Řezník

Mäsiar

Horor

USA, 2006, 93 min

• kritiklon

U tohoto "cosi" nefunguje vůbec nic. Všechny postavy nejsou ani k smíchu ani k pláči. V případě zabijáka nefunguje ani hrůza, děs, překvapení, napětí, znechucení atp. což je u hororu dost podstatná záležitost (alespoň jednou za film by měl člověk něco z toho pocítit). Spíš převládá znechucenost a pocit ztraceného času jenž jsem mohl využít lépe kdybych dělal milion jinejch věcí! A ty politické vsuvky, to byl vrchol trapnosti! Arquette není dobrý herec zato je velmi špatný režisér. Davide příště už raději ne. Běž raději točit braky o hladovejch pavoučcích a režisérskou židli přenechej jiným umělče! půl* za 13%(7.3.2015)

• Rodriguez

Všichni jsou tak nesympatický, že jim smrt přeju už v prvních minutách a modlím se, že nastoupí nějaká silná čtyřka, která tomu tupounovy se sekyrou natrhne koule. Bohužel se tak nestane a tak koukáme, jak tyhle chcanky držej pohromadě jen silou vůle. Od Arquetteho bych čekal (coby hlavního hrdiny "Vřískotu") něco solidnějšího a né tuhle vyhulenou prázdnou schránku! 10%(25.3.2015)

• MM_Ramone

David Arquette, silne podpriemerný herec, ktorý sa zviditeľnil úlohou prisprostlého policajného dôstojníka v Cravenovej trilógii "Vreskot", si uzmyslel, že sa stane režisérskou celebritou. Žiaľ tento jeho pokus vyznel presne tak ako tá spomínaná rola vo "Vreskote" - prisprostlo. Obávam sa, že i to je slabé slovo, aby dostatočne vystihlo úroveň filmu "The Tripper". Úbohý, rádoby komediálny, slasher plný smradlavých pseudo-hipiesákov, sprostých kecov, zle natočených drogových scén, primitívnych politických narážok a ďaľších trápností; skrátka nehorázna chujovina. Presne to sa podarilo natočiť tomuto netalentovanému, ale mimoriadne iniciatívnemu, babrákovi. *(28.9.2008)

Tohle byl poměrně náser. Ještě šílenější film než mnou naposled viděný Satan. Tohle je takovej mišmaš všeho. Komedie/horor a takovej mysteriozní film. Já byl naprosto spokojený narozdíl od ostatních a proto začnu nejdříve od negativů a to je vrah. Sice se tu objeví málokdy ale je takovej nemastnej a neslanej. Ať se tvůrci sebevíc snaží tak to prostě nevyšlo. Ale to je snad jediný mínus. Ostatní jsou u mě plusy od herců, po naprostou absurdnost až po dokonale sedící humor. Navíc Jane tu byl bezchybnej. Palec nahoru.(9.2.2013)

• mysiak

Z tohto majú byť ďalšie diely....jesus...to čo bolo...asi som sa mal nafetovať, aby som tomu pochopil, vrah bol fajn, ale všetko ostatné bolo celé zlé, aspoň, že to nebolo dlhé, Courteney Cox hrá " z princípu" (pozrite si kto je režisér), a Thomas Jane s Jason Mewes nezmôžu nič proti scenáru?. P. S. Film je fajn kvôli Marsha Thomason P. S. S. Nečakaný koniec, že ?(8.7.2008)

• - Během natáčení často pršelo, ovšem v jediný den, kdy se měla natáčet scéna s deštěm, ani nekáplo. (Holina)

• - Americká zástava, ktorú možno vidieť v jednej zo scén, je "staršej verzii", je na nej totiž len 48 hviezd. Používala sa do 4.7.1959. (beso74)

• - LSD aneb kyselina lysergová byla poprvé syntetizována v roce 1938 Albertem Hofmannem ze švýcarské firmy Sandoz. Její ohromující účinky však objevil až 16.dubna 1943, když se mu omylem dostala do úst, což vedlo k prvnímu LSD tripu v historii, který u šokovaného Hofmanna začal při jeho cestě domů na kole, podle čehož se tomuto dni říká The Bicycle Day. (formelin)