Pohřbena zaživa

Robert Kurtzman

Art Monterastelli

Terence Jay
  • josieaddms

Neexistuje asi blbější film, který by si mohly pustit dvě zhnusené holky z nichž jedna má horečky nad třicet devět. Jak se někomu podaří natočit tak příšerný horror, vůbec nechápu. Představovala jsem si ten proces, jak někdo přišel s tímhle nápadem a nějaký producent mu to odsouhlasil, a nějaký filmový štáb to natočil! Je fascinující jaké hovadiny se dostanou na světlo! Musela se sejít docela velká parta idiotů kterým tohle přišlo jako zajímavý nápad na zfilmování, a pak se ještě podíleli na jeho vzniku. Postavy byli neskutečně příšerná parta mladých dementů, zápletku to mělo neskutečně přitaženou za vlasy, a tvůrci byli toho názoru že čím víckrát něco strašidelného zopakuješ, tím je to strašidelnější. Takže každý "děsivý" nápad tam dali minimálně dvakrát. Nic tam nedávalo smysl, postrádalo to děsivé prvky, originalitu, inteligenci, zápletku, poselství, strašidelnost a autentičnost. Byli jsme rády že ta babice tu partu pobila sekerou. Efekty očekávejte nechutné a slabé. Celkově je to tak blbé až je to zlé. Všichni se tam chovají jak pitomci, a člověk se nejvíc těší na to až je všechny laskavě dolikvidují, a film skončí.(22.2.2013)

• SOLOM.

Tenhle film patří do kategorie těch podprůměrných ačkoliv je zde k vidění několik velice zajímavých pasáží. Jeho největší slabinou je hodně slabý scénář i samotné herecké výkony. Jediné co nám zde dívky nabídnou jsou letmé pohledy na jejich odhalená těla, která by určitě stála za hřích, ale v hororovém filmu se od nich přece jenom čeká i něco víc. Asi nejlepší co nám tento film nabídl je ztvárnění vraždící ženy, ale to je dost málo na to, že film trvá přes hodinu a půl.(23.5.2010)

Kurtzmane co to vyvádíš? Máš na víc chlape. Ale tak co i když se jednalo všeobecně o slabotu tak já ve stejný den koukal na Saw 7, takže snad chápete proč dávám přemrštěné hodnocení. Bohužel i tady je ale neherec jménem Tobin Bell, který tu je snad ještě více nesympatický než v Saw. Film se rozjíždí neuvěřitelnou hodinu a čtvrt. Ke konci se film trošku rozjede, ale nic moc a to hlavně příšernej konec kterej je opravdu debilní. No což dávám 3*. 2* za film a hlavně za začátek, vražedkyně byla výborně namaskovaná a šel z ní strach, a ta třetí navíc jako bonus za Kurtzmanovu režii.(7.9.2011)

• Pharao20

Mám rád filmy s touto tematikou aj ked často oplyvajú hlúposťami a nekvalitnym hereckým obsadením.V tomto prípade to ale bolo veľké sklamanie a film totálna blbosť..Jedna hviezdička za námet ktorý bol ale spracovany otrasne a este za strasidelnu babicku..Inak je to odpad...sekera ktorá rozpolí jedným seknutím človeka napolovicu a dvere rozseknut nedokaze..a este sa pripravte na to že sa budete dlho nudiť kym sa začne niečo diať a aj ked sa zacne nič extra to nie je..(8.9.2011)

• Kosmik 1

Připojuji se k zdejší kritice. Nuda, zívačka a vše podstatné se odehraje na konci filmu během několika minut. Tyhle teenagerské americké filmy už jsou takovým klišé. Zároveň mě štve to věčné pištění hysterických holek, což o to kdyby alespoň za něco stály....ale ta blondýna byla obzvlášť tupé stvoření. Samozřejmě se to snaží zachránit odhaleným poprsím, ale tady už opravdu nepomůže nic. Za finální lekačky alespoň jednu hvězdu dám.(22.11.2011)