Reklama

Reklama

Hororová komedie odehrávající se na Divokém západě přináší vtipné gagy, efektní scény a hravou kombinaci několika žánrů. Vojenský dezertér Elmer Winslow (James Denton) a kovboj Luke Budd (Chris Kattan) se ocitnou na opačné straně zákona poté, co okradou obávaného šerifa Claypoola. K dvojici hrdinů na útěku se přidá ještě indiánská bojovnice Sue (Navi Rawat), která se chce pomstít americké armádě za vraždění svého kmene. Jejich plány zkomplikuje velké prokletí apače Geronima, na základě kterého se bílí lidé začnou měnit v zombie. Skupina nemrtvých nemilosrdně pronásleduje charakterově odlišné trio. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (54)

Jino 

všechny recenze uživatele

Taková zombie blbůstka, která je vcelku zábavná a tu necelou hodinku a půl příjemně utíká. Samotný snímek se nijak nesnaží překonávat svoje možnosti průměrného až podprůměrného komediálního horůrku a na všech frontách působí nedokonale, nedotáhle a někdy i pitomě, což je zároveň ve výsledku asi jeho největší přednost, protože Chris Kattan je na tyto role jako dělaný, a když už zklamou zelení zombies, tak je to právě on anebo vcelku pěkné gore, co táhnou tento snímek k lepším zítřkům. 50% ()

mysiak 

všechny recenze uživatele

Pokus o westernovo naladený hororovo komediálny film? No dajme tomu, že by to mohlo výjsť..ale sú tu ale...v prvom rade peniaze - vidieť že to nie je natočené za moc, potom prostredie a kamera, trošku viac vypilovať scenár...niektoré odpisy sú dobré a hlavne zmeniť hudbu a strih...áno moc toho tu nie je ako pozitíva, ale pozrieť ako originálne sa to dá... ()

Reklama

Flipnic 

všechny recenze uživatele

Je to hlavně westernová komedie, která se vůbec nebere vážně. lavně nebere vážně témata "zombies", takže to tak musí člověk brát. já se výborně bavil, prostě dobrý hlášky, dobrý postavy ... taková pohodovka, oddechovka ... Žádnej extra horror. Gore scény jsou, ale nic grandiozního ... ale jsou ... Je to sranda. ()

Kaszos 

všechny recenze uživatele

Nápad je to určite skvelý ale výsledok? Otrasné. Vážne uvažujem, či tú jednu hviezdičku nezmením na "odpad" pretože keď vidím dvoch primitívnych cowboyov ktorý nevedia strieľať, majú neposlušné kone, snažia sa byť vtipný ale akosi im to nevychádza a nakoniec aj zabijú svoju kočku... Tak nech sa nikto nehnevá toto si nezaslúži viac ako 10% ()

Haymar 

všechny recenze uživatele

Zombícko-westernová komedie parodující oba zmíněné žánry a vlastně (občas nechtěně)... i sama sebe. Pojetím a stylem je to hodně podobný "Kovbojům a Vetřelcům". Undead or Alive sice nemá v rukávu dvě esa (jako byli pánové Craig a Ford) ale zato má mnohem víc humoru a nebere se ani špetku vážně (i když finále už bylo dost out :-)) ()

Galerie (25)

Zajímavosti (2)

  • Sestřelený Elmerův (James Denton) klobouk v 51. minutě letí dozadu, avšak střelec stojí za Elmerovými zády. Klobouk by tedy měl letět na opačnou stranu. (Terva)
  • Zatímco se během přestřelky na šerifově obličeji objevuje zlověstný "zombie" make-up, krátce po přímém zásahu po něm není ani stopa. (Conspi)

Reklama

Reklama