Freakshow

Krátkometrážní / Horor

USA, 1999, 7 min

• Dellamorte

Vybláznila som sa do úplného skorobezvedomia. Ptákovina, akých poskakuje po svete viac, ako je počet bytostí vo vesmíre, vrátane nás. Bodíky som vysypala za osvietenie ( no také sa používalo už za dávnych čias ), bod / odpad, tomu nedám a s odvahou to nemá nič spoločné , ale budem rada, ak Mi to na Hallows Eve nikto nepustí. Na ten mám inú BONBONIÉRU...yo a A.C uznávam, ale je mimo Mňa.(29.8.2012)

Osm minut velice kvalitní bizarní zábavy s vtipným vypointováním v domě zrůd a cvoků pana Fingerse, snažícího se napodobovat pana Price, chechtajícího se dýňáka Jacka s hlasem Alice Coopera a s mladíkem Joeyem, který se nevědomky zamotává do sítě jejich dábelského plánu. Na halloween je moudřejší zůstat doma. Sladkostí můžete sníst jen tolik, kolik sami uvážíte za vhodné a i prsty si můžete nechat všechny. Jeden z nejlepších kraťasů, jaký ´sem měl v poslední době možnost vidět.(19.6.2008)

Fajnová halloweenska blbôstka s maličkým cameom Alice Coopera.(29.8.2012)

• pornogrind

Kraťas plnej sladkostí. Tahle banda kreatůr v čele s Mr. Fingersem nedokázala utáhnout ani 7 minut.(10.5.2016)

Haranti nežerte sladkosti, nebo přijdete o své prstíky!!! Zvláště navštívíte-li „Dům příšer“ Mr. Fingerse a jeho kreatur…Když se na obrazovce objevil Alice Cooper docela jsem se i těšil – mám jeho hudební tvorbu rád, ovšem ten si tu skočil jen na kratičký okamžik a tak jsem musel vzít povděkem ony kreatury a zvukový doprovod, který přehlušil ječení toho parchanta…Nicméně režisér se mohl mnohem více odvázat a nabídnout nám i nějakou tu morbidnější podívanou…(30.8.2018)

Zajímavá krátkometrážní blbůstka. Mr. Fingers je téměř dokonalou parodií VIncenta Price (už to chtělo jen ten knír), no a Alice Cooper potěší vždycky. Video zde: http://www.youtube.com/watch?v=zC7LBEiPsis(2.11.2009)

• corpsy

Aspoň, že tých 7 minút zbehlo. Nudiť sa dlhšie, klesá aj hodnotenie.(16.4.2018)

90´s atmosféra, Alice Cooper, príbeh s pointou, ako úvod k hociktorému horroru na Halloween je Freakshow ako stvorený. Je to kratučké ale rozhodne nie amatérske, pobaví, neurazí, a deti (už teraz asi skôr nie) v minulosti možno celkom vystrašilo. Náučná zápletka vysvetľuje to, že zo sladkosťami by sa nemalo preháňať, lebo sa môže ľahko stať,že sa vám môže niečo nepekného pritrafiť, deti.. Hehehe.(30.8.2018)

Myslel jsem si, že to bude malá strašparáda pro děti a oni ten horor myslí vážně. Škoda, že Fingerse nehrál sám Cooper, měl tam velmi málo prostoru.(9.8.2011)

Parádní Halloweenskej kraťas s bonusem v podobě Alice Coopera.(7.10.2010)

Sladkosti treba jest s mierou a nie byt pahltny, ako sa to vypomstilo jednemu sopliakovi :) Malicku rolu si tu zahral hudobny kult menom Alice Cooper, ale bohuzial len v nepatrnej ulohe.(1.9.2012)

Na prsty jsem háklivý...(13.5.2012)