poster

Hvězdná pěchota 3: Skrytý nepřítel

 • USA

  Starship Troopers 3: Marauder

 • Německo

  Starship Troopers 3: Marauder

 • Slovensko

  Vesmírna pechota 3

Sci-Fi / Akční / Dobrodružný / Thriller

USA / Jihoafrická republika / Německo, 2008, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Dnes se bude dobře umírat, pane." Tak pěchota evidentně dobře zná svou roli v boji a těší se na ni. Já bych tedy hvězdným pěšákem být nechtěl, ale Nebeským Maršálem určitě ano. Moje propagandistické hity by na ČT vyhrávaly hudební soutěže a další a další mladí muži by se hlásili do armády jako potrava pro brouky. Já samozřejmě nikoli, neboť bych byl ten Maršál, ale konec snění, protože tohle je vážný film. Zrádci a sedláci se v něm popravují, zachraňuje se lidstvo a patrně to sponzorovala nějaká církev, protože se to celé neustále obrací k Bohu. Já tedy proti Bohu nic nemám, občas spolu pokecáme a proto vím, že společně nesnášíme náboženství a církve. Jenže mě se přesto tahle hovadina celkem líbila.(7.9.2017)

 • Fingon
  ***

  Marauder se vrací tam, kde skončil první film - totiž k ironii a parodii na totalitní systémy, navíc jde ještě dál v tvrzení, že pro propagandistické účely se dá použít naprosto vše včetně náboženství. Je tu znát vyšší rozpočet než u Hero of the federation, přesto se mi druhý díl líbil o něco více. Zajímavostí je i odcitování několika hlášek z původní Heinleinovy knihy ("Do toho, vy vopičáci, to chcete žit věčně?") atd.(24.6.2011)

 • LIVINGDEAD
  ***

  Na to, že to je VIDEO FILM, tak má skvělé fimové triky! Bohužel mne tam štvala herečka Jolene Blalock! Já jsem se prostě na ten její ksicht s napíchaným botulínem ve rtech, nemohl dívat - "huba, přes celý ksicht"! Jo a ještě jedna věc mne vytočila - propagace náboženství! Jako v každém filmu v poslední době! Když si dvě krávy klekly a začaly se modlit, tak jsem zuřil a když si ještě jedna z nich dala na závěr, podmínku mít svatbu v kostele, protože se dala na víru..... nevydržel jsem! Přál bych si, aby se už konečně OBJEVIL SATAN a všem těmto fanatickým pánbičkářům na světě ukázal, kdo je tu pánem! ........Jinak brouci skvělí! No, jako oddychový film doporučuji!(20.7.2008)

 • maverick10
  ***

  Pozor, brouci opet utoci!!!!! ..........................Starship Troopers 3: Marauder, ma sice svoje brouky, ale je to neuveritelne vtipne!!!!.............. Song: It´s good day to die! me dostal do kolen.....................Skoda ze to neslo do kin!!!.......................Would you like to know more? ................. Yes, I would.(23.7.2008)

 • Webb
  *

  Podprůměrný film, který se od druhého dílu kvalitativně zlepšil. Má lepší část režijní i scénáristickou. Opět si zde zahrál Casper Van Dien, jako v jedničce a dějově také spíše navazuje tento třetí díl na jedničku. Akce je však bohužel hodně mizerná a společně s velkou mírou propagandy (která je už sakra neoriginální) sráží zbytečně tento film. U poslední půl hodiny mi přišlo, jako by se tvůrci vystřídali, protože jak jinak si vysvětlit ten znatelný úpadek kvality, který ho směřuje spíše k odpadu? Nejlepším dílem této trilogie i nadále zůstává Verhoevenova jednička. 30%(23.12.2008)

 • - V čase cca 62:30 je vidět 6 přeživších, kteří jdou po hřebenu duny. Doktor je stále v záběru, přestože zemřel o několik minut předtím. Při prolínání s další scénou je v jeden okamžik vidět 6 lidí v jedné scéně a 5 v druhé. (Musak)

 • - Edward Neumeier, který tímto filmem debutoval jako režisér, je zároveň scenáristou všech tří pokračování filmové série. (korbitch22)

 • - V cca 67 minutě, když se Ricův tým svléká, tak Link Manion (ta uplně vpravo v záběru) si svléká tričko 2x. (Musak)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace