poster

Hvězdná pěchota 3: Skrytý nepřítel

 • USA

  Starship Troopers 3: Marauder

 • Německo

  Starship Troopers 3: Marauder

 • Slovensko

  Vesmírna pechota 3

Sci-Fi / Akční / Dobrodružný / Thriller

USA / Jihoafrická republika / Německo, 2008, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Shit
  **

  No po dokonalý jedničce sem na skouknutí dvojky nikdy nesebral odvahu,ale trojka vypadala slušně akčně a ještě se vrátil Casper Van Dien jako John Rico, takže nebylo co řešit. Nicméně je to sračka, ze začátku to dokonce vypadá jako nějaká trapná komedie, to bylo fakt úděsný a Rico v ní bohužel hrál hlavní roli, následně se naštěstí film přesune na akčnější notu a už je to mnohem lepší, dokonce můžu říct, že ta akce je velice slušně udělaná na to co jinak tenhle film nabízí, jenže jí bohužel nehorázným způsobem sráží skoro až ubohý triky, ještě tak nějaký rozdrcený hlavy a usekaný končetiny nejsou tak špatný, ale to co se tam děje na poli animace brouků, to je na blití, na to se skoro ani nedá koukat a když se ještě naplno projeví otřesnej scénář s prvky náboženství, tak je celkem těžký to přetrpět. Naštěstí to ale v některých momentech silně zachraňuje velice dobrá hudba a jak už bylo zmíněno, až na triky, slušná akce.(18.7.2008)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Dnes se bude dobře umírat, pane." Tak pěchota evidentně dobře zná svou roli v boji a těší se na ni. Já bych tedy hvězdným pěšákem být nechtěl, ale Nebeským Maršálem určitě ano. Moje propagandistické hity by na ČT vyhrávaly hudební soutěže a další a další mladí muži by se hlásili do armády jako potrava pro brouky. Já samozřejmě nikoli, neboť bych byl ten Maršál, ale konec snění, protože tohle je vážný film. Zrádci a sedláci se v něm popravují, zachraňuje se lidstvo a patrně to sponzorovala nějaká církev, protože se to celé neustále obrací k Bohu. Já tedy proti Bohu nic nemám, občas spolu pokecáme a proto vím, že společně nesnášíme náboženství a církve. Jenže mě se přesto tahle hovadina celkem líbila.(7.9.2017)

 • Lucasion
  *

  Tak tohle ne. Stíny, co zabijejí vojáky, aby se na scéně objevilo co nejméně brouků a dialogy, co napsal někdo během natáčení. Chápu, že rozpočet jistě nebyl velký, ale dávat tak okatě najevo, že prostě v téhle a tamté scéně nemohl být brouk, tak to raději uděláme, že stín ho schramstne a odletí jen ruka? Pardon lidi. Casper se vrací coby Rico z jedničky a invaze brouků do třetice začíná. Scénář je opravdu děravý jak ementál a nelogické chování postav je na každém kroku. Nemluvě o nudě, kterou jsem si užil sledováním tohoto filmu. Když srovnám vizuální zpracování s jedničkou, tak to je velký výsměch. Film z roku 1997 vypadá skvěle, ovšem 11 let a trojka je vizuálně opravdu špatná. Samotný závěr je neskutečný patos. Jediné co filmu dělá čest je "It's a good day to die" song, který je parádně chytlavý a je to vlastně jediné plus na tohle filmu. (19 procent)(27.8.2013)

 • korbitch22
  odpad!

  Nejzvrhlejší,nejodpornější,nejprimitivnější a nejzfanatizovanější film všech dob! Casper Van Dien se sice vrátil do role Johnyho Rica,to je ale úplně jediné malinké plus,v téhle náboženské sračce,ano slyšíte správně...náááboženské!!!! Dien hraje ve filmu všeho všudy 20 minut,jinak ve filmu chodí po planetě plné brouků partička ochotníků,ve které vévodí uječená slepice,která pořád mele o spáse,bohu,hříchu,smilstvu a všemu vévodí vrchní církevní farař federace,jen totiž víra,víra,víra nás může spasit.Snad nikdy se mi nechtělo tak strašně u filmu zvracet.Náboženská propaganda,která nemá s Hvězdnou Pěchtou nic společného,za celý film se na začátku 2 minuty střílí a pak asi ještě jednou nebo dvakrát během celé stopáže. Dien na konci vleze s partičkou stejně dobrých herců do robotů vytvořených v adobe after efect 0001 a valí zachránit zbytky tý náboženský skupiny.Povede se mu zachránit jednu dívku,jedním výstřelem a to je konec kolem akce,konec filmu,konec mých nadějí že Dien má mozek a že Neumeier je člověk,není. 0%.(31.8.2012)

 • Aiax
  **

  Je tu samozřejmě porce stupidity, že by potopila tanker, oproti dvojce však noví Hvězdní pěšáci zaznamenali jakýs takýs pokrok. Z režisérského a trikového hlediska vypadá Marauder pořád spíš jako lehce nadprůměrný fanfilm, ale ve scénáři se Neumeier naopak vytáh, dá-li se to tak říct, a přispěl alespoň k tomu, že trojka Pěšáků tentokrát skončí někde v modrošedém pásmu hodnocení ČSFD. Povedlo se mu vyplodit vcelku slušné narážky na současný americký militarismus, nejpovedenější jsou asi goebelsovské televizní reportáže a mediální "coverage" války s brouky.(20.7.2008)

 • - V cca 83 minutě, když Lola praští Nebezkého Maršála, je vidět, že se její pěst vůbec nedotknula jeho tváře. (Musak)

 • - V čase 21:12 až 21:18 je v levém horním rohu vidět část klečícího vojáka jakoby ve zdi. Jak se kamera zvedá, je voják už v pořádku vidět nahoře na zdi. Navíc herec se třese jakoby střílel ze zbraně, ale na záběru nejsou vidět záblesky ani slyšet střelba. (Musak)

 • - Původně měla roli Admirála Enolo Phid hrát Sarah Douglas, nakonec ji však dostala Amanda Donohoe. (Musak)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace