Hvězdná pěchota 3: Skrytý nepřítel

Vesmírna pechota 3

Sci-Fi / Akční / Dobrodružný / Thriller

USA / Jihoafrická republika / Německo, 2008, 105 min

• Slasher

Čas od času holt člověk narazí na úplnou sračku:D (ta hvězdička jen za naháče)(15.12.2008)

Rozpočet $20miliónovTržby Celosvetovo $415,100Tržby za predaj DVD v USA $4,820,583 //počet predaných kusov 287,472║ Tak toto som fakt nečakal rana pod pás, tak tupé vrcholové béčko ako hrom, fakt výsmech...a ešte za aké peniaze. /0%/(18.4.2009)

Tak tohle jsem nečekal po naprosto zpackané 2. je tu další díl u kterého jsem si řekl, no jo další Hvězdná pěchota to bude srajda, ale ono ne. Ono je to celkem koukatelné a dokonce zábavné.(31.10.2009)

Precizní příběh. Skvělé zpracování. Brouci se rozprskávají přes celou obrazovku. Klasika žánru!(28.5.2013)

Jednotka pokračovanie nepotrebovala. Verhoeven ňou povedal všetko čo chcel a prípadný sequel bol len (logickou) honbou za prachmi. No ale, vole vole, to je Hollywood a tak vzniklo tuctové hororové akčné sci-fičko, značky B-Movie. Následne asi pán scenárista pochopil, že to satira bola tým skvelým na prvom filme a rozhodol sa na to nadviazať. A je to sranda! Béčko ešte väčšie než dvojka, vcelku vlastne komediálny trash a podľa toho to aj vyzerá. Neverili by ste aká je to blbosť... SPOILER! Jediné sci-fi čo poznám, kde hrdinovia porazia hlavného záporáka skrz modlenie sa :) "Ak si ma chceš vziať, budeme to musieť urobiť v kostole! Čo?? Som veriaca a to hodne!! Nikto neni dokonalý..." Guilty Pleasure(9.9.2013)

• - Původně měla roli Admirála Enolo Phid hrát Sarah Douglas, nakonec ji však dostala Amanda Donohoe. (Musak)

• - V barové scéně na planetě Roku San, kdy ke stolu zasedají John Rico (Casper Van Dien), generál Dix Hauser (Boris Kodjoe) a kapitán Lola Becková (Jolene Blalock), přičemž poslední uvedená sejme z hlavy tzv. lodičku, kterou ovšem v následujícím záběru má opět na hlavě. Chyba se následně ještě několikráte zopakuje. (AGAMENON)

• - Edward Neumeier, který tímto filmem debutoval jako režisér, je zároveň scenáristou všech tří pokračování filmové série. (korbitch22)