Zombies

Ben Nedivi

Emil Topuzov

Tim Jones
  • Dannysek4U

Dobrej napad v dobrym prostredi, ale hrozne uboze zpracovanej - hlavne ty mrnata s krumpacema se fakt nepovedly a vypadaj vic nez zombie na kompars z Olivera Twista. A ani s pribehem se nikdo moc neparal - fakt je nutny, aby z kazdyho zavalu vylejzali nejaky rozpadlici? Proste nic moc, hodne slaby dve hvezdy (hlavne za to, ze po delsi dobe zase nekdo nechal strilet do deti) a facka pro prekladatele a distributora za umyslne zavadejici nazev(6.4.2008)

Kombinácia hororu o zombies a vraždiacich deťoch, ktorá vôbec nie je taká zlá, ako sa zdá. Divák, ktorý nebude hľadať logické zdôvodnenie deja a zamýšľať sa nad hodnovernosťou postáv, odíde spokojný. Príbeh určite nenudí a plynulo sa vyvíja. Cardonemu sa darí vytvárať mrazivú atmosféru a prostredie domu na samote a opustených baní v lesoch, má tiež svoju temnú charizmu. Vdova a jej dve dcéry, ktoré sa do starého domu prisťahujú si vyslovene koledujú o malér. Najmä tá mladšia dcéra netuší, kto sú to zombies a nevie ani, čo je to smrť. Ale spozná to, dievča...(15.7.2011)

• tron

„Čia si, zlato?“ – „Tvoja určite nie.“ Tento béčkarský horor mi nič nedal a jeho pozretie pokladám za stratu času. Navyše mi pripomínal MÁRNICU, čo nie je dobrá vizitka. Spracovanie je v lepšom prípade priemerné, jedno hororové klišé strieda druhé, dialógy nie sú žiadne perly Tahiti a na snímke sa príliš podpísal malý rozpočet. Úplne zlé to ale nebolo, režisér sa prekvapivo spolieha skôr na budovanie atmosféry, než gore. Pomáha mu v tom sympatické herecké obsadenie ústredného babského tria (mama a dve dcéry) a pôsobivá výprava pochmúrnych lesných dní – a ešte desivejších hlbokých hmlistých nocí.(28.5.2011)

• eraserhead666

Největším a nejzávažnějším problémem celého filmu je, že veškerou svou podstatu, to tajemství, které mohlo během jeho sledování alespoň trošku brnkat na nervy, to nejdůležitější, co mělo být po většinu filmu skryto a odhalováno jen pomaloučku, prozradí jak hned svým názvem (KDO!), tak úvodní titulkovou sekvencí (KDO, PROČ a JAK). Kdyby se film jmenoval jinak a titulková sekvence hned nevyzradila pointu, mohl být film alespoň trochu zajímavý a napínavý. Takhle není ani jedno. Nic překvapivého nenabídne, jen vrší jedno klišé za druhým. Ale přesto se to dá v klidu a v pohodě dokoukat. 1,5*(6.2.2010)

• Flaxik

Tenhle film dává sousloví "zkažení smradi", případně "parchanti smradlaví" úplně jiný význam. Několikrát jsme během sledování propukali v hysterický smích, ve kterém nebylo ani stopy po veselí. Scéna s pochodujícími dětmi/zombíky, které nesly krumpáče, lopaty a další důlní nářadí byla normálně sprostá vykrádačka Sněhurky a sedmi trpaslíků. Akorár si u toho trpaslíčci nezpívali. Smutná hovadina postrádající všechno, co by alespoň okrajově patřilo k hororu nebo k jakémukoliv filmovému dílu.(1.6.2013)

• - Původně měl film režírovat Tobe Hooper. (Cheeker)

• - Natáčelo se v Sofii v Bulharsku a tamních filmových studiích New Boyana Film Studios. (Cheeker)