Řezník

Mäsiar

Horor

USA, 2006, 93 min

• -dRaGoN-

Naprosto zbytečná sračka. Tripper postrádá kromě přiblblýho vraha v masce Ronalda Reagana, kterej máchá sekerou aby pozabíjel pár sjetejch hipíků, naprosto všechno co se od hororu očekává a 90 minut vám nikdo už nevrátí. Stejnou dobu může člověk věnovat rovnou fetu a výsledek bude alespoň uspokojivej. Díky takovejmhle nesmyslům mám sto chuťí vstoupit do Greenpeace, a začít lobovat proti natáčení filmů v přírodě. 0%(31.8.2007)

• AlistairMir

Tak začneme klady...hustej šerif a jeho hláška : Pane to nemůžete nám tu chodit s tím ohněm na hlavě. Tak a teď zápory...chvilka napětí...VŠE OSTATNÍ. Vraždy zoufalých postav zoufale zoufalým vrahem jsou zoufalé a ani trochu dobře provedené. Květinové děti tu jsou tak dementní že jim tu smrt přejete ale vrah je takovej trapák že mu nemůžete fandit ani za boha. Postavy jsou jinak frajeři co se ničeho nebojí. Dacanovi vrahoun usekne ruku a dacan plácne něco jako : Vole co děláš seš normální? Druhej vrahounovi vyčítá ať do něj neseká sekerou protože je republikán a vrahoun má přece masku Reagana tak by ho měl nechat bejt. A podobných trapáren je v tomto filmu hafec. Kdo přežije uhádne průměrně chytrý orangutan dřív než si dožere banán a " neuvěřitelně překvapivej" konec uhádne hned potom co zahodí slupku aby si na ní následně rozbil hubu a narazil prde...ehm...pozadí stejně tak jako jsem narazil já sledováním tohoto skvostu...víckrát ne a Davídku tohle jsi pohnojil(10.3.2013)

• SOLOM.

David Arquette se zřejmě omámen svou „pětiminutovkou“ slávy rozhodl, že už mu nestačí být jen průměrným hercem a tak si jednoho večera ubalil špeka, uspokojil svou Courteney a v hlavě se mu zrodil nápad, že by se z něj mohl stát scénárista a režisér. Jelikož už „přicmrndával“ u dvou seriálů, rozhodl se natočit svůj vlastní slasher s kupou černého humoru. Ke smůle natěšených diváků to však neskončilo jen jedním práskem, nýbrž se při natáčení zřejmě hulilo ve velkém a někteří si asi dopřáli i něco tvrdšího. Však se vlastně celý film nesl v duchu „Míru, Lásky a Drog“. Nemám nic proti spojení komedie, černého humoru a hororu, jenže to by se toho musel chopit někdo jiný a mnohem schopnější. Začátek s malým chlapcem a motorovkou vážně navnadil (srát na logiku), jenže jakmile se na scéně objevila naše partička vyhulenců, šlo všechno dobré do háje. Postrádal jsem jakýkoliv náznak pořádné atmosféry (rozumějte hororové), protože celou tu dobu se musí člověk prokousávat záplavou nesmyslných dialogů (které se sice snaží být vtipné, ale zaberou leda tak na dvanáctiletého, který u toho dostane svou první poluci). Neskutečně jsem se těšil na psychopata v masce, kdy už konečně rozpoutá onen slibovaný krvavý masakr a nesympatické postavy začnou rychle a hlavně bolestivě chcípat jedna za druhou. Leč ten si dával opravdu na čas a když už se objevil na scéně, žádná velká hitparáda to teda nebyla. Laciné gore efekty a máchání sekyrou (jakoby to byla plácačka na mouchy), tohle už opravdu na mě moc nezabírá. Nechci ovšem jen kritizovat, asi ve dvou scénách jsem přece jenom zalíbení našel.(5.9.2014)

• Tjaden

Líbila se mi jediná vtipná scéna s hipísačkou a smečkou útočících psů. Jinak je to bída. Film nemá na to, stát se ani céčkovým slasherem. Děj je strašně předvídatelný a už od začátku musí být všem jasné, kdo se za maskou Ronnieho Reagana skrývá. Nemluvím o konci, kdy vrah třikrát obživne a i potom, co je rozsekán na maděru, zmizí jeho tělo z místa činu. Od filmu s hippies jsem očekával alespoň dobrou hudbu (Lynyrd Skynyrd apod.), bohužel ani toho se mi nedostalo...(14.7.2008)

• cariada

Tohle se nedá ani hodnotit. Zfetovaný horor jsem ještě neviděl je vidět ,že tvůrci se nezastaví před ničím. Vraždíci Regan co to jako mělo být? Začátek ,kdy aktivistí brání v těžbě dřeva a dělník je jde odehnat tak se mezi nima strhne bitka dělníka zatknou a jeho malý syn co je přítomen vezme motorovku a toho akivistu rozřeže. Velice ujetě to začíná. Pak skupina hipisáků míří na festival někde v lesích ,kupodivu jich je 6 nikoliv 5 jak je poslední dobou zvykem. A pak je začne a nejenom je masakrovat prezident Regan sekerou. Dotoho mraky zhulených a jinak zfetovaných lidí a řada nesmyslných momentů někdy vtipných třeba hláška "když se třese dodávka ,nedívej se na ptáka" Jenže výsledek celého filmu je velice nudný a nezáživný.(6.9.2008)

• - Během natáčení často pršelo, ovšem v jediný den, kdy se měla natáčet scéna s deštěm, ani nekáplo. (Holina)

• - V Nemecku bežal tento film pod názvom President Evil. (beso74)

• - LSD aneb kyselina lysergová byla poprvé syntetizována v roce 1938 Albertem Hofmannem ze švýcarské firmy Sandoz. Její ohromující účinky však objevil až 16.dubna 1943, když se mu omylem dostala do úst, což vedlo k prvnímu LSD tripu v historii, který u šokovaného Hofmanna začal při jeho cestě domů na kole, podle čehož se tomuto dni říká The Bicycle Day. (formelin)