Comeback (TV film)

Česko, 2005, 85 min

Další z řady velice dobrých televizních filmů Václava Křístka stojí na hereckém výkonu Richarda Krajča a skvělých písničkách (převážně Vlasty Redla). Krajčo byl zřejmě pro tuhle roli nejlepší možnou volbou a Redlovy písničky znějí stejně dobře, ať je zpívá autor či Krajčo. Ten přidal i pár vlastních a korunovali to Tramtárií i vtípkem s Pastrňákem pro zasvěcené.(3.1.2007)

Byl by to zcela uplně obyčejný film, kdyby v něm nehrál miláček publika Rýša :o). Kdo má rád Krajča, tak rozhodně stojí za skouknutí, páč ten se z plátna nevytratí snad ani v jednom záběru. Kdo má rád Vlastu Rédla, tak si též přijde na svý. Mně osobně teda jeho songy po cca 10 minutách začly líst na nervy, ale to už je holt můj problém s Vlastíkem :o). Lehoučký pohled na skladatelskou tvorbu jednoho kapelníka, kterej se musel vydat na samotu, aby naše "sám sebe" a taky složil nový HITy. Škoda, že největší HIT nebylo něco lepšího než od BUTY - Tramtárie. Co mě potěšilo, tak vidět na plátně bubeníka Krucipusku a jejich bejvalýho basáka, kterej s nima natočil best CD Druide! Jinak tenhle kousek už vidět nepotřebuju, ale sem rád, že sem byl u toho. Krajčovi fandím, páč to co dělá, tak dělá precizně a srdcově! Což je to nejdůležitější...(21.7.2014)

Tímhle filmem mně Richard Krajčo přesvědčil, že je to dobrý herec. Děj filmu je takový oddychoví, ale přitom má film i dobrou atmosféru. Ostatní herci hrají taky dobře, takže mezi novějšími českými filmy patří tento k dobrým vyjímkám. Možná není divu, není to žádná komedie. Občas jsem se ale taky zasmál. Nakonec dávám čtyři hvězdičky.(19.7.2014)

Námět byl děsně otřepaný,to všechno tady už někdy bylo.Ale zkuste v tomhle tématu vymyslet něco nového a ještě s tak minimálním rozpočtem.Na televizní film mě to mile překvapilo,Krajčovy texty i jeho hlas mám rád a písničky Vlasty Redla v Krajčově podání jsou pro mě ještě více emotivní.Podle mě se to podvedlo...A narozdíl od některých "kvalitních" filmů zde nenacházím herce,který by byl očividně špatný!(4.12.2006)

Film, který mě hodně mile překvapil. Richard Krajčo je pro tuto roli nejspíše stvořený, protože v jeho podání působí postava dokonale realisticky, nic není přehrávané. Nejedná se o nic vykonstruovaného, ale o příběh muzikanta, který se klidně může stát. Největší přínos má film právě ve schopnosti ukazovat realitu bez zbytečně zveličených situací. Navíc písničky použité v tomto filmu mají nádherné texty a i když Krajčo nepatří mezi ty nejlépe a nejčistěji zpívající interprety, má to něco do sebe. Tenhle film prostě funguje přesně tak, jak má.(6.4.2007)