapíru opakovaně zapsat předsevzetí: Nenatočím píčovinu pro bližního svého.(9.4.2012)

• Anticque

Zombies? Ach ano, zombies. Malé nenažrané děti, které chtěli papů. No sakra co to mělo být tohle? Výborný k uspání celé rodiny. Teda nás to uspalo a rychle sem to jel vrátit do půjčovny. Litry krve, které stříkaly a stříkaly, až sem někdy nechápal kde ta mrtvola tu krev pořád bere:-D No propadák....(17.9.2007)

• - Natáčelo se v Sofii v Bulharsku a tamních filmových studiích New Boyana Film Studios. (Cheeker)

• - Původně měl film režírovat Tobe Hooper. (Cheeker)