Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Jimmi (Eddie Griffin) je mladý, tak trochu lehkomyslný Američan a pořádná práce mu moc nevoní. Takže když v novinách objeví soutěž, ve které může vyhrát hospodu a zjistí, že jediné, co musí udělat, je napsat báseň, neváhá ani vteřinu. A protože jeho znalosti zeměpisu nejsou nijak závratné, myslí si, že vyhrát hospodu v Irsku, je to největší terno. Irsko je přeci ostrov a to znamená, že je tam teplo a spousta krásek v bikinách. Je jasné, že Jimmiho čeká po příjezdu do Irska pořádný šok. Ale nejen jeho. Obyvatelé městečka rozhodně nečekali, že novým hostinským bude rapující černoch. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (21)

baXter 

všechny recenze uživatele

Čekal jsem od toho všechno, ale tohle vážně ne! Griffina zrovna moc nemusím a ty "drsný" hoperský kecy s "hustým" slagem mi jsou fakt pro smích. Ale občasné nárazy americké a skotské angličtiny byly parádní. Stačilo nebrat to tak vážně a polykat přímo to, co zrovna na scému přichází, a najednou je z toho celkem příjemná komedie s krásnýma Irskýma písničkama a uslzeným koncem. ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

Kdybych vyhrál hospodu na ostrově, tak bych prosil asi tak o 36° jižněji a o 60° východněji než je Irsko. Nic proti Irsku. Zelenou mám rád, keltské rytmy mne baví, nepřítomnost hadů mne fascinuje a světové vítězství v indexu kvality života láká k žití. Jenže místní zatažené klima a svérázní obyvatelé mi příliš nesedí. Snad kdyby mezi nimi občas zatrdloval černošský rapper - to by mohla být zábava k popukání. Jenže nebyla a nebýt neuvěřitelně příjemného úsměvu Anny Friel, tak bych asi hodnotil ještě hůř. ()

Reklama

zdenny 

všechny recenze uživatele

Strašně jednoduchá až stupidní zápletka, ale přece jenom s nádechem lidskosti a v některých chvílích i dramatu. A hlavně - točená v klasické irské vesnici. A to je prostředí, které ve filmu, dá se říct, miluji. Takže: jednoduchá zápletka s klasickým průběhem, ale v Irsku. A zjištění, že lidé nemusí mít nutně stejnou barvu kůže, aby si byli podobní. PS: Jo, a Eddie Griffin mi strašně připomínal Wesleyho Snipese. ()

kanidj 

všechny recenze uživatele

Celkový dojem filmu sa mi páčil. Dejovo možno predvidateľné až jednoduché ale v konečnom dôsledku milé. Účel nenásilnej rodinnej komédie to splnilo. Plus Krásna Anna Friel v tejto snímke pôsobí naozaj prirodzene. A samozrejme zábavný soundtrrack, ktorý dokáže vyčariť úsmev. U mňa je to film do pohody. ()

blekekeke 

všechny recenze uživatele

A já furt přemýšlel, kde jsem tu holku pro čenýho viděl. No a ono Země ztracených :o)) No a koho napadlo černoch, Irsko, Anglickej všivák a jeden Emerickej podvod :o) Děj byl provařenej od počátku titulků, ale i tak to za srdce bere. No a závěr byť nejprovařenější, tak si vzal nejvíc. PS: Rap v Irsku, to tu ještě nebylo :o) ()

Galerie (3)

Reklama

Reklama