poster

Freakshow

Krátkometrážní / Horor

USA, 1999, 7 min

Režie:

Marcus Wagner

Scénář:

Marcus Wagner

Producenti:

Marcus Wagner
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (12)

 • Dellamorte
  **

  Vybláznila som sa do úplného skorobezvedomia. Ptákovina, akých poskakuje po svete viac, ako je počet bytostí vo vesmíre, vrátane nás. Bodíky som vysypala za osvietenie ( no také sa používalo už za dávnych čias ), bod / odpad, tomu nedám a s odvahou to nemá nič spoločné , ale budem rada, ak Mi to na Hallows Eve nikto nepustí. Na ten mám inú BONBONIÉRU...yo a A.C uznávam, ale je mimo Mňa.(29.8.2012)

 • JAn
  *****

  Osm minut velice kvalitní bizarní zábavy s vtipným vypointováním v domě zrůd a cvoků pana Fingerse, snažícího se napodobovat pana Price, chechtajícího se dýňáka Jacka s hlasem Alice Coopera a s mladíkem Joeyem, který se nevědomky zamotává do sítě jejich dábelského plánu. Na halloween je moudřejší zůstat doma. Sladkostí můžete sníst jen tolik, kolik sami uvážíte za vhodné a i prsty si můžete nechat všechny. Jeden z nejlepších kraťasů, jaký ´sem měl v poslední době možnost vidět.(19.6.2008)

 • JohnnyD
  ***

  Fajnová halloweenska blbôstka s maličkým cameom Alice Coopera.(29.8.2012)

 • pornogrind
  **

  Kraťas plnej sladkostí. Tahle banda kreatůr v čele s Mr. Fingersem nedokázala utáhnout ani 7 minut.(10.5.2016)

 • SOLOM.
  ***

  Haranti nežerte sladkosti, nebo přijdete o své prstíky!!! Zvláště navštívíte-li „Dům příšer“ Mr. Fingerse a jeho kreatur…Když se na obrazovce objevil Alice Cooper docela jsem se i těšil – mám jeho hudební tvorbu rád, ovšem ten si tu skočil jen na kratičký okamžik a tak jsem musel vzít povděkem ony kreatury a zvukový doprovod, který přehlušil ječení toho parchanta…Nicméně režisér se mohl mnohem více odvázat a nabídnout nám i nějakou tu morbidnější podívanou…(30.8.2018)

 • liquido26
  ****

  Zajímavá krátkometrážní blbůstka. Mr. Fingers je téměř dokonalou parodií VIncenta Price (už to chtělo jen ten knír), no a Alice Cooper potěší vždycky. Video zde: http://www.youtube.com/watch?v=zC7LBEiPsis(2.11.2009)

 • corpsy
  **

  Aspoň, že tých 7 minút zbehlo. Nudiť sa dlhšie, klesá aj hodnotenie.(16.4.2018)

 • JohnMiller
  ***

  90´s atmosféra, Alice Cooper, príbeh s pointou, ako úvod k hociktorému horroru na Halloween je Freakshow ako stvorený. Je to kratučké ale rozhodne nie amatérske, pobaví, neurazí, a deti (už teraz asi skôr nie) v minulosti možno celkom vystrašilo. Náučná zápletka vysvetľuje to, že zo sladkosťami by sa nemalo preháňať, lebo sa môže ľahko stať,že sa vám môže niečo nepekného pritrafiť, deti.. Hehehe.(30.8.2018)

 • Sfinkter
  ***

  Myslel jsem si, že to bude malá strašparáda pro děti a oni ten horor myslí vážně. Škoda, že Fingerse nehrál sám Cooper, měl tam velmi málo prostoru.(9.8.2011)

 • gocatgo
  ****

  Parádní Halloweenskej kraťas s bonusem v podobě Alice Coopera.(7.10.2010)

 • drankeryth
  ***

  Sladkosti treba jest s mierou a nie byt pahltny, ako sa to vypomstilo jednemu sopliakovi :) Malicku rolu si tu zahral hudobny kult menom Alice Cooper, ale bohuzial len v nepatrnej ulohe.(1.9.2012)

 • Mistr_Moon
  ***

  Na prsty jsem háklivý...(13.5.2012)