Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Napohled je možná krásná…ale uvnitř skrývá děsivé tajemství! Připravte se na čtvrté strašidelné pokračování legendární série Mutant, jež se pohybuje na samotné hranici hrůzy, děsu a chaosu! Vynikající vysokoškolská profesorka Miranda Hollander se po tajemném výpadku paměti probudí obklopena následky krvavého řádění. K smrti vystrašená se obrací na svého strýce, aby jí pomohl s vysvětlením. Strýc ale odhaluje šokující pravdu. Miranda je jen poloviční člověk – klon hybridního člověka a mimozemské DNA. Společně musí vyrazit do Mexika, aby tu nalezli vědce, který ji kdysi stvořil. Záhy se však stávají terčem hordy běsnících mutantů…a čas zatím nezadržitelně utíká. Zbývá už jen chvíle, než se Miranda neodvratitelně podvolí zabijáckým instinktům, které se skrývají uvnitř jejího vlastního těla! (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (34)

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Jedná se o průměrný sci-fi horor, který by si správný fanda Species neměl nechat v žádném případě ujít. První dílu se sice nevyrovná ani omylem, ale to žádné z dalších pokračování. Děj filmu je místy dost nudný, ale dá se tady najít i několik světlých chvilek. Nejvíc se tento film bude líbit příznivcům krásných žen, protože obě herečky jsou dost atraktivní a věřte, že toho ukázaly dost. Atmosféra filmu se v celém filmu střídala a připadala mi jak jízda na horské dráze. Chvílemi na nás vybafla scéna, která byla nabitá akčností, stříkala krev a dokonce zemřelo i několik lidí po sobě. Potom ovšem nastala zase nudná pasáž, ve které se jen mluvilo o nepodstatných věcech a chvílema mi přišlo, že sleduji nějaký romantický drasťák. ()

tron 

všechny recenze uživatele

„Kde to som?“ – „V spoločnosti dvoch úžasných géniov.“ Štvorka prekvapivo nie je až taká zlá, ako trojka, ale na jednotku sa nechytá. Prirovnal by som ju k nevydarenej dvojke, ktorá síce nebola žiadny zázrak, ale oproti hroznej trojke sa na ňu dalo pozerať. V štvorke ma potešili nečakane kvalitné mužské postavy („otca“ mutantky a jeho dávneho parťáka), občas je to sympaticky nechutné, občas sa objaví atraktívna nahá koža a je to dostatočne zábavné, hoci miestami dosť WTF spôsobom (brutálna mníška skáčuca zo strechy na strechu). ()

Reklama

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

Video film "Mutant: Prebudenie" je povrchná, béčková horrorová dráma s erotickým podtónom o bytosti, ktorá bola umelo stvorená zo zmesy ľudskej a mimozemskej DNA. Hybrid v podobe krásnej blondíny začne byť po rokoch veľmi nebezpečný. Tento sci-fi námet ma absolutne neoslovil. Nepáčilo sa mi ani celkové spracovanie tohto diela. Z nudy ma občas prebrala nejaká podarená scéna, alebo odhalená hruď vnadnej Heleny Mattsson. Myslím, že by táto deva našla lepšie uplatnenie v porno priemysle, pretože moc hereckého talentu veru nepobrala.** ()

Campbell 

všechny recenze uživatele

Je to celkem zábavné, ale v jeden den jsem zkoukl dva Lyonovy filmy najednou aniž bych věděl že to natočil on. No a oba dopadli špatně, ale já se u nich aspoň bavil, je sice pravda že tohle je o chloupek lepší, ale nic extra to také není, jen mě překvapilo to že se mi to líbilo více než nepovedené 3. Režisér věděl že na moc nemá a tak udělal takovej komornější díl. Ale dobře se mi na to koukalo až teda na ten konec. Ale prosím další díl už ne. ()

Terva 

všechny recenze uživatele

Po vynikající jedničce, povedené dvojce a ne příliš povedené trojce, je tu další příběh na téma Species. Čtvrtého dílu jsem se bál a nějak moc jsem mu nevěřil. Měl jsem pravdu, je to o něco málo horší než trojka. CITÁT - Aby je potrestal, poslal na Zemi ženu.......... Hudba strašná, herecké obsazení nesympatické, triky ubohé a obsahově je to celkem blbost. Některé filmy od Asylum jsou lepší, než toto. CITÁT - Miranda je lidská bytost........ Rychlé střihy, zatmívačky, rozmazaný obraz a divák vlastně nic podstatného neuvidí. Ke konci strašné zdlouhavé. Finální souboj byl ve tmě a tak jsem si ho moc neužil. ()

Galerie (4)

Zajímavosti (3)

  • Pracovní název zněl Species IV. Později se rozhodlo o přejmenování na Species: Awakening. (Terva)
  • Natáčení probíhalo v Mexiku. (Terva)

Reklama

Reklama