poster

Comeback (TV film)

Drama

Česko, 2005, 85 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Karlos80
  **

  Někomu se to možná líbilo, pro někoho je možná Richard Krajčo idol dnešní generace? Ale pro mě bohužel ne. Já měl jiné idoly, i když jeho hudbu v jeho podání a s jeho skupinou až zas tak neodsuzuji,a dokonce se mi i líbí. Jinak ale 85. minut, zatracené nudy, všude plno chlastu, zbytečně sprostých výrazů atd. Nebýt ale Krajča nebylo by to takřka o ničem, docela jako slušný herec se mi jevil. Film určitě ocení jak zarytí tak skalní fanoušci. Ale jinak si Richarda Krajča docela za jeho životní názory (nejen na hudbu) a postoje vážím. Něco podobného Krajčo zažil i na vlastní kůži ne? Nebyla to tedy jen jeho zfilmovaná autobiografie? Za 2,5/5*.(4.12.2006)

 • animaxis
  ****

  Tímhle filmem mně Richard Krajčo přesvědčil, že je to dobrý herec. Děj filmu je takový oddychoví, ale přitom má film i dobrou atmosféru. Ostatní herci hrají taky dobře, takže mezi novějšími českými filmy patří tento k dobrým vyjímkám. Možná není divu, není to žádná komedie. Občas jsem se ale taky zasmál. Nakonec dávám čtyři hvězdičky.(19.7.2014)

 • Lichty
  ****

  Zajímavý unikát mezi českými televizními filmy. Richard Krajčo si roli zhrzelého muzikanta skvěle užíval a jeho pasáže, kdy zpívá jak písně Vlasty Redla (hlavně Zpívej) či klasiku od Buty (Tramtárie) jsou dojemné stejně jako ústřední Lampion. Stopáž tak akorát, vedlejší výkony slušné a konec decentní, nikoliv přeplácaný.(9.12.2006)

 • Slarque
  ****

  Další z řady velice dobrých televizních filmů Václava Křístka stojí na hereckém výkonu Richarda Krajča a skvělých písničkách (převážně Vlasty Redla). Krajčo byl zřejmě pro tuhle roli nejlepší možnou volbou a Redlovy písničky znějí stejně dobře, ať je zpívá autor či Krajčo. Ten přidal i pár vlastních a korunovali to Tramtárií i vtípkem s Pastrňákem pro zasvěcené.(3.1.2007)

 • Nuala
  ****

  Film, který mě hodně mile překvapil. Richard Krajčo je pro tuto roli nejspíše stvořený, protože v jeho podání působí postava dokonale realisticky, nic není přehrávané. Nejedná se o nic vykonstruovaného, ale o příběh muzikanta, který se klidně může stát. Největší přínos má film právě ve schopnosti ukazovat realitu bez zbytečně zveličených situací. Navíc písničky použité v tomto filmu mají nádherné texty a i když Krajčo nepatří mezi ty nejlépe a nejčistěji zpívající interprety, má to něco do sebe. Tenhle film prostě funguje přesně tak, jak má.(6.4.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace