Rene (LEAH RACHELOVÁ) a Zane (TERENCE JAY), sesternica a bratranec a súčasne aj spolužiaci na univerzite, si urobia víkendový výlet na ich starý rodinný ranč v púšti. So sebou vezmú aj Zaneovho priateľa a konzultanta Phila (GERMAIN DE LEON), Reneinho priateľa Dannyho (STEVE SANDVOSS) a dve dievčatá – čakateľky z Reneinho sesterstva, Lauru (ERIN REESEOVÁ) a Julie (LINDSEY SCOTTOVÁ), ktoré tak majú splniť podmienky prijatia do klubu. Nikto z nich netuší, že príjemný výlet sa čoskoro zmení na peklo. Správca domu Lester (TOBIN BELL) sa pokúšal nájsť zlato, ktoré rodina zakopala, a tak čiastočne narušil aj starý hrob, kde je pochovaná prvá manželka Reneinho a Zaneovho starého otca, ktorý ju zavraždil. Jej duch a kliatba sa tak prebudil k životu a teraz vraždí každého, kto sa v dome nachádza. Podarí sa Laure, ktorá má na svojom tele vytetované rôzne náboženské symboly a jeden z nich je rovnaký ako prívesok mŕtvej, čo teraz na krku nosí Rene? (oficiální text distributora)

Pepinec odpad!

Vážně se mi má líbit film jen proto, že v něm běhají krasavice nahoře bez (místy i dole), průtok krve se počítá na hektolitry, veškerý děj se odehrává po tmě (snad aby nebylo nic vidět) a je prošpikován hláškami úrovně druhého ročníku pomocné školy? Ne ne ne, takhle to nefunguje. S děvčaty bych si to klidně rozdal, ale film je předurčen přesně k tomu, oč si říká vlastním názvem. Ani Jingsaw ve mně neprobudí slitování. ()

Pharao20

Mám rád filmy s touto tematikou aj ked často oplyvajú hlúposťami a nekvalitnym hereckým obsadením.V tomto prípade to ale bolo veľké sklamanie a film totálna blbosť..Jedna hviezdička za námet ktorý bol ale spracovany otrasne a este za strasidelnu babicku..Inak je to odpad...sekera ktorá rozpolí jedným seknutím človeka napolovicu a dvere rozseknut nedokaze..a este sa pripravte na to že sa budete dlho nudiť kym sa začne niečo diať a aj ked sa zacne nič extra to nie je.. ()

Kosmik 1

Připojuji se k zdejší kritice. Nuda, zívačka a vše podstatné se odehraje na konci filmu během několika minut. Tyhle teenagerské americké filmy už jsou takovým klišé. Zároveň mě štve to věčné pištění hysterických holek, což o to kdyby alespoň za něco stály....ale ta blondýna byla obzvlášť tupé stvoření. Samozřejmě se to snaží zachránit odhaleným poprsím, ale tady už opravdu nepomůže nic. Za finální lekačky alespoň jednu hvězdu dám. ()

SOLOM.

Tenhle film patří do kategorie těch podprůměrných ačkoliv je zde k vidění několik velice zajímavých pasáží. Jeho největší slabinou je hodně slabý scénář i samotné herecké výkony. Jediné co nám zde dívky nabídnou jsou letmé pohledy na jejich odhalená těla, která by určitě stála za hřích, ale v hororovém filmu se od nich přece jenom čeká i něco víc. Asi nejlepší co nám tento film nabídl je ztvárnění vraždící ženy, ale to je dost málo na to, že film trvá přes hodinu a půl. ()

Campbell

Kurtzmane co to vyvádíš? Máš na víc chlape. Ale tak co i když se jednalo všeobecně o slabotu tak já ve stejný den koukal na Saw 7, takže snad chápete proč dávám přemrštěné hodnocení. Bohužel i tady je ale neherec jménem Tobin Bell, který tu je snad ještě více nesympatický než v Saw. Film se rozjíždí neuvěřitelnou hodinu a čtvrt. Ke konci se film trošku rozjede, ale nic moc a to hlavně příšernej konec kterej je opravdu debilní. No což dávám 3*. 2* za film a hlavně za začátek, vražedkyně byla výborně namaskovaná a šel z ní strach, a ta třetí navíc jako bonus za Kurtzmanovu režii. ()