Reklama

Reklama

Hororová komedie odehrávající se na Divokém západě přináší vtipné gagy, efektní scény a hravou kombinaci několika žánrů. Vojenský dezertér Elmer Winslow (James Denton) a kovboj Luke Budd (Chris Kattan) se ocitnou na opačné straně zákona poté, co okradou obávaného šerifa Claypoola. K dvojici hrdinů na útěku se přidá ještě indiánská bojovnice Sue (Navi Rawat), která se chce pomstít americké armádě za vraždění svého kmene. Jejich plány zkomplikuje velké prokletí apače Geronima, na základě kterého se bílí lidé začnou měnit v zombie. Skupina nemrtvých nemilosrdně pronásleduje charakterově odlišné trio. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (53)

Campbell 

všechny recenze uživatele

Praktický neznámý(at už u nás nebo ve světě) horůrek který je sice spíše komedie, ale pobaví. Bavil jsem se prakticky neustále, plno narážek na jiný filmy. Jediná nevýhoda co bych viděl je to že ty zombie mluvily, je to sice spestření ale raději mám ty nemluvné. Gore je prakticky parádní, a dost mě překvapilo, i když tu není nijak moc tak je prostě dobré, herci v čele s Kattanem jsou vtipný a bezproblémový. TAková neškodná blbůstka která ale pobaví. ()

SeanLSD 

všechny recenze uživatele

Dvaja "zdrhli sme z väzenia, tak už sme banda" a Ona "Sue ako Sioux alebo Sue ako Indiánka ? - Sue ako Susan!" proti nehorázne dementným zombies "Nechaj si tú skapatú myš... prečo mi dávaš do ruky svoj penis?" Prišiel som domov vypečený ako teľa a skoro som zomrel z toľkej situačnej komiky, gagov suchých k pošťaniu a excelentného slovenského dabingu : "Nerozozná riť od bielej repy." Scénky ako - Ona našla v komore šable, tlustý nemŕtvy debil našiel ju, rinčí to tam ako hrnce v nedeľu predpoludním . . . "Čo tam toľko robí? Podkúva koňa ?" "Asi tam našla dáke striebro." Hotový som, bavil som sa ako najatý - všetkým bolo jasné, v akom asi som stave. "No to je mi ale bájka ! Je tam aj niečo o mackovi alebo namyslenom vláčiku ?" ()

Reklama

Jino 

všechny recenze uživatele

Taková zombie blbůstka, která je vcelku zábavná a tu necelou hodinku a půl příjemně utíká. Samotný snímek se nijak nesnaží překonávat svoje možnosti průměrného až podprůměrného komediálního horůrku a na všech frontách působí nedokonale, nedotáhle a někdy i pitomě, což je zároveň ve výsledku asi jeho největší přednost, protože Chris Kattan je na tyto role jako dělaný, a když už zklamou zelení zombies, tak je to právě on anebo vcelku pěkné gore, co táhnou tento snímek k lepším zítřkům. 50% ()

Kaszos 

všechny recenze uživatele

Nápad je to určite skvelý ale výsledok? Otrasné. Vážne uvažujem, či tú jednu hviezdičku nezmením na "odpad" pretože keď vidím dvoch primitívnych cowboyov ktorý nevedia strieľať, majú neposlušné kone, snažia sa byť vtipný ale akosi im to nevychádza a nakoniec aj zabijú svoju kočku... Tak nech sa nikto nehnevá toto si nezaslúži viac ako 10% ()

Teardown 

všechny recenze uživatele

Dobrě natočená, svěží, černá zombie western komedie, stojící především na harmonickém souznění dvou hlavních pistolníků. Když je nazvu Patem a Matem s kolty(pokud jim zrovna neupadly), nebudu zas až tak daleko od pravdy. Jeden pseudointelektuální tele, druhý rádoby machr a drsoň. Jednoduše dvojka k pohledání. K tomu všude hladový zombie a o zábavu je postaráno. A i když je to misty dost pošahaný, já měl hubu na roztrhnutí. Kupa seků a přešlapů se tu samozřejmě najde, ale to vem čert. Já se bavil skutečně královsky. 3+ ()

Galerie (25)

Zajímavosti (2)

  • Zatímco se během přestřelky na šerifově obličeji objevuje zlověstný "zombie" make-up, krátce po přímém zásahu po něm není ani stopa. (Conspi)
  • Sestřelený Elmerův (James Denton) klobouk v 51. minutě letí dozadu, avšak střelec stojí za Elmerovými zády. Klobouk by tedy měl letět na opačnou stranu. (Terva)

Reklama

Reklama